Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Ali ima OLED. Neće biti toliko velika razlika u bateriji.
Čak mi se čini da mi8 ima manju donju ivicu od Poco

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
Svejedno, govorimo o skoro 20% jačoj bateriji...Oled može 10% da pomogne, ako i toliko...
S druge strane mislim da će razlika u ceni biti 80-100 EUR... Ako bude ispod 50 porazmislicu...

P Smart
 
U toku sledece nedelje bi trebalo zvanicno Mi8 da dodje na nase trziste. Dok Poco stigne na KP, Mi8 osnovna verzija 6/64 ce gotovo sigurno biti ispod 400, a Poco u toj verziji ne verujem da ce biti ispod 300 na pocetku. Ostaje da se vidi.
Govorimo naravno cenama na KP.
 
Ako bude oko 300e i dobar audio output, vrhunska kupovina. Oleophobicless :)
 
Videh, nadam se da ce peglati softver vremenom. Osudjen sam na LG do tada
 
Nekako mislim da će pocophone biti raj a one koji žele da prčkaju po telefonima sa romovima i ostalim modifikacijama jer je jak hardverski i jeftin pa će to pogurati bazu developera.
 
Gsm zna da daje neke lose ocene, tj pogresne, pogotovo za kamere.
Sta mu zameraju?

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Ma nema pojma da ovakav hardver bude ispod 300€
Ove cene u Indiji (250-260€) neće biti kod nas primenjene :)

U početku kod KP švercera kontam između 350-400€
 
Kod koga se to pojavio na Aliu? Pitam se kako ce kod nas uskladiti cenu kad izadje...

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Uglavnom pozitivne vesti i utisci o ovom telefonu, dok kod ovih suprotan slučaj

If you’re looking for performance and a battery that keeps you going all day, the Pocophone F1 is extremely compelling.

The downside is the F1 doesn’t excel at anything else besides the battery life and its great performance-to-price ratio. The design is uninspiring, unless you pick up the more expensive Kevlar model. The cameras are inconsistent at best. There a lot of software features, but none of them really stands out.

https://www.androidauthority.com/xiaomi-pocophone-f1-review-894669/
 
Poslednja izmena:
Ma bice ovo super fon, jos kad stigne miui 10, performanse i optimizacija ce biti bolji...kad se instalira gcam, fotke ce biti odlicne, baterija je odlicna i brzo se puni...plasticna ledja ne smetaju, ionako ide u neku maskicu...ne znam...ljudi traze manu u ovom telefonu, a za 300e kod raznih proizvodjaca ne mozes da nadjes i priblizno zaokruzen telefon kao sto je ovaj. :)
 
U 99% slucajeva softver kamere nije stabilan cim izadje fon, vec se sredi u narednih par nedelja, nevezano za proizvodjaca.

Ne znam po cemu se ocekuje da se fon ovih specifikacija po ovoj ceni istice, sigurno nece imati 2K Samsung Amoled, keramiku Mix serije, top-end kameru ili sta god..

Zna se za koga je ovaj fon :)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Uskoro
7e838f297a5ac751417482e070f1ee14.jpg


Sent from my SGP521 using Tapatalk
 
Pu, pu, daleko bilo :D

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Kako li ce Huawei odgovoriti?
 
Kako li ce Huawei odgovoriti?
Postoji Honor Play koji je pored Asus 5z uzrokovao postojanje Pocophone-a, za 250e u Indiji Kirin 970, uskoro stize na globalno trziste.

Svakako je Poco bolji :)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sigurno je da će cene pod pritiskom ići dole, verovatno ne odmah kako ne bi bilo previše očigledno ali će sigurno ići.
 
Mozda bude dobra cena pred N.Godinu..Procena da ce kostati u to vreme nekih 270e na KP.

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk
 
Do tada možda dobijemo dva tri takmaca sa sličnom cenom i specifikacijama.
 
Nazad
Vrh Dno