Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Moguće da je povučen. Negde neko pomenu ali nisam ispratio. Generalno nešto mi ne štima baš miui 11 ali ajd videćemo.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Čini mi se da si,u nekom prethodnom postu,napisao da apdejt neće preko wi fi-ja,dal je moguće da hoće samo preko mobilnog neta ili ja nešto nisam dobro skapirao?Što ti ne štima 11-ica,ima bagova?

Sent from my MI 6X using Tapatalk
 
Bateriju troši kako kad. Jedan dan ok jedan dan malo više. Da,nije mogao preko wifi nego preko mobilnog neta. E kada su mi odobrili preko Mi id da skinem išlo je normalno preko wifi.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Meni super radi. Cak je i baterija prestala onoliko da curi. Ja zadovoljan potpuno. Konacno mogu da biram kako hocu da koristim notch. Lepo sljaka.

Tapatalk from Poco loco
 
Opet mi taj noch ružan. Zaobljen nekako previše. Što se tiče baterije kažem kako kada. Danas sam primetio da je brže išla . Imao sam oko 3 sata Sot,oko 90min poziva i podosta viber poruka na poslovnom broju i od jutros do 19h je bio na 35%.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ma sta sad zaobljen. Kad je poco izasao svi se zivi zalili kako nije isti luk kao dole. Kad naprave simetriju onda je mnogo zaobljen. Realno, meni je apsulutno svejedno, posle 3 dana i ne primecujem vise kako je.

Tapatalk from Poco loco
 
Dole odsečen pod pravim uglom ,a gore ima lukove ( po meni previše u zaobljene ) . Nekako bi mi lepše bilo da je i gore u liniji sa nochem ravan. Kažem po meni.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Tako je prvo bilo, ravno, pa su onda ubacili simetrično sa donjim delom ekrana. Meni izgleda okej i onako kako su ljudi tražili.
 
Kada se prebaci na Indiju gore je više zaobljen nego na Srbiji,dole koliko sam video isto.Probaću preko mobilnog neta,hvala.

Sent from my T1 7.0 using Tapatalk
 
Screenshot_2019-11-05-00-10-24-078_com.miui.securitycenter.jpg
Screenshot_2019-11-05-00-10-29-398_com.miui.securitycenter.jpg
Ovo je od prilike prosek kako mi traje na miui 11, kada je domet malo slabiji, isprazni se znacajno brze.
 
Jel kod nekoga piše fast charging kada stavi telefon na fabrički punjač?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Kod mene toga nema. Sve fabrički.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I, sta je sa ovim cell standby? Ranije ga nisam vidjao kao potrosaca (do pre mesec-dva) sad je oko 12-20% potrosenje baterije. A uvek je na 4G i to pun signal...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
ja generalno nemam nikakvih problema, osim onih stvari koje sam naveo u postu.

naravno, odradio factory reset iz recoverya isti dan nakon ažuriranja na miui 11.
 
MiRum izbacio 9.10.31 sa androidom 10!
Ne znam dal treba clean install ili moze i dirty...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
MiRum izbacio 9.10.31 sa androidom 10!
Ne znam dal treba clean install ili moze i dirty...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Bolje čista instalacija. Ipak je ovo samo port sa Mi 8, pa kada bude došla stable verzija opet će morati sve ispočetka.
 
Jel neko probao pixel Rom?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja ga koristim dan,dva. Radi fluidno i nema bagova...

Sent from my Pocophone using Tapatalk
 
Zaebo me Migrate haos...nece da mi vrati backup izbacuje mi error 7 u recovery-u sve reset :/

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Nece na desetki da radi migrate

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
popizdeo sam...nadam se da ce popraviti migrate pa da mogu da vratim...dal titanium radi na 10?

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Meni se sad pojavio update na 11-icu na stock global romu. Skida se pa da vidim na šta liči.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Nema bagova ? Jesi radio upgrade ili od nule?
Upgrade sam radio. Primetio sam 2 sitna baga, tipa da ne mogu da procitam notifikacije sa gearbest jer su crna slova na crnoj pozadini i jos nesto nebitno jer ne mogu ni da se setim. Ostalo sljaka za sada kao zmaj, zadovoljan sam.

Tapatalk from Poco loco
 
I ja sam se juče apggrejdao na 11 na stock romu. Nisam naišao na nikakve probleme, baterija drži standardno dobro, notifikacije se prikazuju pored sata. Sve u svemu sve je ok.
 
Nazad
Vrh Dno