Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

I kako vam se cini 11-ica vi koji ste oficijalnu verziju ubacili?
Ako nekog ne mrzi ne baci koju fotku na PP kako izgleda ;)


Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
Evo i baterije. Odlicno sve funkcionise..
c699a49baba191bb887cc917a670fcfd.jpg
689a2870345863928efc378023666080.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Koliko mogu da vidim, sredili su I malo automatsko osvetljenje
 
Meni nikada taj sot bike bio prwko 4 5 sati. No na jednom aparatu. Jeste,ako gledam yt ili tako neko smaranje. Ako arčim aparat programima koje koristim na poslu,2 vibera ,2 sima 200 mb data konekcije ... Nema šanse te astronomske sotove od 6 7 sati. 4 sata Sot i 2 sata poziva dnevno...u bateriju da ga ljubim.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Jel moze neko da mi na PM baci link tog 11.0.5.0 sw-a koji ste probali? Sa tog linka nece da mi skida a sa linka iz YT videa skine ali nece da instalira.

Tapatalk from Poco loco
 
Slika govori više od hiljadu reči... [emoji6]Screenshot_2019-11-01-00-29-52-203_com.android.settings.jpgScreenshot_2019-11-01-00-49-34-366_com.android.chrome.jpg

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Kod mene je to 10 manje. Mora da ubacuju različite panele.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Jel moze neko da mi na PM baci link tog 11.0.5.0 sw-a koji ste probali? Sa tog linka nece da mi skida a sa linka iz YT videa skine ali nece da instalira.

Tapatalk from Poco loco

Ne znam da li ima veze ali ja sam na SBB-u. Meni uopšte nije hteo da skida sa zvaničnog linka. Ni na fonu (Wifi), ni na kompu. Ali kako neko reče, na fonu je hteo da download-uje kad sam se nakačio na mobilni internet.
Pošto mi se ne baca 2GB mobilnig neta, probao sam VPN na kompu i download je prošao bez problema. Samo sam prebacio zip na root kartice, Choose Update Package i to je bilo to.

Inače i meni sve lepo radi. Baterija deluje bolje, kao i automatsko osvetljenje. Kozmetika nije promenjena značajno, ali je opet sve malo utegnutije i lepše. I ne znam da li je još neko primetio ali je promenjena fizika skrolovanja, po meni na bolje.
 
Ovo je stara verzija ,krupac je postavio sliku sa androidom 10 9.10.24
 

Prilozi

  • poco f1.png
    poco f1.png
    27.3 KB · Pregleda: 90
Poslednja izmena:
Ovo je zadnja verzija...vidis da je android 10.
Samo mi nije jasno kakk je instalirao kad ja nisam nasao ovu verziju za poco.
Kod mene je 9.9.29

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Gde se na 11 menja zvuk za poruku? Na event i notification mi stoji jedan isti zvuk a poruka je skroz nesto deseto
 
Jel ste uspeli da promenite sliku za lock screen na mui11? Ja koju god da stavim on pokazuje neku fabricku nema sanse da je promenim

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
@AleksandarO Imas u sound-u posebno event posebno notif. A po defaultu je ista melodija pa samo promeni..

@spikektm
Iskljuci wallpaper carusel u lockscreen-u



Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Upravo stigao i zvanicno 11...sad mi izbacio

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Ali meni nesto nece da skida...kaze u fazonu da prijavim gresku jer se azuriranje stalno zaustavlja...moracu kuci probati direkt sa wifi...ovde idem preko pojacivaca neta

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
meni je dvaputa ugasio wifi tokom ažuriranja, ali je na kraju skinuo sve i evo upravo se instalira.
 
Neće moći preko wifi,barem kod mene nije SBB. Jedino kroz VPN ali ide jako sporo.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
To vidim i hocu da bude ista, ali za SMS mi se cuje neko cvrkutanje neki petlovi nesto
 
@AleksandarO Imas u sound-u posebno event posebno notif. A po defaultu je ista melodija pa samo promeni..

@spikektm
Iskljuci wallpaper carusel u lockscreen-u



Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Gde je taj carusel ne mogu da ga nadjem?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Settings pa lockscreen pa wallpaper carousel pa iskljucis tu opciju dti je ukljucena

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
glupo je što poco temu nisu ažurirali u skladu sa miui 11, potpuno ista kao i kad je fon izašao.
 
Uspeo sam skinuti azuriranje preko telenor neta...nije hteo ni preko sbb ni preko mts wifi-ja skinuti,samo zasteka u nekom procentu...sva sreca pa sam jutros dobio na telenor grebalici 3gb pa sam taman to iskoristio da skinem 11-icu ;)

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
mOŽE LINK ZA MIROOM!
Ima procurela verzija nalazi se na mega.nz....ne bih da postavljam link kako neko ne bi brikovao tel, jer postoji i fix ima ga u jodnoj grupi ma Telegramu...

Na slici je zvanično saopštenje, al ako neko baš želi mogu da stavim link kad budem bio kući. Screenshot_2019-11-01-11-26-39-144_org.telegram.messenger.jpg

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Izvini mislio sam da si na mirum-u.
Jesi kucao na search u settings-u?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno