»RSS Benchmark sajt

Strana 218 od 218 PrvaPrva ... 118168208214215216217218
      Prikazani rezultati od 3.256 do 3.270 od ukupno 3270

Tema: Xiaomi Pocophone F1 #poco#gcam#granje#lišće#žbunje#SOT

Member Avatar korisnika Jaza
        Na forumu od
        Dec 2011
        Poruka
        1.678
      2. Moja mašina
        • CPU: AMD FX-8120@4.1Ghz , CM Gemeni II
        • MoBo: ASRock 970 extreme4
        • RAM: KINGSTON 8GB DDR3 (2x4GB) 1600MHz HYPERX Grey
        • VGA: ASUS 6850 directCU 1gb
        • MON: Dell UltraSharp U2312HM
        • HDD: Samsung 1tb SATA II
        • OPT: LG DVDRW
        • Case: CM Sniper Storm , LC power 550w
        • Ostalo: Huawei Honor 5x,Samsung Galaxy J5 dual,LG G3,HTC 816 dual,Samsung Galaxy S3 Neo I9300I,LG Nexus 5,As
      3. Idemo na Pie

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Member
        Na forumu od
        Dec 2010
        Poruka
        92
        Javi kakav je OST na Pie, jel isti ili lošiji...za par dana naravno.

Nemoj samo benchmarke, telefon je munja, ne znam šta menja 1000 bodova gore dole.

Member Avatar korisnika Jaza
        Na forumu od
        Dec 2011
        Poruka
        1.678
      6. Moja mašina
        • CPU: AMD FX-8120@4.1Ghz , CM Gemeni II
        • MoBo: ASRock 970 extreme4
        • RAM: KINGSTON 8GB DDR3 (2x4GB) 1600MHz HYPERX Grey
        • VGA: ASUS 6850 directCU 1gb
        • MON: Dell UltraSharp U2312HM
        • HDD: Samsung 1tb SATA II
        • OPT: LG DVDRW
        • Case: CM Sniper Storm , LC power 550w
        • Ostalo: Huawei Honor 5x,Samsung Galaxy J5 dual,LG G3,HTC 816 dual,Samsung Galaxy S3 Neo I9300I,LG Nexus 5,As
      7. Javljam utiske.
        Prešao na pie

Member
        Na forumu od
        Dec 2010
        Poruka
        92
        Dobre vesti !

Official Announcement for Latest Feedback About POCO F1!:

http://en.miui.com/thread-4544956-1-1.html

Hey POCO F1 Users,
        We've received some new feedback of POCO F1 this week and we'd like to share with you the progress of some confirmed issues. What's more, the status of the issues reported last week will be shared too. Thanks again for the feedback for POCO F1, and patience & understanding for POCO F1 team. With the support of you guys, POCO F1 will be better for sure. The progress of some known issues for POCO F1 are sorted out as below:

POCO weekly feedback
        Here are the issues we've been solving this week:
        1. Touch lag and wrong touch issueIt is optimized by our development team, we will release the update soon.

2. ‘OK Google’ does not work in some scenarioIt is a known issue and we are working on it now.
        3. Support Dark mode in POCO launcherAlready supported and you can get beta update from Google Play next week.
        4. Android PAndroid P open beta will be released in December. We are running the final test now.
        5. MIUI 10 for POCOWelcome to join the Beta Program: (http://en.miui.com/thread-3852565-1-1.html).Releasing, will push this to more users.
        6. Battery icon displays with wrong pattern when chargingResolved, development version users can check it now and feedback to us.
        7. Allow full screen mode with hidden notch for some appsWe are developing on this feature.

Updates on last week's feedback

1. Suggest to support customize app icon size and desktop grid on POCO LauncherDone, update launcher from Google Play and it’s there.
        2. Widevine L1 to support HD Netfilx Still developing with Google and Qualcomm, will try to release the Beta within Q4.
        3. Status bar - no notifications app icons displayFinished. Please try on the beta version (MIUI 10 Global 8.10.17). You can turn on this feature like 'Settings-Notifications & Status bar-Show Icons for incoming notifications'
        The App icons will display in 2 scenarios: after unlock the phone or receive the notifications.

4. Allow 3rd party apps to use the full screen display more efficient, support to full fill the screen in some video apps or gamesWe are developing an option to allow apps could display in full screen mode.
        5. Time and Weather overlapping on the notification trayAlready fixed in MIUI 10 for POCO.
        6. Allow face unlock in app lockWe have planned to support face unlock in app lock. Our Dev team is researching on it.
        7. Asphalt 8 and 9 are not compatible on Google PlayResolved. Now enjoy driving!
        8. Android Auto issuesAlready solved. It will be released in coming weeks.

MIUI Team

Member Avatar korisnika šnele
        Na forumu od
        Sep 2013
        Poruka
        539
        Problem sa tastaturom nije rešen za nas ultra brze kucače

Gesendet von meinem POCOPHONE F1 mit Tapatalk
        Edit: nova gcam radi na pie, slike brzo okidaju i nema onog baga posle dve slike.
        Menjao šnele : 16.11.2018. u 16:05

Newcomer Avatar korisnika SilentBobStrike
        Na forumu od
        Mar 2017
        Poruka
        126
        Citat Citiram korisnika: Djilkosh_Ns Pogledaj poruku
        Nije neka razlika kad se stavi gcam. Da li vredi tih para? Šta znam, to svako treba da proceni. Meni ni taj ips nije loš, ni build quality mi nije smetao. Brzina itd svuda je miui 10 utegnut kako na 450 snapu u Redmi 5, tako i na 845.

Ipak je razlika 200e. Za 200e sigurno nije bolje, a da je bolje jeste.
        Nema neke razlike izmedju SD636 i SD845 u brzini otvaranja aplikacija, kretanju kroz miui, otvaranju veb strana, boot up testu. Ne vidi se ta razlika ni na kompovima izmedju npr. i3 i i7 ako je SSD i brzina internet konekcije ista. Razlika se vidi u samim aplikacijama. Vidi se razlika u npr. brzini sacuvavanja fotki u Snapseedu, video exportu u Powerdirectoru, emulatorima i npr. igrama. Evo npr. mozes skinuti ovu aplikaciju: https://play.google.com/store/apps/d...art.calculator
        Na papir napisi neku tesku jednacinu npr.:
        Click image for larger version. 

Name:	xy.jpg 
Views:	73 
Size:	63,7 KB 
ID:	260717
        I videces stvarno da je taj SD845 daleko brzi od SD636. SD636 ce zakucati, pisace ono "calculating" i onda ce polako poceti da izbacuje 16 resenja ove jednacine. SD845 ce to trenutno izbacit.

Razlika izmedju kamera se tesko vidi u ovim uobicajenim slikama. Najbolje se vidi razlika u kvalitetu kad uslikas neki casopis u low lightu sa sitnim slovima. Dodaj na to i neku solju da pravi senku na papiru, da bi video koliko detalja iz senke moze da izvuce. Mozes dodati i jedan beli koncic na belu pozadinu. (Taj koncic ce Samsung senzor fejlovati da uslika, kao na tvom primeru one tasne sa cenom sto je Note9 sliko.) Evo ga najbolje poredjenje do sad "gcam vs stock":
        https://www.dropbox.com/s/n5so4fx1cd...35352.jpg?dl=0
        https://www.dropbox.com/s/y57u3ywnde...35400.jpg?dl=0

VIP member Avatar korisnika Djilkosh_Ns
        Na forumu od
        May 2011
        Poruka
        22.737
        Ja sam dao laicko onako objašnjenje za ljude koji bi da im telefon dobro radi i da li hoće da daju više para.

99% ljudi neće primetiti razliku u korišćenju telefona, jer je ispeglan lepo miui 10.

Sa svim ostalim se slažem sa tobom.

Member Avatar korisnika STriderKOCOBO
        Na forumu od
        Apr 2009
        Poruka
        3.381
      13. Moja mašina
        • CPU: G4560 Kaby Lake
        • MoBo: Asus H110M-R/C/SI
        • RAM: Kingston 16GB DDR4 2133MHz
        • VGA: Gigabyte GTX 1050 Ti D5
        • MON: LG 29UM58-P
        • HDD: Samsung 860 evo 250gb
        • Case: MS Industrial Ranger II
        • SND: Logitech X-530
        • LAP: HP Compaq Presario CQ58-d04SM
        • TV: LG 42LB561V
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Mi A1, Xbox 360
      14. Citat Citiram korisnika: Jaza Pogledaj poruku
        Moje mišljenje je da ovaj naslov vređa,pošto se tako Admini ne ponašaju u ostalim temamo(čitajte Samsung telefoni),a pogotovu u Apple odeljku gde se svi kažnjavaju i za najmanju lošu reč o Iphonima.
        ijeni čudo što mnogi napuštaju forumi što je kvalitet diskusije opao.

Slažem se u potpunosti, i ja sam hteo da napišem isto kada sam video novi naziv. Ukoliko se bilo šta negativno napiše u Apple podforumu odmah idu poeni i ban, a ovamo ti isti administratori prave sprdnju od trenutno najaktivnije teme u Android podforumu.

Member
        Na forumu od
        Sep 2014
        Poruka
        184
      16. Moja mašina
        • LAP: Hp
        • TV: Lg
      17. Djilkosh_Ns Stalno si preporucivao eu rom .Posto sam otkljucao bootloader,ajde i da ga rutujem,pa ajde da probam eu rom i uvidim da i nije lose.Danas ubacio najnoviji 8.11.15 kao preko updejtera ali ga on sam ubaci preko twrp.Malo sam se bojao da me ne zezne jer nisam skinuo pasvord i sken prsta ali proslo je super.Ustvari kao OTA update,samo preko twrp.Hvala na savetu u svakom slucaju.

Newcomer Avatar korisnika SilentBobStrike
        Na forumu od
        Mar 2017
        Poruka
        126
        Citat Citiram korisnika: Djilkosh_Ns Pogledaj poruku
        Ja sam dao laicko onako objašnjenje za ljude koji bi da im telefon dobro radi i da li hoće da daju više para.

99% ljudi neće primetiti razliku u korišćenju telefona, jer je ispeglan lepo miui 10.

Sa svim ostalim se slažem sa tobom.
        I ja se slazem s tobom da prosecan korisnik nece osetiti osetan boljitak prelaskom sa rn5 na mi8, al' eto ta razlika ipak postoji. Nije bas nepotrebno bacanje para. Vredi uzeti i Note9 za biznis korisnike kojima ta olovcica stvarno treba i koji ne vole da prave nikakve kompromise. Naravno da vrede npr. i Iphone XS Max i Mate 20 pro, ali razlika u ceni i nije bas opravdana.

VIP member Avatar korisnika Djilkosh_Ns
        Na forumu od
        May 2011
        Poruka
        22.737
        Citat Citiram korisnika: fija56 Pogledaj poruku
        Djilkosh_Ns Stalno si preporucivao eu rom .Posto sam otkljucao bootloader,ajde i da ga rutujem,pa ajde da probam eu rom i uvidim da i nije lose.Danas ubacio najnoviji 8.11.15 kao preko updejtera ali ga on sam ubaci preko twrp.Malo sam se bojao da me ne zezne jer nisam skinuo pasvord i sken prsta ali proslo je super.Ustvari kao OTA update,samo preko twrp.Hvala na savetu u svakom slucaju.
        Odlican je. Očišćen koliko treba i ubačeno šta treba.

Citat Citiram korisnika: SilentBobStrike Pogledaj poruku
        I ja se slazem s tobom da prosecan korisnik nece osetiti osetan boljitak prelaskom sa rn5 na mi8, al' eto ta razlika ipak postoji. Nije bas nepotrebno bacanje para. Vredi uzeti i Note9 za biznis korisnike kojima ta olovcica stvarno treba i koji ne vole da prave nikakve kompromise. Naravno da vrede npr. i Iphone XS Max i Mate 20 pro, ali razlika u ceni i nije bas opravdana.
        Kada vidim neke ljude sa telefonima oko 50e znači ultra low klasa i ne bune se, onda je sve jasno. Imam drugara koji nosi Galaxy note 3 i dalje, dva puta menjao bateriju i on je skroz zadovoljan. Imam neke koji imaju S2/S3 i koji ne mare. Obave poziv, poruku, Viber i novine. Za njih dosta. Za njih je to bacanje para, da ne pričam o telefonima preko 400e, a gde su tek oni od 1000+.

Member Avatar korisnika [SAJ]ber Kurajber
        Na forumu od
        Apr 2004
        Poruka
        15.029
      21. Moja mašina
        • CPU: Ryzen 1700 @3.9GHz - Noctua NH-D15 SE
        • MoBo: Asrock x370 Killer SLI
        • RAM: 4x8GB G-skill Trident Z 3200MHz cl14 @3066 cl14
        • VGA: Asus Strix 1080TI OC
        • MON: 40" Samsung LE40C530
        • HDD: Samsung Evo 850 M.2 500GB, Samsung F3 1TB, Samsung F4 2TB
        • Case: Corsair 600T, Seasonic 760XP2
        • SND: Logitech G51 / Sennheiser HD 515
        • LAP: Asus E403N
        • TV: Samsung LE40C530, 49" Grundig VLE6621, Samsung 55NU7402
        • Ostalo: G15, MX518.
      22. Citat Citiram korisnika: Jaza Pogledaj poruku
        Moje mišljenje je da ovaj naslov vređa,pošto se tako Admini ne ponašaju u ostalim temamo(čitajte Samsung telefoni),a pogotovu u Apple odeljku gde se svi kažnjavaju i za najmanju lošu reč o Iphonima.
        ijeni čudo što mnogi napuštaju forumi što je kvalitet diskusije opao.

Apsolutno ne vredja. Ja sam prosle nedelje apelovao da smanjite kacenje nocnih slika. Bukvalno svako ko je usao u temu u kupio poco je okacio nocnu sliku po nekoliko puta. Ljudi nemaju ni mrvicu osecaja gde je granica. To sto administracija menja naslov smatrajte salom ali i upozorenjem. Kad pocnu da dele poene onda cete kukati. Ako ne mozete skontati sami onda *mjau**mjau**mjau*.

Tapatalk from Poco loco
        Onome kome ima svrhe objasnjavati, nema potrebe. Onome kome ima potrebe objasnjavati, nema svrhe jer su ograniceni - "Ja"

Member
        Na forumu od
        Dec 2010
        Poruka
        92
        Citat Citiram korisnika: šnele Pogledaj poruku
        Problem sa tastaturom nije rešen za nas ultra brze kucače

Gesendet von meinem POCOPHONE F1 mit Tapatalk
        Edit: nova gcam radi na pie, slike brzo okidaju i nema onog baga posle dve slike.
        Neće nikad ni rešiti, pogotovo za brze kucače sa viškom slova i umlauta u rečima!

"Piši kao što govoriš! Čitaj šta ti je napisano!"

Administrator Avatar korisnika kUdtiHaEX
        Na forumu od
        Jul 2001
        Poruka
        17.001
      25. Moja mašina
        • CPU: ~ 40
        • RAM: ~ 1TB
        • LAP: MacBookPro12,1, MacBookPro10,1, MacBookPro6,1, Mac Mini
        • Ostalo: 25 cm
      26. Citat Citiram korisnika: [SAJ]ber Kurajber Pogledaj poruku
        Apsolutno ne vredja. Ja sam prosle nedelje apelovao da smanjite kacenje nocnih slika. Bukvalno svako ko je usao u temu u kupio poco je okacio nocnu sliku po nekoliko puta. Ljudi nemaju ni mrvicu osecaja gde je granica. To sto administracija menja naslov smatrajte salom ali i upozorenjem. Kad pocnu da dele poene onda cete kukati. Ako ne mozete skontati sami onda *mjau**mjau**mjau*.

Tapatalk from Poco loco

Citat Citiram korisnika: Kimins Pogledaj poruku
        Ako ljude to zanima zašto o tome ne bi diskusovali. Izgleda da je problem kod onih što su pukli tri puta više para za isti kvalitet pa im je teško da prihvate bačene pare.
        Eto nekoga ko shvata poentu. Pretvorili ste ovu temu u kupus sa 1001 mutnom fotkom u 80 primeraka. Tome ova tema ne služi, već ova: https://forum.benchmark.rs/showthrea...!&goto=newpost

Granje, žbunje, mačke i ostale fotke preselite tamo, pa tamo diskutujte o tome.

Za Gcam takođe postoji posebna tema: https://forum.benchmark.rs/showthrea...-Google-Camera

A te aluzije o tome da se neko baš mnogo nasekirao zbog Poco Loco dok u džepu ima telefon od 500-600-1000 EUR, molim te nismo u osnovnoj školi.
        U svakoj laži ima pola istine. Što znači da se laž sastoji od jedne polovine, koja je istina, i druge polovine, koja je laž. E sada, ako na ovu drugu polovinu ponovo primenimo aksiomu da u svakoj laži ima pola istine, zaključujemo da u prvobitnoj laži ima 3/4 istine, a 1/4 laži. Matematičkom indukcijom dalje lako dolazimo do rezultata da je limes istinitosti svake laži = 1, tj. da je u pitanju sušta i neokaljana istina.

Member Avatar korisnika rAMA
        Na forumu od
        Feb 2007
        Poruka
        9.691
      28. Moja mašina
        • CPU: i7 6700k + NH-D15
        • MoBo: Maximus VIII Ranger
        • RAM: G.SKILL TridentZ RGB 16GB DDR4 3000MHz (F4-3000C16D-16GTZR)
        • VGA: GeForce® GTX 1080 G1 Gaming 8G
        • MON: Acer Predator XB271HU 27" G-Sync @150Hz
        • HDD: Samsung 830 128GB + SEAGATE BarraCuda 3TB ST3000DM008 + 1.5TB Samsung EcoGreen F2 + WD6400AAKS
        • OPT: ...?
        • Case: Fractal Define XL Titanium Grey + Seasonic Focus Plus 850W Gold
        • SND: Creative Sound Blaster Z; Altec Lansing 5100, Sennheiser HD 598, Presonus HD7
        • TV: Sony KDL-50W756C
      29. Citat Citiram korisnika: kUdtiHaEX Pogledaj poruku
        To je sve o čemu se priča u ovoj temi Samo SOT i GCAM i onda beskonačna količina polu-mutnih fotografija cveća, žbunja i grana
        A di je tu brzina? #flagshipperformance

Menjaj to
        ▒▓██ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A█ N ██▓▒Mi ćemo stvarati, drugi neka ruše, mi ćemo ulepšavati, drugi neka ruže▒▓██ █ █ ██▓▒

Strana 218 od 218 PrvaPrva ... 118168208214215216217218

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •