Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Nema. Tako je napravljena verzija. Upalis i skljocas.

Jedino awb, ali to je lična preference ko voli toplije ili hladnije tonove.

Night mode isključiš astro ako hoćeš brže fotke, ako hoćeš zvezde ukljucis astro.
 
Nema. Tako je napravljena verzija. Upalis i skljocas.

Jedino awb, ali to je lična preference ko voli toplije ili hladnije tonove.

Night mode isključiš astro ako hoćeš brže fotke, ako hoćeš zvezde ukljucis astro.
Kod mene ne radi slowmotion na toj verziji, ostalo top...[emoji846]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Za video se koristi stock kamera. Uvek bilo i biće. ;)
 
Malo čudno pitanje. Na koji način mogu skroz da "isključim" mobilni net? Potrošio sam sve megabajte u tarifi (Vip Neo2), ali me kući često zeza wifi, pa sam se prebacivao na mob net. Pa sad strahujem da iz navike ne prebacim na mob net i da naduvam račun. U opcijama mogu da izaberem samo koja će kartica da koristi mob net, a pošto mi druga kartica nije srpska, koja je skroz isključena, ne mogu da nađem opciju da uopšte ne koristim mob net.
 
Nije Poco ali je isto kao na njemu
c163c91eca7c48f7bfb3b2eca7fe1b93.jpg


Nova 5t
 
To je da se uključi/isključi, ali meni treba da bukvalno ne radi, čak i kada tu pokušam da uključim. Iz navike, čim krene wifi da zeza, ja za manje od sekunde spustim to i uključim mob net, bez da mislim. Zato mi i treba nešto da ne može telefon da se poveže na mob net neko vreme.
 
Po meni odlicna ponuda, vec sam preporucio ljudima koji traze nov telefon.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
"MIUI 12 V12.0.0.3 QEJMIXM Released for POCO F1"

Da li je neko dobio?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Izgleda da su pustili za beta testere. Stable za 2-3 nedelje....

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
To je da se uključi/isključi, ali meni treba da bukvalno ne radi, čak i kada tu pokušam da uključim. Iz navike, čim krene wifi da zeza, ja za manje od sekunde spustim to i uključim mob net, bez da mislim. Zato mi i treba nešto da ne može telefon da se poveže na mob net neko vreme.
Podesi limit na upotrebu podataka.
Ja koliko vidim na xeu MIUI 12 toga nema.
 
prijavio sam se na neko beta testiranje,ali ovo je stable.region indiaScreenshot_2020-08-10-15-32-25-470_com.android.settings.jpg

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ipak je beta, iako stoji global. Nije mi jasno otkud to kad nema više beta program za global.
 
Da, malo su ga zakomplikovali sa tim nazivima. Ovo je kao neki global beta stable, koji izlazi pre pravog global stable. Računam da će za manje od mesec dana izaći.

Nego, da li je onaj USB Type C kabl u Mi Srbija prodavnici dobra zamena za original kabl (iz kutije)? Bitno mi je zbog brzog punjenja, a i da kupim kabl što pre, pošto mi se ovaj raspada. Na Aliju em što vidim da komentarišu za neke kablove da ne pune brzo, em što mi neće stići brzo. Ne znam da li smem da postavim link do stranice Mi Srbija, uglavnom je to jedan jedini USB Type C kabl tamo. A i nije nešto jeftin, tako da bi dobro došao i neki drugi predlog.
 
sinoć oko 21h mi došla notifikacija na xeu za miui 12.

instalirao ali odma sam primetio jedan bug, non stop se u notifikacijama pojavljuje ikona od "updater" aplikacije koja radi u pozadini.

i vidim nešto netipično za xeu - dosta predinstaliranih google aplikacija, kao da je ovo neki testni build.
 
I meni stigao sinoc xeu update, primetio sam za sada da imam 2 kalendara od toga jedan nije podrzan za ovo podneblje. :)
 
ma ovo je sigurno neki rani build, jer svim ostalim modelima su im verzije od 12.0.3. do 12.0.8., a ova za poco je 12.0.0.
 
Nazad
Vrh Dno