Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Radi manualno setovanje mreze. Pre je nalazio samo vip,pa su sredili da nalazi sve mreze. I na kraju kada je izasla oficijelna desetka za poko,ubacili su i te fajlove i fw 11.0.4 i sad radi bez greske i nalazi sve operatere
 
Poslednja izmena:
@poolmaker
158 verzija i 48MP FixQ_160.DisloyalInnocentVelvetworm? ovaj petch? jel si stavio i neki addon ili samo 158 verziju kamere?
ja sam probao poslednju,okinuo par slika,video da portret mod zeza i vise nisam hteo da se igram s njom,a i slika mi je u losim uslovima jako cudna. kao da je ukljuceno jako redukovanje suma. video je bolji nego gcam,i stabilizacija. ali fotka...
 
Poslednja izmena:
Na Pixel Port-u radi Anx 166 bez bilo kakvih dodataka, kao i poslednja verzija gcam od Bsg-a...

Sent from my Pixel 4 using Tapatalk
 
Radi night sight, radi slow mo.
Pre neki dan si otključao bootloader i flešovao prvi rom, morali smo ti pomagati ovde u temi. Umesto da pričaš napamet isprobaj više romova, pa stekni svoj utisak koji ti najbolje radi posao.
Do tad si gušter i novajlija a ne kapetan :)

ne pričam napamet, samo konstatujem šta (u mom slučaju) ne radi, a šta radi na clean instalacijama havoca i crdroida. a bit će vremena za isprobavanje i drugih romova ;)

generalno, smatram da je zasad najbolja opcija anx kamera. na f1minimalmod od sanitija je (također u mom slučaju) loš video na 1080p. EIS slabo radi, a autofokusa kao da nema koliko je spor.

Radi led notifikacija na Havocu. Evo na zadnjih par apdejta nisam primetio nikakav bag, pu,pu da ne ureknem. Na custom romovima, generalno ti bagovi su od slucaja do slucaja. Odradis sve po upustvu i opet se nekom desi da nesto ne radi, a drugome radi, tako da nema pravila...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока

to je to onda, kod mene na dve čiste instalacije nije radilo, dok na crdroidu radi.
 
Da li je nitrogen bolji od XEU za prosecnog korisnika?
Ja sam isprobao petnaestak romova a Nitrogen mi je sveukupno kad se uzme najbolje odgovarao.

Nekom drugom će najviše odgovarati PixelExpirience, XEU, Miroom... Tako da slobodno precrtaj mišljenje svakog ko ti tvrdi (naj)bolji je ovaj ili onaj rom.

Jedini način je da isprobaš razne i vidiš šta ti paše.
 
Ja sam isprobao petnaestak romova a Nitrogen mi je sveukupno kad se uzme najbolje odgovarao.

Nekom drugom će najviše odgovarati PixelExpirience, XEU, Miroom... Tako da slobodno precrtaj mišljenje svakog ko ti tvrdi (naj)bolji je ovaj ili onaj rom.

Jedini način je da isprobaš razne i vidiš šta ti paše.

A generalno prednosti u odnosu na xeu?
 
Ja sam isprobao petnaestak romova a Nitrogen mi je sveukupno kad se uzme najbolje odgovarao.

Nekom drugom će najviše odgovarati PixelExpirience, XEU, Miroom... Tako da slobodno precrtaj mišljenje svakog ko ti tvrdi (naj)bolji je ovaj ili onaj rom.

Jedini način je da isprobaš razne i vidiš šta ti paše.
+1
 
Zanimljivo, san1ty nastavlja da polira v6.
https://f.celsoazevedo.com/file/cfiles/gcm1/F1v9.6_6.2.030.apk
e425ab0f5a47afd89b29c59c6da5302b.jpg
 
Ja više ne znam koju bi g cam stavio [emoji23]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
počni od minimala,ako ne bude završavala posao znaćeš što i šta da juriš...
 
Ma isprobao sam skoro sve,i svak je ok

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Baterija na poslednjem Nitrogen OS-u je nerealna. Skoro pa kao prvog dana kada je kupljen. [emoji3]

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
xiaomi je danas izbacio novu verziju 11.0.4 global stable i objavio na en.miui.com.

smem li je instalirati preko twrp na isti način kao i custom romove, nema nekih prethodnih koraka? (bolje da pitam nego da brickujem fon)
 
Evo me opet u trouglu evolution, nitrogen i XEU :D

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Мени ова верзија одлично ради...
b3757151f395c343711ea5126c82e36e.jpg
67e186d5a13524beec1492692861907d.jpg


Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
xiaomi je danas izbacio novu verziju 11.0.4 global stable i objavio na en.miui.com.

smem li je instalirati preko twrp na isti način kao i custom romove, nema nekih prethodnih koraka? (bolje da pitam nego da brickujem fon)

to je isti kao OTA,ako već ideš sa nule najbolje čisto da upišeš sa xiaomitoolsv2,trebalo bi već i tu da je okačen.tako gubiš twrp,ali je fon stock do kraja.odradi xiaomi cloud i gugl bekape ako si na xeu,sve će sam da svuče sa neta,samo npr muziku i video moraš ručno.
 
Kako na nitrogen da namjestim google feed da mi prikazuje I temperaturu?

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
to je isti kao OTA,ako već ideš sa nule najbolje čisto da upišeš sa xiaomitoolsv2,trebalo bi već i tu da je okačen.tako gubiš twrp,ali je fon stock do kraja.odradi xiaomi cloud i gugl bekape ako si na xeu,sve će sam da svuče sa neta,samo npr muziku i video moraš ručno.

drugar, plašim se da te nisam do kraja razumeo. ajde da probamo ovako jednostavnijim putem:

- da, sinoć sam se vratio na xeu, prvenstveno zbog kamere;

- dakle, mogu li skinuti ovaj novi global stable sa en.miui.com, prebaciti ga na internu memoriju i flešovati preko twrp isto kao što flešujem custom romove ili ne?

- želim da mi ostane twrp, da u svakom momentu mogu da se vratim na xeu ili neki drugi custom rom.

eto :)
 
Poslednja izmena:
Ako skines zip fajl,mozes. Jedino nisam siguran da li treba da odradis format data. Kada sam sa custom probao eu miui,morao je format da se odradi. Twrp ti ostaje a i ako ga zeznes, flesnes ga preko fastboot ponovo i bez reboot recoverija ponovo flesnes iz twrp,twrp image fajl.
Jedino moze da te zezne ako imas ryzen kao ja da fastboot nece da radi,iako imas sve drajvere, pa moras sa drugog kompa
 
Poslednja izmena:
Ako skines zip fajl,mozes. Jedino nisam siguran da li treba da odradis format data. Kada sam sa custom probao eu miui,morao je format da se odradi. Twrp ti ostaje a i ako ga zeznes, flesnes ga preko fastboot ponovo i bez reboot recoverija ponovo flesnes iz twrp,twrp image fajl.
Jedino moze da te zezne ako imas ryzen kao ja da fastboot nece da radi,iako imas sve drajvere, pa moras sa drugog kompa

na en.miui.com su svi global stable u .zip formatu.
 
Nazad
Vrh Dno