Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Onaj unboxing sto sam okacio, a i prve fotke ovog telefona su uradili da ne verujete - rumuni, tako da me ne cudi da je stigao i kod nas...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ovi sa Nokiom 7 plus, ima da se bese,ako je 360e cena na KP[emoji2]
 
Koja je cena ovog lepotana kod nasih preprodavaca?

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
360€ imas iznad 10 postova.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ovo ako bude bilo tacno, nema dalje...
845, 4000m, i kamere kao na mix 2s koje su feneomenalne za 360 evra!

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Bas mi je cudno da nigde nema nikakvog hajpa vezanog za ovaj model. Ubedljivo najjeftiniji mob sa S845.
Cak svuda na netu nalazim da tek treba da se pojavi u prodaji i da ce osnovna verzija biti oko 420€, a na KP je ta verzija sada 360€.
Nista mi nije jasno. :D
Ovo bi trebalo biti neki podbrend Saomija, kao Honor i Huawei, na kutiji pise Pocophone by Xiaomi.
 
Verovatno je poslato nekoliko primeraka na test recenzerima pa se sad samo ceka predstavljanje i onda krece best buy hajp

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Verovatno je odgovor na Honor Play sa Kirin 970 za ~290$ u Indiji :)
 
Ako izrada bude bila kao u mi seriji, krin 970 ce svi brzo zaboraviti, SD 845 kida. Jos da ga ne diraju sa birkom i ostalim glulostima ima milina da budeee

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Ne znam zasto, ali mi ta cena na KP izgleda kao neka greska i imam osecaj da ce vremenom cena biti veca, a ne manja.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
I dalje ne kapiram ovu liniju telefona od strane xiaomija .. sta uopšte znači Poco ?



Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Sto je uopšte bitno sta znaci? :D

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Pa bitno mi je :) nema nikakve logike .. zašto se ne zove samo f1 :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Pa ocigledno zele da naprave podbrend, ne bi mogao da bude samo f1. :)
Mada nikako mi nije jasno kako se njima i Mi8 za onaj novac isplati a kamoli mob od 350€ sa 845. :D
 
@fkloznica
Poco je podbrend Xiaomi-ja, a odakle im taj naziv nije mi jasno, možda je pogodan za tržišta Azija, Afrike, Istočne Evrope, ali ne bih rekao. Ime je najmanji problem, samo neka on nema neke veće mane.
 
Pa i mi8 u Kini košta 340e :)

Stekaju na masovnim porudžbinama i nekim lošijim detaljima tipa vibramotor , zvučnik itd itd.

I dalje mi to Poco zvoni u glavi :) zašto ga prosto nisu nazvali legend , mistic itd itd.
Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
U pravu si za Mi8 i cenu u Kini ali meni nije jasno da je F1 kod nas 360€ a u ostalim zemljama u kojima ce biti dostupan ta osnovna verzija kao sto sam rekao bi trebalo biti oko 420€, makar po spekulacijama koje kruze po netu trenutno.
Ne znam, treba malo sacekati da se slegne ova prica pa za jedno par meseci videti kuda sve to vodi.
Sumnjam i da je kvalitet izrade isti. Nemoguce je da mob sa 4k mAh i slicnim ako ne i istim spec kao Mi8 kosta dosta manje...
 
Pa i mi8 u Kini košta 340e :)

Stekaju na masovnim porudžbinama i nekim lošijim detaljima tipa vibramotor , zvučnik itd itd.

I dalje mi to Poco zvoni u glavi :) zašto ga prosto nisu nazvali legend , mistic itd itd.
Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
Haha, pa ti im pošalji mail da ih pitas kada te toliko kopka.:D

Ceka se neki dobar review da se vidi kakav je.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa vec imaju Mi 8 u cenovnom rangu OP6..
 
Bas me zanima kakav ekran ima, a i ostale komponente, sam SD845 sluzi za igranje igrica i patkometriju. Dzaba performanse ako ostale komponente nisu na nivou. Jedva cekam neki ozbiljniji test/review. 360e na KP je odlicna cena.
 
Kako mozete tvrditi da je odlicna cena kad ga niste drzali i isprobali ?

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
U pravu si za Mi8 i cenu u Kini ali meni nije jasno da je F1 kod nas 360€ a u ostalim zemljama u kojima ce biti dostupan ta osnovna verzija kao sto sam rekao bi trebalo biti oko 420€, makar po spekulacijama koje kruze po netu trenutno.
Ne znam, treba malo sacekati da se slegne ova prica pa za jedno par meseci videti kuda sve to vodi.
Sumnjam i da je kvalitet izrade isti. Nemoguce je da mob sa 4k mAh i slicnim ako ne i istim spec kao Mi8 kosta dosta manje...

Ja ne verujem u tu cenu i pricu od 360e. U kini je 360$. Dodaj transport, zaradu, carinu... I kako ga vec u Sr ima a u kini tek pusten juce u prodajuli. Logike bez. Malo zavlaci taj prodavac sa KP
 
To je i meni cudno. Zato kazem treba sacekati pa videti kakva ce situacija biti.
 
Bas me zanima kakav ekran ima, a i ostale komponente, sam SD845 sluzi za igranje igrica i patkometriju. Dzaba performanse ako ostale komponente nisu na nivou. Jedva cekam neki ozbiljniji test/review. 360e na KP je odlicna cena.
Po slikama ekran je gotovo sigurno ips , verovatno i tianma zbog cene. Ostalo ćemo videti

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Ja ne verujem u tu cenu i pricu od 360e. U kini je 360$. Dodaj transport, zaradu, carinu... I kako ga vec u Sr ima a u kini tek pusten juce u prodajuli. Logike bez. Malo zavlaci taj prodavac sa KP
Verovatno se radi o oprobanom receptu prevejanih muljatora.Taj nije imao niti prodao ni jedan F1.Ceka da mu ljudi posalju poruke,pa kada sazna cenu i rok isporuke,onda ce da kontaktira ove sto su mu pisali poruke,uz napomenu da je ta isporuka nesto skuplja.Pri tome lepo navlaci ljude da mu gledaju ostalu ponudu.
Neka posalje nekome prave slike telefona,e toga nema.Slike je pojela maca.Nije to nista novo,pun KP muljatora.
 
Poslednja izmena:
Telefon 360e i svi se bune malo im. Vi castite svi čoveka sa po 100e i eto, 460 ste platili [emoji102]
 
Castio bi neko da ima prave slike ili ti F1,ovako za genericke jok ja[emoji2]
 
Poslednja izmena:
Zašto je nestvarna cena ako je mix 2s oko 460€ a zvanična je 500€

Sent from my SGP521 using Tapatalk
 
Nemojte da se palite, telefon nema u nabavci nigde.
Broj ocena na KP ne znači mnogo ako ne znate prodavca (pojavio preko noći), prodaju "nabildovane naloge".
Kada se pojavi, poričuću ga za test.
 
Nazad
Vrh Dno