Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Onda je kako ja vidim problem što displej požuti od temperature. Los kvalitet ,kod mene je baš aparatu u eksploataciji. GPS ,Blutut i cpu rade dok sam na poslu punih 10 sati na 100% . Danas je manja fleka nego juče. Isprati u danas na poslu da li se pojavljuje kada koristim GPS i Blutut.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako zaista rade na 100% deset sati dnevno to je prilično ekstremna upotreba. Lako je moguće da ćeš imati i treći put problem, pređi na drugi telefon pa vidi.
Ima vlasnika koji dosta igraju i koriste navigaciju i nisu imali probleme, tvoj je već dvaput imao, lutrija...
 
Ja ne igram igrice. Uzet je iz razloga jer na poslu baš mi treba aparat. E sad,juce Sam I'm rekao da ću tražiti zamenu jer nemam nameru da svakih 4 meseca menjam displej. Ako bi uspeo menjao BiH ga za note 9 pro ili Nova 5

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pa pošto je ovo drugi put ako ne mogu problem onda se menja

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Kako da se najjednostavnije prebacim sa nekog prastarog MIUI 10 developer roma na official MIUI 11 Stable? Telefon nema rut i otključa bl. Došlo vreme da osavremenim devojku. :d
 
Kako da se najjednostavnije prebacim sa nekog prastarog MIUI 10 developer roma na official MIUI 11 Stable
Najbolji način je otključavanje bootloadera i flešovanje fastboot roma sa štikliranim brisanjem svega. Zaključaš bootloader ako ti ne treba otključan.
 
Je l postoji i dalje mi flash? Da flešujem preko njega.
Ja sam totalno zaboravio kako to ide, ja imam twrp pa samo flešujem novi rom.
 
Ma ne treba meni za moj telefon, nego devojka ima F1, a neće da joj čačkam bootloader i ostale gluposti.
Tako da hoću da izbegnem bilo kakve potencijalne traume i komplikacije. :d
Zato se i raspitujem kako da se prebacim na "legalan" način.
 
Vratio sam telefon na V10.0.4.0
Za sada radi odlično, nema eha.
Ali odmah nakon flešovanja se pojavilo da postoji update, koji ja ne želim.
Da li mogu nekako da isključim, da ne traži update, da ne stoji na početnom ekranu?
Ne vidim nigde opciju
 
Upravo dobio i azurirao Poco f1...samo bezb.zakrpa

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
e0484a30eb04410162cc74e63fbf4c64.jpg
 
Jedno pitanjce za ove koji su na Xeu romu ili ostale ko zna. Jel bese i na Xeu nema ambijetalni ekran kao i na miui?

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
xeu je nešto sj***o sa 11.0.9., prikazuje cleaner aplikaciju ali piše da nije instalirana (i nakon clean flasha).
 
MiRoom prestaje sa firmware-om...
Šteta, baš sam razočaran.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Gde bese factory reset?

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Settings>about phone>backup & reset>erase all data
To je na fabrickom global romu

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poco drugi put na servisu zbog žute fleke u garanciji. Koristim službeni Huawei y6 2019 koji se spram Poca ne negreje nego je zamrznut, a uboga baterija od 3000mah traje po 4 sata istog korišćenja kao Poco.

Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk
 
На жалост ја више шаоми нећу куповати, а ни препоручивати, никакав квалитет дисплеја...знааааааам већини је све супер...мени није било ни на једном уређају, што никако није случајно.

ОнеПлус 7Т
 
Pa možda bih išao eventualno na 9t ili 9t pro. Sve drugo...

Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk
 
Poco drugi put na servisu zbog žute fleke u garanciji. Koristim službeni Huawei y6 2019 koji se spram Poca ne negreje nego je zamrznut, a uboga baterija od 3000mah traje po 4 sata istog korišćenja kao Poco.

Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk
Ako je u garanciji što ne reklamiraš i tražiš drugi uređaj u klasi? Kažeš da imaš baš feleričan primerak (realno nije većina su takvi, ali možeš da koristiš kao argument), i da tražiš drugi uređaj. Ne znam samo da li je to nakon drugog ili trećeg servisa moguće.
 
Trazio Sam da ga menjaju. Posle trećeg puta sli mi je zamenski trajao 6 meseci. Ako mi odobre menjač ga za Nova 5t to je ta klasa cenovna.

Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk
 
Trazio Sam da ga menjaju. Posle trećeg puta sli mi je zamenski trajao 6 meseci. Ako mi odobre menjač ga za Nova 5t to je ta klasa cenovna.

Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk

Samo da znas ako ti odobre zamenu, neces ti moci da biras telefone koje zelis nego sta ti oni ponude.
 
Nogu da mi ponude samo u istoj klasi ili bolji uz doplatu

Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno