Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

zna neko jel' uopšte neko u bg-u ima neke bolje maske tj nillkin i bolje kaljeno staklo ili ona gel folija ili sve mora da se naručuje?
 
Ja sam nillkin uzeo preko kpa za 800d čini mi se
P.s: masku nillkin


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni se Nilkin odlepio posle mesec dana. Naručio sam hidro gel.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Jel to isti senzor kao Poco?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pixel Experience zasnovan na Android 10 je izašao, kao beta naravno. Da li je neko ubacio?
 
Jesam ja, sve radi super. Jedino sto ne radi snimanje sa gcam, slikanje radi. Ali i za to postoji neki fix. I magisk ne moze da se instalira, ja prvi put upao u bootloop. Posle morao opet da instaliram rom.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Htedoh da kažem za Gcam sa ja ionako ne koristim snimanje, nego sa stock kamerom, pa se setim da nema miui kamere na PE :d
Hvala na info
 
Htedoh da kažem za Gcam sa ja ionako ne koristim snimanje, nego sa stock kamerom, pa se setim da nema miui kamere na PE :d
Hvala na info
Mogla je da se ubaci Miui kamera na PE ali ako ne radi magisk onda nema šanse...
@dexter994 kakav je to fix(imaš neki link) i jel si probao neku stariju verziju magiska...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mogla je da se ubaci Miui kamera na PE ali ako ne radi magisk onda nema šanse...
@dexter994 kakav je to fix(imaš neki link) i jel si probao neku stariju verziju magiska...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Nisam probao fix, slabo kad i snimam sa telefonom. Procitaj malo temu na xda, nema mnogo postova za taj fix, izbacio je neko i yt video za taj fix. Video sam da su posle pisali neki da im radi.
Magisk ne moze ni jedan. Nesto je google "zeznuo" i sad magisk radi na androidu 10 samo na telefonima sa a/b particijom. Trebace valjda neko vreme da developeri odrade i za uredjaje koji imaju samo a particiju.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Доста пута ми се дешава да неће сам да се накачи на ви-фи, има ли још неко такав проблем?
Хеу 10.3.7 стабилни

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Global 10.3.7 isto potupno.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
moj na globalu nema takvih problema,ali je skoro brisan ceo softver i pisan čisto od pocetka.radi kao besan,bateriju ne mogu da potrošim šta god da radim...

po meni ko god ima nekih problemčića treba bar da proba da reinstalira ceo softver sa nule.ovo prljavo gaženje jednog preko drugog uvek donese neke nasumične probleme...
 
Moze li neko da ostavi link za najnoviji gcam?

PS: Trazim naslednika sa poco i nikako da nadjem neki telefon vredan doplate, neverovatno je kako je zaokruzen uredjaj.
 
Nisam probao fix, slabo kad i snimam sa telefonom. Procitaj malo temu na xda, nema mnogo postova za taj fix, izbacio je neko i yt video za taj fix. Video sam da su posle pisali neki da im radi.
Magisk ne moze ni jedan. Nesto je google "zeznuo" i sad magisk radi na androidu 10 samo na telefonima sa a/b particijom. Trebace valjda neko vreme da developeri odrade i za uredjaje koji imaju samo a particiju.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
Imaš link za taj fix, tražim ali nikako da nađem?

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Хвала ти, сада ради и видео...

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
zna neko da nema u bg-u neko hidrogel foliju?naručio sam stakla,i foliju ali to neče skoro a ovu stock ne mogu vipe da gledam,a ne bih na golo...ovih par šopova koje sam probao imaju samo generičke koje ne pokrivaju ni ceo ekran,kamoli staklo...
 
imate ona full cover stakla, (sa zutom ili ljubicastom folijom nazad).prekriva ceo ekran, lepak ako ostane do sutra se povuce.ja ih koristim od.kad.sam kupio telefon.ima i kod da se nadje za 300-350 din
 
Nazad
Vrh Dno