Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Neko da ima telefon, koji se jos nigde nije pojavio,okacio bi 100 pravih slika.Ovako samo izigrava muljatora,da ne kazem neku tezu rec.Da ih je sve prodao,kao sto kaze,opet bi okacio original slike.Ne nasedam na fore i fazone.
 
Poslednja izmena:
Neko da ima telefon, koji se jos nigde nije pojavio,okacio bi 100 pravih slika.Ovako samo izigrava muljatora,da ne kazem neku tezu rec.Da ih je sve prodao,kao sto kaze,opet bi okacio original slike.Ne nasedam na fore i fazone.
Mozda prodao ovim Rumunima sto postavljaju unboxing na YTu. [emoji23]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Covek ceka telefone iz Madjarske i to je to...vraca porez, zaradjuje na tome i to je ja mislim sve. Telefon nema fizicki niti ga je imao 100posto..

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ja čekam Kidenceta i ponedeljak pa da proverimo nabavku i cenu i odma' da čučne jedan primerak.
Cena nije začuđujuća obzirom da je "običan" ekran, Al telo telefona... Štedelo se ;)
E, sada, ja sam svoj primerak A2 dobio kao cenovnu ponudu 5 dana pre premijere pa nije čudno ni za F1.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Neko da ima telefon, koji se jos nigde nije pojavio,okacio bi 100 pravih slika.Ovako samo izigrava muljatora,da ne kazem neku tezu rec.Da ih je sve prodao,kao sto kaze,opet bi okacio original slike.Ne nasedam na fore i fazone.
I dalje ne vidim vezu izmedju "pravih slika" i neke garancije. Za polovnu robu da ali za novu skroz bzvz. A takva im je i praksa, vecina svercera hardware-a nema prave slike nicega (ni onog na stanju ni onog sto se narucuje), imaju pametnija posla nego da prave photo session...
 
Telefon je sigurno dobilo dosta ljudi, sto prijatelja kompanije sto ovih poznatih recenzera.Samo se ceka zvanicno predstavljanje i to je to. Mozda lik sa kpa ima nekog ko je dobio pa prodaje pre

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Verovatno se radi o oprobanom receptu prevejanih muljatora.Taj nije imao niti prodao ni jedan F1.Ceka da mu ljudi posalju poruke,pa kada sazna cenu i rok isporuke,onda ce da kontaktira ove sto su mu pisali poruke,uz napomenu da je ta isporuka nesto skuplja.Pri tome lepo navlaci ljude da mu gledaju ostalu ponudu.
Neka posalje nekome prave slike telefona,e toga nema.Slike je pojela maca.Nije to nista novo,pun KP muljatora.
Tacno

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Jeste cudan naziv telefona. Skroz neuobičajeno.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Au što mi se sviđa. Ali to sam već napisao jedanput. :)

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Mislim da ce zvanicno predstavljanje biti u roku od ~10 dana, vec ima par snimaka na yt kako ga otpakuju, ne verujem da je fake.
 
Pa ovaj sa pernatom živinom i takvim šakama da 6'' izgleda kao 5, se sigurno ne bavi tim fake radnjama.
 
Mislim da ce zvanicno predstavljanje biti u roku od ~10 dana, vec ima par snimaka na yt kako ga otpakuju, ne verujem da je fake.
Kako zvanicno predstavljanje kad zvanicno lik prodaje na KP ???[emoji21][emoji21][emoji21]

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Kako dan odmiče, sve više mi se čini da će kupovina Pocoa preko KP biti "oglasna patka" ili neka druga patka :d
 
Nemojte da se palite, telefon nema u nabavci nigde.
Broj ocena na KP ne znači mnogo ako ne znate prodavca (pojavio preko noći), prodaju "nabildovane naloge".
Kada se pojavi, poričuću ga za test.
Lepo sam vam rekao. Kako hoćete, naručite slike ili ciglu :D
 
Kad sam video fotke i prve snimke, ucinilo mi se da je kuciste plasticno i prema ovom klipu, to jeste tako...morali su maksimalno da ustede, nadam se da je kvalitetna plastika.. :)

 
Vecina ljudi stavi telefon u case, a svakako je bolje nego staklo.

Metal>plastika>>staklo sto se mene tice :)
 
Poslednja izmena:
Pa bitno mi je :) nema nikakve logike .. zašto se ne zove samo f1 :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
U meni ta oznaka F1 budi pozitivna secanja na coolpad f1. Ako bude cena dobra brzo ce postati narodni telefon kao coolpad nekada [emoji41].

Sent from my Cool S1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Iako nisam imao coolpad f1 i mene je podsetio na njega, i pomislio sam bilo bi super da ima gaomilu romova kao coolpadov nekada.

Valjda će objaviti source code i omogućiti otključavanj bootloadera i eto dobitne kombinacije.
 
Šteta ako bude plastika, to bi mi bio dealbreaker.
Što se tiče predstavljanja, to će biti 22 avgust u Nju Delhiju.
 
A *mjau**mjau**mjau* sad hocete ovakvu masinu za male pare jos da bude sve premium, pa ne ide :)
Sto se mene tice lepo su se setili da skresu materijal izrade zarad cene, kad vecina oseca samo silikon koji metnu, ko da znas da li je unutra plastika ili staklo ili metal. Jos neki kvalitetan case i nema brige.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Nije 2014. godina da je metal neko čudo, danas i kinezi od 60€ imaju aluminijum kućište, pa evo npr. Mi 5A od 90€...
Odustajem od Pocophone :D
 
Kukaju kako nema nema metal,a vamo odmah po rođenju ga ne ispuštaju iz benkica svih oblika i fela[emoji2]
 
Ako cena bude ok i neka krstena kamera. Boli me bas, da li je marinijum ili plastika. Ide u case, kako god da okrenem. [emoji3]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Voleo bih da ga vidim u Jerryrigeverything na testu mučenja.
 
Bolje plastika nego staklo sigurno

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno