Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Da, upravo sam i ja pokušao da skinem, isti problem. Obrisao podatke i keš, opet isto. Ne pada mi na pamet da skidam preko mobilnog neta.
 
Kako od ivice do ivice? Ja sam pazario isto Nillkin za Poco original, i ne ide od ivice do ivice, ima lufta sa obe strane.
I da, isto mi se odlepilo gore u desnom uglu posle jedno mesec ipo, kao i tebi.
Da ne bude da samo kudim, ovo staklo ubedljivo ima najbolji premaz protiv otisaka od svih koje sam imao do sada.

Edit: hvala poolmaker za odgovor :)
Staklo je super ali kada vidim ovaj mehur popi... Naručio s hidrogel

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Da, upravo sam i ja pokušao da skinem, isti problem. Obrisao podatke i keš, opet isto. Ne pada mi na pamet da skidam preko mobilnog neta.
Ja sam skinuo jer imam dosta gb interneta koje ne mogu svakako da iskoristim. A ne dobijas nista posebno update-om, tako da ne moras da trosis gb zbog toga.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Staklo je super ali kada vidim ovaj mehur popi... Naručio s hidrogel

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Ja ga danas porucio jer me ova kineska strasno nerviraju sto se premaza tice. Stalno pucaju na najmanji udarac. Da li se postavlja ovo klasicno ili uz njega ide jos nesto dodatno?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nisam stavljao hidrogel videćemo. Ovaj Nilkin je stvarno super ne masti se ali ovo što se odlepilo je baš truba.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ubacio sam Nitrogen OS i Franco kernel pa cu videti kakva je situacija... Na prvu loptu mi izgleda okej.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Stigao 10.3.7.0....

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
odlepi se prvo gornji deo sa rupicama,pa se posle pegla ostatak.dobijes malu plastiku za peglanje.imas video za onaj hydro gel sto sam par postova unazad postavio.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
bezvezan apdejt, još nema night mode-a, niti je išta bitno osim julskog patcha ažurirano.
 
Da li ima da se skine negde(ne mogu naći po metu) ona sistemska app za lock aplikacija na Miui-u?

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
У посту #6885 већ сам објаснио поступак убацивања тамне теме.
 
Нитроген ОС и Франко кернел
Боље ми се понаша батерија у односу на Миуи...
80a9d10a9a3cffb3780c89165be667f6.jpg


Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Ajde opet da pitam ako neko hoće da mi se javi na pv da oflešuje moj global u EU [emoji19]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
I ja sam isto imao problem sa baterijom na 10.3.6
Sad je bolja situacija na 10.3.7
Skinuo sa punjaca telefon jutros u 5h tj pre 15 sati, ostalo 65%
2,5 h SOT
Plus je ovde dosta losa mreza, samo 2-3 crte, gubi se signal... Dual sim...
 
Poslednja izmena:
I meni je bolja baterija nego na 10.3.6

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nema update za mene. Probao juce i danas.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
ja juce updatovao xeu na 10.3.7 oko 18h

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja sam na global

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Dark mod ce biti sa Miui 11, nece ga ubaciti na Miui 10.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

otkud to da nema night mode u miui 10, zar nije redmi note 7 već odavno dobio night mode?

У посту #6885 већ сам објаснио поступак убацивања тамне теме.

video sam to i hvala ti na tome, ali želim zvanični night mode, a ne zaobilaznicu ;)
 
otkud to da nema night mode u miui 10, zar nije redmi note 7 već odavno dobio night mode?



video sam to i hvala ti na tome, ali želim zvanični night mode, a ne zaobilaznicu ;)
RN7 jeste dobio, ali Poco nece. Procitao sam da sa Miui 11 stize i night mode. Mozda i ore toga stigne, nemam pojma.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
bezveze im je to da redmi serija već ima dark mode na miui 10, a poco nema. a ne vidim nikakav razlog da nema.

ono što bi voleo na miui 11 je da konačno batale "accuweather" kao provajdera vremenske prognoze, pogrešne temperature konstatno pokazuje. lepo preko "weather channel" provajdera neka koriste, kojeg koristi i google, a i svi drugi proizvođači (samsung, huawei i ostala top ekipa), a ne mrtvi "accuweather".
 
Ne znam za vas, da ne baksuziram, ali meni se baterija isto ponasa sa svakim updajte-om, od kad sam ga kupio nista oko softvera nisam dirao sem updatea, i baterija cepa kao prvog dana...

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno