Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

jel radite backup all user data ili nesto drugo?

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
Nisam odavno radio backup, ali ako odabereš I aplikacije i user data, sve će da ti vrati na taj trenutak. Ništa ne instaliraš niti vraćaš iz cloud, nego sa kartice.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
pa da,onda nema potrebe da G. Play downloaduje app jer ih restorujem iz Ti :)

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
ja sam presao na pixel,nemam split screen,nema vibracije kad se uspostavi poziv i jos nesto al se ne mogu setiti..
sve radi extra bukvalno,ja taj echo nisam bas primetio u tokom price,baterija mi radi super iako se dosta njih zali na promenjen kernel u Pixelu,ali mi smeta gore navedeno.
ima neko iskustva sa titaniumom?jel vraca sve user aplikacije kako je i baskup-ovano?

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
Pixel experience ima split screen. U recents zadržiš ikonicu aplikacije i izadje ti meni pa tu izaberes.

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
hvala dule!

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
Hvala. A šta se sve gubi? Koliko sam video vise ne funkcioniše enkripcija i lokacija telefona preko Mi cloud. Boje na ekranu i klok mi se nešto ne čine naročito bitnim, pošto telefon posmatram najpre funkcionalno.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Ja sam ti onako generalno napisao sta dobijas sa custom romom,pogotovo slim varijantama. Trenutno imam nexus 5x i planiram uskoro da uzmem poco. Sto se tice enkripcije kod google telefona probao sam i da dekriptujem memoriju-particiju i nisam primetio nikakve razlike u odnosu na enkriptovanu,mada kazu da ima razlike u brzini. Lokacija opet, kod google ide preko njihovog servisa-ako mislis ono da proandjes telefon,to mi je uvek radilo. Uglavnom, ja sam uvek za custom slim romove i do sad sam flesovao na desetine puta. Poco je poprilicno jeftin, sa top hardverom pa ima dosta developera na xda koji kuvaju romove i to je isto velika prednost ovog telefona.
 
Ja uzeo u Galaxy Code u Nišu, prodavnica opreme za telefone, za 600 dinara čisto staklo, bez crnog rama, full glue i ima otvor za zvučnik i senzor sa njegove desne strane, ujedno i posebno otvor sa leve strane za proximity senzor pretpostavljam. Lepo je leglo, ima na jednom mestu uz ivicu malo vazduha ali ne smeta. Svakako je bolje od ovih sa crnim ramovima koja smanjuje ekran.

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
Nemoj da me plašiš da smanjuju ekran? Suludo. Video sam kod drugara na P20 pro i poručio, jer izgleda i naleže savršeno, ne krade od ekrana, već od praznog prostora okolo.

Moram da proverim sad ovo moje što je stiglo.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja uzeo u Galaxy Code u Nišu, prodavnica opreme za telefone, za 600 dinara čisto staklo, bez crnog rama, full glue i ima otvor za zvučnik i senzor sa njegove desne strane, ujedno i posebno otvor sa leve strane za proximity senzor pretpostavljam. Lepo je leglo, ima na jednom mestu uz ivicu malo vazduha ali ne smeta. Svakako je bolje od ovih sa crnim ramovima koja smanjuje ekran.

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
Mislim da ja imam isto staklo. Kad sam ga naleoio bilo je sve cool stom zamerkom da je krace od ekrana po par milimetara sto stvara problem sa sigurnoscu. U staru je leglo extra, ali posle 10-tak dana krenuli da se pojavljuju mehurici vazduha, prvo sa jedne a onda sa svih strana. Izgleda da mu nije neki lepak i da vremenom popusti. Sad razmisljam da skinem posto ne znam da li ima nacina da ga sredim. Inace ovo mi je vec cetvrto staklo na Poco F1, i nikako da natrefim dobro. Nadam se da ce tvoja varijanta biti bolja.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Posle Oneplus 6 i iPhone XS (u skorijem periodu) uzeo Pocophone Armored. Ukratko, ono što mogu da kažem - nemam zamerki, osim nekoliko softverskih, i baterija mi je loša ovih prvih par dana, tražiću savet ako se ne normalizuje.

Ostalo je sve odlično, a najviše sam oduševljen izradom, prosto mi nije jasno zašto ljudi vole staklene telefone, ali dobro, to je subjektivno.

Za mene, definitivno je ukupno bolji od XS (subjektivno Android vs iOS), Oneplus ima bolji softver, baterija, zvučnici, face id bolji na Poco. Kamera sa gcam rekao bih bolja nego OP stock, nažalost nisam probao gcam na OP, verovatno bi onda OP bio u prednosti.
 
Kako ste zadovoljni poco locom kroz protekli period, pametna investicija ili?

Jel vam gcam odradjuje posao ili stock?

Kako se baterija pokazala?

Sta je sa problemima sa touchom?

Notifikacije su sredjenje?

Tek sam ga danas vidio uzivo i iznenadio se uzivo je ljepsi i taj polikarbonat je fino odradjen..
 
Sve +, gcam, baterija, notifikacije stižu na sat.

Koji problem sa tačom? Radi čak i kroz skijaške rukavice, što je neverovatno iznenađenje (Note 3 je takođe radio, značajna stvar ko skija malo više).
 
Nisu sredjene notifikacije. Srediće veoma brzo. Čeka se takođe i 4K u 60fps.
Baterija kod mene izvlači 2 dana umerenog korišćenja.
Gcam mora za bilo šta ozbiljnije. Stock kamera jedino za noćno slikanje u ručnom modu.

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
1. I vise nego zadovoljan,investivija za duzi period
2. da i ne ( ne koristim kameru [emoji16])
3. Brutalno,komotno dva dana 10h SoT-a na Havoc romu..
4. Ne primecujem probleme sa touch-em,ni na miui ni sad na custom romu. Mozda sporije kucam..
5. Notifikacije sredjene.
Pretekose me ...
Послато са Poco F1 уз помоћ Тапатока
P
 
Pozdrav. Skoro sam kupio ovaj tel i vidim da svi hvale gcam. Gde mogu da je skinem i koja je verzija najbolja i najstabilnija. Hvala

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nisu sredjene notifikacije. Srediće veoma brzo. Čeka se takođe i 4K u 60fps.
Baterija kod mene izvlači 2 dana umerenog korišćenja.
Gcam mora za bilo šta ozbiljnije. Stock kamera jedino za noćno slikanje u ručnom modu.

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
Ne znam što stock za noćno slikanje? Gcam tu tek odskače, koristi night mode.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Stigo danas, za sad sam zadovoljan. Mora privikavanje na ciumiu ali tu je i nitrogen rom za svaki slucaj. Samo jedno pitanje a to je 4g+ tj ovaj telefon to ne podrzava?
 
Ne znam što stock za noćno slikanje? Gcam tu tek odskače, koristi night mode.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Gcam nema ručno podešavanje. Duža ekspozicija i manji ISO daju barem dva puta oštriju sliku u slabijem osvetljenju.
Ne kažem da je gcam loš, ali nije ni blizu stock-u kada se koriste ručna podešavanjima.
 
Da ali, uvek pričamo za casual fotkanje iz ruke. Sa dugom ekspozicijom ne možeš iz ruke držati par sekundi... Sa gcam možeš.
 
Je l se desilo nekome da se ugasi ekran i ne moze da se upali, morao sam telefon restartovati ?
 
Prva kartica mi je mts i pise 4g, druga globaltel i pise 4g+... Tako da podrzava, ako je po tome...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno