Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Ja sam je kupio za par dolara i dao bih toliko za svaki novi telefon bez problema.

Tapatalk from Poco loco
 
Bukvalno, i da je deset ne bih zalio.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Ajde rekoh da probam Nova launcher. Ne mogu da nađem call dugme [emoji849]
Nađih je.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
d25cbf6398676372f0a1028d527bc38e.jpg
 
Poslednja izmena:
imam problem sa viberom već neko vreme (otprilike se problem pojavio pre tri zadnja ažuriranja vibera). naime, ne spašava mi slike u galeriju niti u google photos, nema ih nigde osim u file manager aplikaciji. radio "clear cache", "clear data", ništa nije pomoglo.
 
nisam još probao uninstall vibera, ali "clear data" je skoro kao da je nanovo instaliran viber.

u file manager aplikaciji se naprave normalno u internoj memoriji "viber/media/viber images i viber videos. i tu mogu videti, ali u miui galeriji i google photos nema ni slika ni videa od vibera.
 
Danas mi je stigao case za Poco, zadovoljan sam izradom, lepa je na dodir i nije tako klizava kako sam pročitao u recenzijama. Svi otvori su precizno urađeni, ali mi se ne sviđa što je nekako za nijansu mala, u ćoškovima ne leže lepo i ne može da prekrije ivice zaštitnog stakla.
Ko nema zaštitno staklo nije loša, ali opet neće imati neku zaštitu ekrana jer slabo prelazi preko ivica.
22e92283bfbcd7ed8b5c68ad7f377d5e.jpg
dc7777b18ec10745bda373d30c0b96de.jpg


Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Uzeo ja za svoj Poco, dobar je case, bukvalno kopiran apple, ali me jako nervira što se jako "lepi" za farmerice npr, jedva se izvuče telefon iz džepa.

Sent from my P30 Pro using Tapatalk
 
Imam pitanje jedno. Koji rom da šibnem gde sve radi korektno. Ne bih išao na ove Pixel i ostala čuda. Neki MiRoom. Ali imao sam problem kad sam ga prošli put flešnuo,ne radi Nova Launcher. Pa reko da vidim šta se dešava

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Meni MiRoom 9.9.29 radi super...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Onda jedino da sačekam. Ma ne bih ja ni prelazio sa Xeu Beta 9.6.27. Ovo je još ona poslednja verzija dok su radili weekly. Nego je počeo WiFi da me zeza. Odjednom izgubi konekciju,ili kad udjem u Wifi listu prazno. Pa moram da gasim/palim opet i slično... Uradio sam ponovo isti ovaj sistem pre nekih možda 20ak dana,medjutim opet isto

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
probaj reset wi fi, mobile and bluetooth (krenu da kucas ovo u searchu u opcijama,izacice).
 
Uradio sam,praticu ovih dana šta se dešava. Hvala

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Vladimire, i mene isto to zanima, i ja sam na toj zadnjoj xeu beti, kao i ti. Doduse, nemam ni taj wifi a ni nekih drugih narocitih problema, sem sto sam primetio da ponekad hoce da zabode na kratko, nije vise na pola kljuca.
Zanima me kakav je ovaj zadnji 11.0.5.0 stable po features-ima u odnosu na zadnju xeu betu, tj. da li je siromasniji ili poboljsan, no slaba vajda, izgleda da ovde ljudi uglavnom ne koriste taj stable (a da su imali pre betu)...
 
Vladimire, i mene isto to zanima, i ja sam na toj zadnjoj xeu beti, kao i ti. Doduse, nemam ni taj wifi a ni nekih drugih narocitih problema, sem sto sam primetio da ponekad hoce da zabode na kratko, nije vise na pola kljuca.
Zanima me kakav je ovaj zadnji 11.0.5.0 stable po features-ima u odnosu na zadnju xeu betu, tj. da li je siromasniji ili poboljsan, no slaba vajda, izgleda da ovde ljudi uglavnom ne koriste taj stable (a da su imali pre betu)...

Ja sam presao na stable, male su razlike, eventualno je baterija malo bolja mozda, font malo drugaciji, nista specijalno da bi vredelo da se prelazi sa bete.
 
Počeh da se brinem da nije problem možda do antenice ili nečeg? Je l može to nekako da se testira?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
da je hardverski problem imao bi druge simptome.nije pomogao predlozeni reset?
 
Nije,i dalje iste probleme imam. Postoji Wifi ikonica gore u baru ali nit mogu da šaljem poruke na Wa,Viber nit ista. Moram da rr ceo uredjaj. To je samo jedan deo ali i najveci koji me izludjuje. Ne znam šta da radim

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ovaj iz prvog posta. Najbolji se što se tiče detalja i slično. Čekamo sad ovu novu verziju od San1tya da izbaci.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
^ Kakva je ova? Je l si poredio sa ovom iz prvog posta

Edit: Uh,mislim na Stevan10

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
^ Kakva je ova? Je l si poredio sa ovom iz prvog posta

Edit: Uh,mislim na Stevan10

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Nisam nesto poredio ali daje dobre slike, ja takođe čekam da sanity izbaci ovu njegovu verziju koju je najavio prošle nedelje... Ima bug da ne može zvuk da se isključi na mnogim romovima(meni na MiRoom-u I radi isključen zvuk), u night modu ne rotira sliku kada se rotira ekran(mada kada uslikas, bude rotirana), daje fc u night modu kada se uključi selfi kamera...

Dobra je i ova sto ti je @Orchard predložio...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Aham. Da da koristim vec ovu od San1tya za night mode. Dok sve ostalo ovu iz prvog posta

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Je l postoji neka caka da se pojaca zvucnik slusalice, kao da ne cujem dobro sagovornia(menjan je zvucnik, stavili neki fejk izgleda)?
 
Nazad
Vrh Dno