Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Ne mogu ja to naci nigde

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Slajduj notifikaciju nalevo, pa klikni na zupčanik pa All categories i onda isključi Show notifications.
0fe9c9177b990c1a13c560e6f7e5465c.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Slajduj notifikaciju nalevo, pa klikni na zupčanik pa All categories i onda isključi Show notification

Ok,nasao,ali ovo znaci da mi onda nikakav znak nece dati ako sta stigne na njega,jel tako?
Meni bi trebalo samo notifikaciju da ne pokazuje,a recimo da zavibrira i da svetli led na mobu kao obavestenje...to ne moze,jel?


Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Neko se unazad par stranica zalio na visku potrosnju baterije pod Cell standby. Ja sam imao oko 20%, i na nekom fomumu sam video ovu foru, pozovete *#*#4636#*#* i za svaki SIM namestite LTE/UMTS auto (PRL). Meni je kroz sat vremena spustio na 13, a sve vreme je ukljucen Mobile data.
 
Користи ли неко пх?
Може жешће да се "намуњи"
41a0e5f5467d9222c2ebbb21fdedbc7d.jpg


Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Upravo sam slomio touch. Sedim u busu i dok sam gurao sluske u usi fon mi skliznuo s ranca i pao na pod. Nije bilo ni pola metra visine, rascvetao se kao da je od secera. Poludeo sam. Pada je 5x sa 2m i nista mu nije bilo, ovo sada stvarno nisam ocekivao.
Narucujem odmah ekran :(

Tapatalk from Poco loco
 
Zaštitno staklo nije odradilo svoje ili ga nije ni bilo?
 
Nisam ga imao vec duze vremena, nervira me kad krene da se kruni u coskovima.

Tapatalk from Poco loco
 
Uzmi ovo i nece se kruniti sigurno. Plus ima premaz, pa se manje masti i prijatnoje je na dodir. Imao ga godinu dana na pocu. Nigde trunka vazduha nije usla niti se odkrnjilo.
RSD 255.60 21%OFF | CHYI Premium T...ective Film https://a.aliexpress.com/cxju79yG

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Proveri link nece da otvori.

Uzmi ovo i nece se kruniti sigurno. Plus ima premaz, pa se manje masti i prijatnoje je na dodir. Imao ga godinu dana na pocu. Nigde trunka vazduha nije usla niti se odkrnjilo.
RSD 255.60 21%OFF | CHYI Premium T...ective Film https://a.aliexpress.com/cxju79yG

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
misle li oni nastaviti sa ažuriranjima ovog fona? od miui 11 prve verzije nikakav apdejt nije izašao, niti bilo šta najavljuju vezano za android 10.

malo predugo traje ovo zatišje...
 
flesuj xeu weekly ili miroom ako ti se cacka svako malo fon.ovo je definicija kako treba da radi i izgleda global stable,bukvalno naispeglaniji softver koji sam imao ikad.
 
A zbog čega imate toliku pomamu i nestrpljenje za update? To me oduvek zanimalo.
Kao da se nešto epohalno dobija updateom, i kao da telefon radi očajno pa da mu trebaju neke ispravke.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
meni je poco launcher savrsen.bukvalno samo notifikacije da preslikaju iz klot androida i gotovo,savrseno sve.
 
Najbolje potrosenih 17 dinara ikad

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Nova je i cale i keva za sve. Koristim je unazad na ne znam ni ja koliko telefona. Zamenim telefon i prvo se Nova instalira i podesava kao na starom telefonu tako da je period privikavanja skoro nikakav.

Tapatalk from Poco loco
 
Cak sam hteo da probam poco launcher kad sam kupio fon al' gugl sam instalirao novu :D

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Da, kao 10 centi je bila ili tako nesto.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno