Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Xiaomi Pocophone F1

Zvanična cena će biti oko 400€, na oglasima ne bi smeo preko 350€.
Da obrazložim...cena mi mix 2s 59990, trebalo bi i mi8 da padne na tu cenu tako da očekujem da bude bar 10000 jeftiniji tj. 49990.

Po meni vredi doplata do 100€ za 2s ili za mi8 ako bude pojeftinio.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
420e u prodavnicama sa fiskalnim, 330-350 na oglasima.

Ako bude na oglasima 370-380, ipak će se onda isplatiti više uzeti sa 2g garancije ili čak na rate.
 
Sto se mene tiče ispod 320 uzimam njega, preko ili MiMax3 ili Mi8(SE)... Pa da vidimo

P Smart
 
Jel vi lupate te cene ili imate neke informacije? Ja mislim da ce biti oko 300e. Razlika u ceni za neke druge xiaomi modele, npr. A2 ili rn5, kod nas i u Indiji je nekih 30-40e (cene sa kp).

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Vec ima na kp za 360.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Trebalo bi da da,prodavac je izgleda jedan od najpouzdanijih iz Subotice.
 
Kad ga bude imao Kide ili Gremlin tad ću znati sigurno da ga neko ima ;)
 
Taj Bata je ok, samo što je bez garancije :)
Taj oglas inače stoji i pre predstavljanja telefona.
 
Poslednja izmena:
Realno je da košta 350-360€, tamo je Mi8 skuplji oko 70€ tako će i ovde biti razlika.

Nema mnogo ozbiljnih mana ovaj F1 za tu cenu čak ni da je veća, podrška će biti brutalna sa ogromnom zajednicom tako da navalite.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Očekivano Bezobrazno! Aj ako je ona karbon verzija sa najviše memorije pa još i da razumem!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
I dalje mislim da se više isplati mix 2s u zvaničnoj prodaji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pise da je HybridDual SIM verzija sa 6gb ram i 64gb rom memorije.
 
U domaćim radnjama je mi8 70000din, tako da je moguće da na kp bude oko 320€
 
Ide to brzo ispod, ja mislim da će biti na 330-340 u startu, ali stvarno da ne licitiramo bez osnova, valjda će uskoro više prodavaca

P Smart
 
Ne razumem kako ste izmislili cenu od 350 evra na KP, ako se prica da je pocetna u Indiji 260 evra, onda tolko ocekujem i na KP, maximalno 280 evra, iznad toga me ne zanima ni pod razno, pre cu onda uzeti RN5 za 190e.
 
Zato što su u Indiji telefoni jeftiniji. Npr Asus 5z je tamo 340e u Evropi 500e , slična priča je za oneplus.

Prevelika konkurencija, tržište od 1.5 milijardi i malo para među ljudima.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Ako ga ocekujes za 280 onda odmah uzmi RN5. [emoji23]
 
Ne razumem kako ste izmislili cenu od 350 evra na KP, ako se prica da je pocetna u Indiji 260 evra, onda tolko ocekujem i na KP, maximalno 280 evra, iznad toga me ne zanima ni pod razno, pre cu onda uzeti RN5 za 190e.

Obrisala mi se poruka kad sam hteo da je izmenim...
Pogledaj koliko kosta Mi8 u Indiji, a koliko na KP. Zvanicno u Indiji je 350e, mada su pominjali cenu od 300e (24500 "rupea"). Kod nas na KP trenutno 420e. F1 ce se proizvoditi u Indiji koliko znam, pa eto jos jednog razloga da tamo bude ubedljivo najjeftiniji. Prevoz, ugradjivanje trgovaca, carinika i ostalih (ako se ne placa pdv+carina), sve to drasticno podize cenu... Hocu reci da nema sanse da ovde kosta slicno kao u Indiji. :)
 
onaj američki recenzent je naveo cenu od 299 dolara... znači ovaj fon ne može/ne sme ići nikako preko 240 evra u onoj standarnoj (non kevlar) verziji.
 
Haha, što je najgore ne troluju :D
Telefon je made in india i njihova cena nema veze sa našom, a i kod njih je najjeftinija verzija 21000 rupija 260€
 
Poslednja izmena:
Sutra je predstavljanje telefona u Džakarti, Hongkongu i Parizu, tako da će te cene koje sutra saznamo biti mnogo relevantnije za nas

Sent from my Redmi Note 3 Pro SE using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno