Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Nerealno dobar rezultat kako god da je telefon korišćen , koji kernel koristi?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Најмање разговора, већину времена на 4г мрежи, стандард пуш нотификације, вацап, инстаграм, без игрица, Јутуб највише али на вифи...и преко ноћи у сејв моду (има у рому опција) обара у 2г и гаси пуш...
Нисам ни обраћао пажњу на батерију раније, али ми остао пуњач у ауту и мрзело ме да идем по њега па сам га штедео максимално, када сам видео статистику искрено сам зинуо...

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Mislio sam koja verzija nelo kernela?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Верзија која је дошла уз ром од 19-09-19 иако има новија верзија нисам је додавао...

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Mi max 2, ima a nema max 3 na listi. [emoji3]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja vozim xeu do otprilike nove godine, a posle povratak na aosp, do tada bi trebali biti solidno utegnuti android 10 romovi.

b4f38cf6721b56833eee783e192ff768.jpg
 
Koliko sam skapirao MIUI1 ide na 9 pa onda na 10? Ili mi se ponrkalo više u glavi. Sad čitam da je ipak android 10 sa MIUI 11

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
ja baš kontra,q testing program je bio još letos,ne vidim što i zbog čega bi odlagali.
 
Da li je moguće nekako poručiti originalni display i ako je neko menjao kako je zadovoljan zamenskom varijantom?
 
MiRum dobio update 9.9.29 ali kad ide u recovery kaze no digest file,pa opeglam bez problema 9.9.28

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Meni isto nije htelo pa sam skinuo sa sourceforge sajta i flesnuo iz twrp-a...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
I sa sourceforge je htelo da ti flashuje?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Da da.
52b60e82eac47b32420c31939fe962f9.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Hm meni počeo da koči tač sa zadnjim update. 10.3.8

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
global stable?meni isti radi kao besan,a imam i to stvarno preterano gluposti instalirano,samo još nisam cleanere i sl ono baš otvorene malvere instalirao. :)
 
Meni danas zakovao na reddit-u i nece da mrdne, resetovao i proradilo sve. Doduse meni je razbijen ekran, pa moguce da polako otkazuje. Inace neko je pominjao zamenu za ekran, u ovlascenom servisu je 12 000.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Stable global. To po nekada koči,u većini slučajeva je ok. Po nekada se zaglupi i ni da mrdne.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
@stevan10
Jel ti primetno nekako brzi ovaj 9.9.29 od 9.9.28?
Resio sam problem sa adblock-om ne blokira ni vise sajtove...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pa nemam pojma, meni je i 9.9.28 bio brz. Možda neke nijanse ali stvarno od kada sam prešao na MiRoom 9.9.27. radi sve super fluidno i bez ikakvih problema. Moja preporuka!

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ljudi hitno mi treba objasnjenje kako napraviti parametre nanovom telefonu za primanje e mail koji nije ni g mail ni hotmail ni ovi ostali ,vec da ide preko klasicne aplikacije na ovom telefonu za e mail i da stizu notifikqcije i sve ...

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Za xiaomi mail aplikaciju ne znam, u gmail app ideš na Add another account potom ideš na Other i ispratiš uputstva, imaćeš notifikacije i sve kao i za gmail nalog.
Znaci to tako ide. Nema on e -mail aplikaciju odvojenu od gmail no preko njega se pravi e mail i parametrj?
Znaci i tu parametre podesavam....

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
na kom ste regionu?ja koristim rusiju zbog face unlock-a i vidim po temi da mi kasni update po 7-10 dana uvek
 
na kom ste regionu?ja koristim rusiju zbog face unlock-a i vidim po temi da mi kasni update po 7-10 dana uvek
Belgija, Poljska i Grčka isto mislim da radi face unlock, pa proveri što se tiče apdejt...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
uk,radi face unlock,mislim da mi je 10.3.8.0 stigao prvi dan kad su ga pustili.
 
Jel i vama ne radi en.miui.com?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ne znam sta treba da gledam,sve normalno funkcioniše na sajtu

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno