Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Skineš apk i instaliraš...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ma ok je to. Ja sam na A1 morao bootloader itd da diram. Ovde samo skineš i install?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Да

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Da.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Taboo Sam ovu koja je na linku. Mada Poco ima super kameru

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Naspram svih tih šugavih stakala sa crnim okvirom, ono staklo za IPhone XS max je mama.


Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока

Jeste.
Malo je sire od pokovog i dosta duze. I tu mora da se pazi. Ako se postavi jako nisko-da bi notch bio poravnat,onda u donjem delu ima oko milimetar vazduha(zbog zakrivljenosti ekrana). Ako se postavi kako treba - da dihtuje svuda, onda je malo notch prekriven njime ali ne i senzori. Kad postavljate gledajte da donji deo bude milimetar iznad lampice za notifikaciju. Tad lepi sa svih strana. Ako se ide preko nje,tu ce se javiti zazor. Danas sam ga postavljao... Uzeo sam iz Shop4412004store. Sad je 64 centa cena.
Ima i ono koje ide preko celog ekrana i u ovoj radnji deluje da je ok. TOMKAS-6D-Glass
 
Poslednja izmena:
Ja sam naručio ovu
US $1.91 34%OFF | CAFELE Tempered Glass For Xiaomi MI 8 6 5 X A1 6X A2 mix 2 2S 3 Pocophon F1 Redmi Note 4X 5pro Screen Protector Protective Glass


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Može mala pomoć? Skinuo sam sa xda apdejt 10.3.4.0.
Kako sada da ga instaliram? Ne mogu da čekam kada će da me prebace sa 10.2. a nisam baš android stručnjak..
 
Da li taj poslednji stable ima problem za ehom, bilo je neke priče da su ga preneli sa bete
 
^^ Ne bih znao, ne koristim MIUI od decembra. Ja lično nikada nisam imao problem sa ehom na mobilnim razgovorima, na xda dosta njih ga ima, za poslednji stable ne znam tačno. Inače na Viberu već jesam povremeno imao problem sa ehom, ali je to nakon malo testiranja potvrdjeno da je uzrokovano lošim netom sagovornikove strane.
 
Kako se na Poco namešta (ako može) da kada telefon zvoni i ja ga podignem utiša zvono?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
na beti ima, podesavanje kontakta....
0de7dbdbc25c93c73921ebd2c5fc571e.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja sam na stok Ronu. Ipak sam ga uzeo pre 2 dana pa neka ga još "fabrički". Zanimljivo ženi sam uzeo Smart 2019 i ima to ovaj ne.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
@Blackgeorge Settings >> About Phone >> System Update >> gore desno na tri tačke pa izabereš update fajl koji si skinuo.

Ne nudi mi tu mogućnost (da pronađem gde je u telefonu i da apdejtujem).

Nudi mi ovo:
Download latest update
Update settings
Whats new
More

Bilo koju opciju od ovih da odeberem ne nudi mi mogućnost da apdejtujem šta sam daunlodovao.
 
@Blackgeorge
pre nego što klikneš na tri tačke, tapni miui 10 logo deset puta, trebalo bi da ti se pojavi obaveštenje da su ti omogućene dodatne opcije za ažuriranje.
tebi treba "choose update package".
 
Hvala. Ali izgleda da nisam skinuo update koji valja...Kaže "is not allowed to update unofficial ROM".
Na apdejtu mi piše Global_V 10.3.4.0. PEJMIXM-13b169 ...itd
Izgleda da nisam skinuo pravog Globalca?

Da li može neko da okači link odakle da skinem globalca koji valja?
 
Poslednja izmena:
Jel mogu sa ovog sa slike na taj poslednji?
a3ae24f64f9389c85d1c5a84c85ed68e.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno