Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

mislio sam na always on display,ambient display,kako se već tačno zove...
 
Može da ima AOD ali nema nikakvog smisla bez AMOLED ekrana. Vidim da Motorola stavlja to gde stigne, iako neki telefoni im nemaju amoled ekran, pa izgleda malo jeftino, barem meni. Tako da ne verujem da će Xiaomi na MIUI 11 za Poco da ubaci tu opciju.
 
Ne, nego zato što znaju da je besmisleno da AOD bude na telefonu bez AMOLED ekrana. To što je meni jeftino je moje mišljenje.
 
bezveze je svetlo crna boja kad si u mracnoj sobi...mene bar nervira..a i ne radi ekran non stop :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
poenta je da vidiš sat i notifikacije na brzaka ne ips glow ili bilo šta drugo...to je radilo kako treba i na lumijama iz 2014te koje verujem nisu imale ni ips...

edit: koristi neko LOS 16 kao daily driver?na njemu,ressurection remix i crdroid romovima ubačen je sbc HD/QX hak za bluetooth,pa kapiram da je LOS najupeglaniji od njih...ja ne bi dirao global stable ali na papiru taj hak menja potpuno igru za mene...i jel' neko slao zahteve xeu timu,jel' gledaju oni uopšte?hak se prelako ubaci tokom kuvanja roma,ja baš nisam vičan tome a nema razloga da ne bude kao opcija,neće pokvari ništa.
 
Poslednja izmena:
Posto je uglavnom kod svih situacija odlicna kada je u pitanju battery life evo da ja priupitam je li do mene ili sta...
10.3.7 MIUI Global rom je u pitanju..

Relativno nedavno sam primijetio da baterija osjetno manje traje, ranije sam imao oko 6 sati SoT-a... Uglavnom sam na 4G, manje na wifi ali svejedno, odnedavno sam primijetio ovo...

d71a60e35e224b4678eb3e778a3fc626.jpg
f84c7d472d3a193d7701644b00f2cbc3.jpg
05076e15b0f1968a43363fea9e89fdac.jpg


Ne znam moze li biti do teme - to je jedino sto sam customizovao ali i to kroz defaultnu themes aplikaciju...
 
Poslednja izmena:
Od juče koristim MiUi11 Mi-room(portovani), za sada sam zadovoljan lepo izgleda(moje mišljenje), tečno radi.... Videću kakva ce baterija biti(stavio dam arter r9 kernel).
0f6a10566a2f5bfae78499c3ce66f8b3.jpg
1e4b3926cead442b7fe5ab002065f773.jpg
b52ea0b05f75602855fee27876e97697.jpg
cbc54aa0ab5bce191ee0ec2718c1a39e.jpg
58a40251cbb11d84d134c20d37909d92.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ја мало да га тестирам па се размишљам дал да му убацим Франко кернел...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja ga ubacio večeras...fino mi deluje..notifikacije su bez fixa sredjene...preporuka od mene..

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ima li ko ideju zasto mi ovaj Xiaomi service framework ovako dere bateriju? SS su par postova gore...
 
Kakva je procedura preći na mi rom sa xeu roma

Послато са Redmi K20 помоћу Тапатока
 
Kakva je procedura preći na mi rom sa xeu roma

Послато са Redmi K20 помоћу Тапатока
Ja sam odradio wipe one prve 4 stavke u twrp-u i posle toga išao korak nazad i obrisao data(onde gde imaš da ukucas yes). Nakon toga samo install roma i to je to(u sebi već ima gaps i Magisk).

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Jel koristi neko fluid navigation gestures i ima problem da ikonica od notifikacije ostane kad se pročita, dok se ne spusti još jednom?
Kad se disabluje FNG onda je sve ok.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Prešao sam na MIUI 11.
U odnosu na MIUI 10 sistem je baš osetno fludniji.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Kolege koji su na MiRum -u
Jel vam kasne poruke na viber?
Ja sam stavio da nema restrikcijalu od miui batery saver- a i autostatt ukljucio i gasi mi ga u pozadini

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Meni radi lepo, samo sam zaključao Viber u memoriji...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Kolege koji su na MiRum -u
Jel vam kasne poruke na viber?
Ja sam stavio da nema restrikcijalu od miui batery saver- a i autostatt ukljucio i gasi mi ga u pozadini

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Upravo probao, stižu momentalno...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Aj probajte da je nemate u pozadini...evo sad obrisao je iz pozadine i poslao sa zeninog tel ali nema poruka iako iskljucen miui battery i ukljucen autostart..

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Global 10.3.8 nekad kasne nekad ne.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nije baš nova. Objavljena je ta pre par dana još. Ima okačena ona na telegram grupi.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ova je danas postavljena na telegramu. Licno sant1y okacio. Na kom kanalu si to video?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ова је данас избачена, верзија 10.3...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Gcam 7 10.3 je poslednja verzija od San1ty - a.
Koliko sam shvatio neće previše ubacivati "advanced settings" dok ne izadje stabilna verzija Gcam 7 tj. Pixel 4...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
E do tada nista, ostajem ne 6-ici.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno