Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Oni su posao zavrsili prodajom par desetina miliona ovog cuda, a s obzirom na to koliko ce biti popularan i u ovom delu Evrope, a da ne pominjem tek Kinu i Indiju, te brojke uopste ne deluju nerealno. :)
 
The battery of the F1 surely is impressive - 4,000 mAh capacity with 18W Quick Charge 3.0 capabilities with a QC3 charger in the retail box.

The Pocophone F1 even packs stereo speakers - one on the bottom, the second being the earpiece.



Još ako može da se softverski isključi notch i miui bih mu oprostio po ovoj ceni :)

Ima, čak u slikama i reklamiraju da može notch da se isključi - https://www.phonearena.com/news/xiaomi-poco-f1-official-top-notch-specs-low-price_id108017#

Poco-F1-pricing.jpg

Poco-F1-notch-hiding-option.jpg

Čekamo komentare A2 vlasnika na ovaj telefon :D

EDIT: F1 nema OIS, ali dobro ne može sve za ove pare
 
Poslednja izmena:
Cek koji je najmanji model 32/6 ? Ili 32/4 ?

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
Dosta jeftin u Indiji , mada i dalje mislim da je tamo bolja kupovina Asus 5z za oko 340e.

Zanimljivo da je miui ubacio app drawer , ako neko nađe apk neka okači u ovoj temi :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Najslabija verzija je 6/64.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Vidim da su na KP okacili vec 64/4, pa mi cudno malo..

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
Dosta jeftin u Indiji , mada i dalje mislim da je tamo bolja kupovina Asus 5z za oko 340e.

Ne znam kakvu prodaju belezi Asus ali mislim da oni ne vide nista osim Saomija, posebno sada sa ovim modelom ostali nemaju sanse, naravno ako se pokaze dobro posto su morali da stede sigurno na vise mesta, videcemo gde sve. :)
 
Poslednja izmena:
Ovo je nerealno od Xiaomi-ja, ali stvarno snapdragon 845. Ovakav telefon za te pare bomba. Odmah bi ga kupio
 
Vidim da su na KP okacili vec 64/4, pa mi cudno malo..

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
Pa taj oglas je star dve nedelje, dok još nisu znali konačne specifikcije, kontam da je najranije što mogu da ga dobiju za nekih desetak dana kad krene prodaja u EU.
 
Predstavljanje za EU u Parizu 27-og. Tad čemo znati kakvim cenama da se nadamo...
 
Još ako može da se softverski isključi notch i miui bih mu oprostio po ovoj ceni :)
Jel si pogledao video koji si okacio? Naravno da moze da se ukloni notch :)



Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Jel si pogledao video koji si okacio? Naravno da moze da se ukloni notch :)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Haha ništa od drugih komentara u vezi telefona i specifikacija za ove pare ? :D

Sad gledam ovaj F1 je ima UFS 2.1, IR blaster, led lampicu, Dual-SIM (microSD) hibrid slot što je isto odlično!
 
Poslednja izmena:
Ako bude u Srbiji oko 340e a mi8 oko 380e i dalje je mi8 bolja kupovina.

Dobar je ovaj Poco ali bih ja lično čekao Poco f2 :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Kako li ce se Mi8 SE pozicionirati kod nas, bice i to interesantno videti, ako uopste stigne do nas. Xiaomi preterao sa modelima u poslednje vreme, svi su tu negde par desetina € gore - dole. :D
 
Sta ima da se komentarise, SD 845, 6/64, 4000mAh, pristojna kamera, Gorilla Glass, stereo zvucnici, 3.5mm izlaz, slot za SD karticu, nema staklena ledja(po meni bonus, ne mana, kao sto sam vec napisao u pocetku teme), monstrum telefon :)

Jedan od kompletnijh na trzistu, nevezano za cenu, a cena je bolesno dobra. Licno preferiram IPS, to mi je dodatan bonus :)

Mislio sam da cu ici na Mix seriju nakon RN5, mada Poco obecava.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni se dodatno svidja sto ima 4k bateriju, to mi je prava prica. Ako bude pao na ispod 300 u neko skorije vreme, vrlo cu se razmisljati da ga uzmem.

@ivanbass1, delimo slicna misljenja, meni su isto to sve prednosti. Sada moram da predjem na RN5, a ako se to oduzi, posmatracu ovaj F1 kako se krece cena. :)
 
Poslednja izmena:
Sta ima da se komentarise, SD 845, 6/64, 4000mAh, pristojna kamera, Gorilla Glass, stereo zvucnici, 3.5mm izlaz, slot za SD karticu, nema staklena ledja(po meni bonus, ne mana, kao sto sam vec napisao u pocetku teme), monstrum telefon :)

Jedan od kompletnijh na trzistu, nevezano za cenu, a cena je bolesno dobra. Licno preferiram IPS, to mi je dodatan bonus :)

Mislio sam da cu ici na Mix seriju nakon RN5, mada Poco obecava.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Ej dobro je da vide ovi sa A2 da može i QC3.0 punjač u kutiji da bude kad se hoće :D
Sluške nema, ali tu je ulaz za njih tako da je to korektno!

Holandija 400€ - https://www.belsimpel.nl/pocophone-f1/zwart
 
Poslednja izmena:
Baterija se puni za sat i po vremena i traje oko pola sata duze od note 9 baterije.. :D
Odlican telefon...uzme se neka kul maskica i plasticna ledja vise nisu problem(svakako su bolja od stakla) :D

 
Taman za 6 meseci da menjam RN5 [emoji1]
 
Nestadoše A2 botovi od kad se pojavio ovaj telefon :D

4000mah baterija koja se puni manje od 90 minuta - gde ćeš bolje!
 
Posle Coolpeda, možda se vratim na F1.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Biće da je Xiaomi istrolovao a2 korisnike ovim telefonom :)

A spominjem namerno jer mnogo smaraju po drugim temama, samo u 7+ temi nekoliko spam poruka istih ljudi danas/juče.

Ovaj F1 i za manje od mesec dana Mix 3 su telefoni o kojima treba pričati, a ne o nekom prosečnom a2.
 
Poslednja izmena:
Biće da ti ne shvataš da će ovaj telefon biti bar 60-80€ skuplji od A2. Da ne pričamo o tome koliko će Mix 3 da košta.

Ako drugi smaraju ne moraš i ti.
 
Ovaj telefon može da košta i 330-350€ i to nije problem - jer vredi te pare!
 
Za krartko vrem, Poco dobi veliku bazu fanbojeva u Srbiji
 
Nazad
Vrh Dno