Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Na kom Oxygen-u si?

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk
Ima update, nego me mrzi.
36e2b536086dd999932d57f99c3f3487.jpg


Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk
 
Da, sad sam na 9.0.17 ali cini mi se da malo hoce da zasteka, da ukoci po neki put. Pre njega sam bio na Oxygenos amog edition, skoro mesec dana, radio kao sat,baterija brutalna,stvarno rom bez zamerke, jedino sto nema srpski [emoji16]

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk
 
meni da daš fon ili računar na srpskom ne bi znao ni da ga ugasim... :)
 
Takodje. Prvo sto uradim, stavim na eng, pa onda sve ostalo. Nasi prevodi za neka podesavanja... Zlo. [emoji3]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Мени је свака верзија оксиџена будачила хаос... Ром лепо ради али се често дешава да не реагује тач, морам да закључам и откључам да би прорадио... Јако иритира и што је ром више на телефону то је проблем чешћи. Иначе ром је као лутка и баш ми је криво што неће да ми ради како треба... За сада овај магнетик стварно позитивно изненађење.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Мени је свака верзија оксиџена будачила хаос... Ром лепо ради али се често дешава да не реагује тач, морам да закључам и откључам да би прорадио... Јако иритира и што је ром више на телефону то је проблем чешћи. Иначе ром је као лутка и баш ми је криво што неће да ми ради како треба... За сада овај магнетик стварно позитивно изненађење.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
E to mi se po nekad desava na ovoj zadnjoj verziji 9.0.17. da tach ne reaguje, tj kasni sa odzivom... Izasao je danas neki apdejt, vidim na telegramu da kazu da je sve to sredjeno...

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk
 
em je šala,em u čemu je sramota da si na nešto navikao još iz qbasic i dos dana?srpski na računarima ima tek ako se sećam dobro tek negde od 98mice,ja sam tad uveliko navikao...
 
S obzirom da sam na pixel experience romu ne mogu da instaliram san1ty 10.2 u .apk formatu, javlja mi gresku. Da li neko ima link gde mogu skinuti ovu verziju kamere u .zip formatu pa da je instaliram kroz TWRP.
 
Јел си обрисао стару верзију камере?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nisam, od opcija samo "force stop" i "disable". Imas li ideju kako da je uklonim?
 
Da li je neko instalirao ovu novu igricu Call of Duty Mobile? Menu otvori app, ali mi stoji na početnom ekranu, ništa se ne dešava, stoji slika i mrdaju se nešto :d A kada idem unazad, pita da li hoću da izađem.
 
Nisam, od opcija samo "force stop" i "disable". Imas li ideju kako da je uklonim?
Moraš imati root i u nekom exploreru da nađeš gde se nalazi pa da je obrises(imaš negde na netu gde se nalazi tačno apk).

Delete gcam folder in system/system/product/app


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li je neko instalirao ovu novu igricu Call of Duty Mobile? Menu otvori app, ali mi stoji na početnom ekranu, ništa se ne dešava, stoji slika i mrdaju se nešto :d A kada idem unazad, pita da li hoću da izađem.
Radi sve normalno. Malopre sam igrao :)
 
Radi sve normalno. Malopre sam igrao :)

Morao sam ponovo da je instaliram da bi se nešto desilo, ali i dalje ne mogu da igram. Kao apdejt neki, ali neće uopšte, kaže problem sa konekcijom. Doduše to može biti do mene. Ali i brat je imao isti problem, instalirao i stoji mu na istoj slici, ne mrda dalje, isto instalirao ponovo ali opet bez pomaka. Isto Poco naravno.

EDIT
Zvanicno kazu da je do njih problem, izvinjavam se onda na Off topic. Mislio sam da je do Poco.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
jos ga nema na sajtu...
pa to mora da se proba ;)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ne znam zašto ga nema na njihovom sajtu...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Video sam, ubacili su malo nakon moje pređašnje poruke(port sa Mi8).

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
pa onda da ga ne probamo jos...
ima li sta na xeu novo vezano za miui 11?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja sam ga ubacio, ništa spektakularno u odnosu na xeu 10.3.8 koju sam imao do malopre. Svidja mi se sto ima da se podesi da notifikacije idu u 2 reda, ostalo manje vise meni isto. Po instalaciji su one velike ikonice, lepo izgledaju i klizi sve to lepo(ja standardno Novu odmah ubacujem).
2261e994eca47d354ebc752fe786a839.jpg
6b01592686d3554b7f1e22bf9047733c.jpg
c88f0bb4983ea20bf779151681081df6.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Skoro godinu dana im je trebalo da reše prikaz obaveštenja i dark mod. Videlo se već nakon nekoliko meseci da ne znaju gde biju sa softverom za poco f1, iako je telefon i bez svega toga odličan.
 
Ne moze da ima AOD kad nema amoled ekran.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno