Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Meni i dalje bude onaj problem da treće slikanje koči, a dešava se i da prvo slikanje ne reaguje na prvih par dodira, tj neće da slika na prvi dodir. Isto i night mode laguje.
To i jesu simtomi od buffer problema, i on i night mode koji laguje su posledice nedostatka libs u firmwareu. Po ovome kako ste opisali vi ste na pie stable i niste flešovali fix za gcam (za pie beta nije potreban za stable jeste).

Ostale mogućnosti su da jeste flešovali ali iz nekog razloga nije uspelo i poslednja mogućnost je da ste koristili neku gcam koja nije od BSG (u principu bilo koja od poslednjih pet).
 
Bas je to do stable verzije, jer se i meni potpuno isto desava. Polako, sredice se sve.
Za sada jedino sto mi smeta malo je sto viber ne prikazuje poruke iz grupa koje su utisane, mislim nema broj, a pre nije imalo bedz. Na notifikacije sam se navikao i vidim davje vecina stvari stvar navike, a ono zbog cega sam i uzeo telefon sam prezadovoljan -MUNjA-

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja sam na developer beta 9.1.10 sa poslednjom BSG MGC_6.1.021_MI8_V2b++.apk i imam problem sa 3 okidanjem. Cak sam flesovao i onaj twrp fix za stable i i dalje je ista situacija. Ima li za ovo nekog resenja?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Da li neko moze da mi preporuci stakla bez crnog okvirnog dela, znaci klot providno a da prekriva celi ekran, da je malo kvalitentnije. Citam nillkin se i nije bas pokazalo a savrseno izgleda. Ako ima negde u prodaji kod nas. Hvala
 
Stiže u VIP nova serija za par dana, ko hoće preko ugovora...

F1
 
Zvanični twrp, nova verzija sa zanimljivim changelogom :)

53463fbfd22f6b16e986d806edecc0f8.jpg
 
Od sutra Poco u Vip-u. Sad su me kontaktirali posto sam ih spamovao onomad onoliko :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Što reče moj kum "Kako ti se zove telefon... Pokemon?"

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ista cena, jedina razlika što sada može i u prodavnici da se kupi, a ne samo online kao prethodni put.
 
opet je bolja nego u gigatronu i winwinu uz mts, mada to se i očekivalo :D
 
Izasao je Android Q GSI za Xiaomi A/B i A particije. Probam vcrs
 
Ima na miui forumima, videh na telegrafu. Mozda je fake, mozda nije.
 
Jel znate neku aplikaciju za slikanje IR kamerom koja radi na Pie?
 
Krenuo je stable 10.2.2.0 sa 960 fps slow motion-om i low light modom za kameru. Kazu bice distribuiran po fazama i da budemo strpljivi :)


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Meni je upravo stigao
7c4715a55302a1abea015689cd98cac7.jpg
 
Poslednja izmena:
Stigao 10.2.2.0, uradio sam check for updates i pojavio se, gcam konačno radi sve 100% bez ikakvog čačkanja, rutovanja i fixovanja. Do sada sam koristio verziju za Oreo sa svim lagovima, ovo ko da sam se preporodio, čim opališ fotku možeš opet, a on HDR processing radi u pozadini. Radi night sight i sve što treba (verzija MGC_6.1.021_V2b++), konačno!

Probao 960fps na stock cam, radi i to, night sight nisam jer realno neće biti ni približno dobro kao gcam.
 
Na vec skinuo novu ispravku. Svaka im cast na azuriranjima

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Mislim da ovo novo u stable 10.2 updateu. Nikako da padne mrak da probam Night mod.
4273058c24f200a9bfcbcb026419ae88.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno