Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Sad trolujes :-D
Ima g5, znaci svaka novija motorola sa fingerprintom.

Double tap za iskljucenje izgleda sa dodatnim softverom. Nadam se da ce ubaciti u miui10 stable, da ne zatrpavam telefon raznim programima bez preke potrebe.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Radi hdr, samo treba bas dugo da odradi shutter. Vidi se vec razlika, bice to bolje kad izadje pixel 3. [emoji108][emoji108][emoji108]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Meni ne radi hdr+, verovatno sto nisam odrafio root.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ni ja nisam odradio root, samo sam je instalirao, radi i hdr+ i video, samo je malo spor shutter, što reče kolega. Mom treba oko 4sek da otkine sliku.
 
Takodje i kod mene radi, hdr+ enhanced extra brzo sljaka, video radi u 1080p 60fps bez problema. Ima advanced podesavanja za hdr+. Vec se vidi solidna razlika u odnosu na Poco camera app, u ostrini slike i detaljima u senci.
Videcu kad malo zadje sunce kako slika po uslovima loseg osvetljenja, stock camera je tu losa :D
 
I meni video radi i moze da se menja fps, ali nece hdr+.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Stigao i moj, jaooj odvikao sam se od flesovanja, a ovaj fon prosto vapi za tim...
Za sada sve stock, pa ćemo videti kasnije...

P Smart
Heh ja imam baš suprotno mišljenje. Stock ima bukvalno sve što mi treba [emoji6]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Heh ja imam baš suprotno mišljenje. Stock ima bukvalno sve što mi treba [emoji6]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Ja bi ga rutovao samo zbog reklama koje mnogo smaraju...block this nesto nece da radi iako sam ga na proslom telefonu koristio bez ruta..

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
I kako sam objavio post block this proradio [emoji3]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja nemam reklame... Podeseno mi je Srbija kao region... Nista cackao nisam
 
Reklame u aplikacijama...tipa blic i tako to, to mora da imas

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja bi ga rutovao samo zbog reklama koje mnogo smaraju...block this nesto nece da radi iako sam ga na proslom telefonu koristio bez ruta..

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
https://blokada.org/index.html
Radi bez ruta.
e8b79f8c7b7309a76e555423e86c618d.jpg


Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Malo sam se igrao juce i danas sa stock i Gcam. Prosudite sami...u stock kameri je bio ukljucen AI i Hdr auto.https://flic.kr/s/aHsmqqgaqP

Šta ja znam, i dalje ima taj prepoznatljiv "Šomi blue filter efekat" kao da igraš Battlefield 3, a boje pri samo malo slabijem svetlu su isprane.. to me je ubijalo u pojam kod Redmi note 3 pro a i svakog sledećeg kojeg bi hteo da kupim. Na RN3 sa nitrogenom i oreo 8.1 +gcam, nesto je bila bolja situacija, mnogo preciznija slika ali i dalje prihvatljive fotke samo kad ih radiš u savrsenim okolnostima. O low light fotkama, ili tako kad si u senci negde ne vredi ni diskutovati..
 
Nece skoro u VIP da se pojavi? Zna li neko?
Za 5-6 dana online, za 7-10 u poslovnicama. Ne garantujem za 100% tacnu informaciju, drug mi tako rekao kome drug u firmi koja saradjuje sa njima.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
https://blokada.org/index.html
Radi bez ruta.
e8b79f8c7b7309a76e555423e86c618d.jpg


Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Svo vreme mislim na blokadu a pišem block this [emoji19] Dobra stvar kod miui 10 je što ne stoji obaveštenje o vpn-u tamo gde stižu ostala obaveštenja, već je pristojno sklonjeno ispod informacija o data usage.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Sad gledam slike sa lg na sobnoj svetlosti sa ukljucenim svetlom i mnogo su bolje, nekako ovde nemaju ostrine, jasnije su na lg a i boje su bolje. Ova google camera daje mnogo bolje slike, ali se vuce kao prebijena.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ne razumem kako kod drugih radi ta google kamera.Kod mene koci,video ne radi.

Sent from my POCOPHONE F1
 
Nazad
Vrh Dno