Šta je novo?

Sta posle Galaxy S7

milans1111

Cenjen
Učlanjen(a)
13.05.2011
Poruke
255
Poena
180
Imam najveci paket u vipu i doslo je vreme da se obnavlja ugovor. Merkao sam S9, ali me interesuje vase misljenje da li ima nesto bolje u tom rangu. Presudna mi je kamera i baterija... Mora da pravi bolje slike od s7 i da baterija bude izdrzljiva. Sve ostalo mi je nebitno...
Znaci ois obavezno, da pravi dobre slike u uslovima slabog osvetljenja, 1080p u 60fps video, pozeljno i 4k video, da to sve fercera ko sat
Neka preporuka pored s9?
 
Poslednja izmena:
Mesecna pretplata za cetiri broja mi je oko 13.000dinara svakog meseca :d, mada moram da primetim da mi kod ovih novih samsunga smetaju edge ekrani, po meni cista glupost...ali aj prezivecu nekako posto koristim samsung telefone zadnjih 8 godina...izredjao sam sve s serije i jedan note 4... Iako su mufljuzi i deru narod u odnosu cena kvalitet navika je cudo... Ili s8+, s9, s9+ ili note 8... gledao sam i iphone 8+ ali mislim da cu zobici iphone.

kako ga preplacujem kad sam ja za s7 dobio 26.000 dinara star skoro dve godine... Dodam jos 4.000 i imam nov telefon sa 2god garancijom. A ove pakete koristim i sa telefonom i bez telefona, to ide pa ide...
 
Poslednja izmena:
Preplacujes paket jer bi mogao imati mnogo vise neta za manje para (uz isto minuta i poruka) a preplacujes i telefon jer je cena paketa bez telefona 2500 a s telefonom 4400...
 
@milans1111

Trgovci obozavaju takve kao ti

cena paketa bez / sa uredjajem

Neo2 999 / 1699
Neo4 1399 / 2399
Neo6 1799 / 3399
Neo10 2499 / 4399

24x( 4399 - 2499 ) = 45600

S9 uz Neo10 izadje 32.400 ( ako taj iznos das u kesu ) + 45.600 ( razlika u ceni paketa ) = 78.000
 
Hvala na savetima, gledao sam cene telefona uz neo 10 tarifu:
s9+ 43200 din.
s9 32400 din.
s8 23760 din.
Citao sam da su razlike izmedju s8 i s9 mizerne - sem nesrecne pozicije citaca otiska prsta na s8 i dvostruke blende kamere na s9 - f/1.5 i f/2.4 drugih unapredjenja nema a i ovo je jedva vidljivo u praksi, sem u bas losim uslovima osvetljenja... ili sam ja citao neke lose strane revjue.. baterija nije unapredjena nista u odnosu na s8 sto se meni ne svidja...

Posto mi je malopre ispao neki neplanirani finansijski trosak necu moci da pazarim s9+, s9 mi je na zalost plafon, a tih 8640 dinara razlike u odnosu na s8 i nije nesto za noviji model sa vecim otvorom blende... Hvala svima. Ipak s9.
 
Poslednja izmena:
Uzeo s9. @sasa022 - ako nije bilo danas, bice dana... Nikad ne reci nikad. Istice i ostalim brojevima ugovorna obaveza oktobra i novembra... prodam s9 i uzmem s9+
 
Poslednja izmena:
@janka123 - hvala druze, da ti se vrati jos bolji. Zbog dugogodisnjeg koriscenja najvecih paketa odobrili su mi dodatni popust (uz malo dreke) na onaj iznos u kesu tako da je sve ok... Prodacu pred istek ugovora za drugi broj sto je za par meseci i uzeti s9+ i to je to sto se mene tice. Pozdrav
 
Poslednja izmena:
To sa paketima je duga prica, ne mogu da objasnjavam zasto i kako mi to odgovara ali imam ja benefite zbog tolikih pretplata, nisam im ostao duzan... Trosimo puno, nas cetvoro...
 
Nije to uopste tako jednostavno.

Ovaj topic ostaje i drugi ga citaju. Neupuceni, koji ce poverovati u to sto pricas. Mozda tebi stvarno znaci, ali 99.99999% nece.
OK, ti mozda imas neku racunicu koju neces da javno dajes, postujemo.

Pod uslovom da u tih 10+K ne ide roming, 5000 za parking i sl.: evo breakdown jedne porodice, koja ima vecu potrosnju od tvoje:
- 4x NEO2, 4000
- Online48, 1400
- 4x NetShare, 440
Total: 5840
To je 56GB neta deljenog medju svima. Ovo je samo zvanicno, nezvanicno su manji racuni.
Znaci sve sto placas preko 5840 - placas telefone. Trenutno je moguce dobiti za ~4000 ovo gore.

Kod Telenora imas slicnu foru.
 
Nova/Neo/Klasik tarifa i neka Online tarifa se spoje, 110din po spajanju. Moze do 5 voice tarifa sa jednom Online da deli net saobracaj.
 
Ok, kako ih spojiti? Ne nalazim ništa u Moj Vip aplikaciji ili na sajtu operatera. Nemam Online tarifu, ali je odlično znati.
 
Jedini slucaj za koji znam da koristi to deljenje (bas ova navedena porodica, do skora na Nova tarifama) je aktivirala jos u poslovnici kada su uzimali prvi put.
 
Nazad
Vrh Dno