Šta je novo?

Sapphire rx 570 4gb OC rikavela

Dukica

Slavan
Učlanjen(a)
01.11.2005
Poruke
37
Poena
309
Zamislite situaciju...krenem da peglam CSGo i zuuuuuu crni ekran bez ikakvog razloga....iskljucim komp ,upalim kada ono isto. Probam da prebacim na drugi bios jer je dual bios karta i opet isto.
Karta probana na drugoj ploci ,ista prica. Poslata Emiju na reklamaciju kad ono danas stize poruka " Postovani, Vasa reklamacija 18-01RW- nije prihvacena, uredjaj nije iskazao nesaobraznost, ali smo zbog dobrog korisnickog iskustva isti poslali na dodatno testiranje. Moje pitanje, sta dalje? Da li ima neko neki savet slucajno ili iskustvo za podeliti? Hvala.
 
Tu poruku uvek svima šalju, ignoriši je. Čekaj sledeće obaveštenje. Biće verovatno pozitivno po tebe jer je karta očigledno neispravna.
 
Hvala na odgovoru. Cuo sam i ja da je Emmi bio korektan u velikoj vecini sljucajeva...nadam se da ce tako biti i u mom.
 
Ne brini,to samo znaci da jos nisu ni testirali graficku,rok u kome prodavac mora da odgovori na reklamaciju je 8 dana,zato salju takve nebulozne poruke.
 
Pozdrav,danas su mi iz Emmija javili da je reklamacija prihvacena i ponudili mi povrat novca ili drugu kartu. Hvala im za brz i pozitivan odgovor!
 
Nema potrebe da im se zahvaljujes na postovanju zakona. Inace i moju reklmaciju su usvojili u rekordnom roku, a jos je i kurir dosao na licnu adresu, bez ikakvih dodatnih troskova. To vec jeste za pohvalu, pogotovo kada se uporedi sa drugima. Iako su malo sa cenama poceli da divljaju i nisu vise najjeftiniji shop. Da li si odabrao neku drugu graficku kartu iz njihove ponude ili povrat sredstava?
 
Nema potrebe da im se zahvaljujes na postovanju zakona. Inace i moju reklmaciju su usvojili u rekordnom roku, a jos je i kurir dosao na licnu adresu, bez ikakvih dodatnih troskova. To vec jeste za pohvalu, pogotovo kada se uporedi sa drugima. Iako su malo sa cenama poceli da divljaju i nisu vise najjeftiniji shop. Da li si odabrao neku drugu graficku kartu iz njihove ponude ili povrat sredstava?

Zahvalan sam jer su resili problem na najnormalniji nacin i zadrzali me kao kupca. Trazio sam povrat novca,video sam neku 50 ku od tv pa....
 
To im je duznost, na koju mi, cini se nismo navikli (normalnost). :) U vecini slucajeva su takvi. Malo su "podivljali" sa cenama, ali nista tu ne mozemo. I dalje su jedni od najjeftinijih. Odlicno, neka te dugo sluzi.
 
Nazad
Vrh Dno