Šta je novo?

Xiaomi Mi Mix 3

Ovo mi deluje kao osrednja autonomija. Šteta što nije 4000mAh, bio bi bomba.
Edit: Ne mislim bomba u smislu Note 7, da se razumemo. :D :D
 
Poslednja izmena:
Ali pogledajte mu Mobile network signal..xD

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Šta osrednja autonomija, signal u ofsajdu :D

Da je odličan sa takvim korišćenjem imao bi sigurno do kraja 6h ekrana.
 
Ja mislio isključena kartica. :D
A opet šteta što nije veća baterija. Verovatno će u 3s ići veća. To će tek biti bomba. :)
 
Nisi nam rekao koja je cena? ili sam ja preskocio taj podatak? :)
 
Barem ga onda drži u Airplane modu, sa ti ne vuče toliko bateriju.
 
Ehh da su cene kod nas kao u Kini, gde bi nam kraj bio. [emoji2]
 
Vec sam uspeo da ga zveknem sa strane, ali na sreću odmah cim sam izašao iz mi store, stavio zaštitno staklo :) tako da nema štete.

Danas sam opet bio u mi store, ovaj put u Shanghaiu, ali ni ovde nemaju jade green 8/256, ne znam sto ga uopšte reklamiraju :)

Realno najviše se isplati uzimati baterije, sluške i usisivač :) :) :)

I pored svih mogućih aždaja od telefona ovde je iPhone otac i majka svih ostalih brendova.

Kad smo vec kod apple, evo jedna fotka

IMG_20181115_172833.jpg

Mislim da je night mode na ovoj
 
Zar nije bilo reci da ce ta verzija 8/256 izaci nesto kasnije?
 
Zar nije 64 i 256 samo crna a 128 ima zelena i plava, čini mi se da sam tako nešto video nedavno

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
10/256, 5g...to je kao special edition. Navodno u decembru.

^u svim bojama imaju sve varijante. Ali nažalost ja nikako da naletim na jade green 8/256 na stanju. Out of stock svugde.
 
Poslednja izmena:
To verovatno ide samo preko neta i to kada su flesh prodaje.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Vec sam uspeo da ga zveknem sa strane, ali na sreću odmah cim sam izašao iz mi store, stavio zaštitno staklo :) tako da nema štete.

Danas sam opet bio u mi store, ovaj put u Shanghaiu, ali ni ovde nemaju jade green 8/256, ne znam sto ga uopšte reklamiraju :)

Realno najviše se isplati uzimati baterije, sluške i usisivač :) :) :)

I pored svih mogućih aždaja od telefona ovde je iPhone otac i majka svih ostalih brendova.

Kad smo vec kod apple, evo jedna fotka

Pogledajte prilog 260635

Mislim da je night mode na ovoj

Slab je ovaj Night mod u odnosu na huawei i pixel, a verovatno i op6t...ali bice gcam uskoro za mi mix 3, tako da ce to raditi super... :)
 
Ljudi, ne znam zasto kacite slike ovako preko TT? Sta tu moze da se vidi kada fotka nije u punoj rezoluciji?
Ako ne zelite da pravite nalog na Flickr, postoje drugi servisi gde mozete okaciti fotku u punoj rezoluciji i ostaviti ovde link. [emoji4]
 
Za mene najbolji fon na trzistu, bez ikakve konkurencije. Samo izvan nekog mog finansijskog okvira koji prati (moj) zdrav razum, kad su fonovi u pitanju :d
 
Kako stoje kad se porede sa cenama?

Da li razlika u ceni opravdava te prednosti koje Magic 2 ima?

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Pa zavisi šta ti želiš od telefona.
 
Napokon se vratih, pa rekoh ajd da vidim koliko ce mi da wait time za unlock bootloadera ... kada prijatno iznenadjenje, odmah otkljucao :) no wait time :)
 
^jok... jedini forum na kom sam iole aktivan je ovaj :p
Koliko vidim jos uvek ne postoji ni twrp (sem neke italijanske). Tako da nist nisam ni dobio otkljucavanjem bootloadera :)
 
^jok... jedini forum na kom sam iole aktivan je ovaj [emoji14]
Koliko vidim jos uvek ne postoji ni twrp (sem neke italijanske). Tako da nist nisam ni dobio otkljucavanjem bootloadera :)
Jel brise podatke unlock?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
^evo vec sat vremena trazim nacin da vratim podatke :( ne treba se igrati sa ovakvim stvarima kad je covek mrtav umoran.... odose mi sve slike iz Kine :(((
Pretpostavljam da ne postoji ni namanji nacin da ih vratim?
 
Da li si koristio miui nalog? Ili google photos? Miui nalog sačuva slike na cloud - u

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Google servisi ne rade tamo, a miui sam iskljucio jer nisam imao opciju za unlimited data.... e u pm....
Prvi put zalim sto ne koristim socijalne mreze, bar bi tamo imao backup :p
 
Eto, napravio si veliku grešku što si isključivo miui nalog. [emoji4] Ne znam kako ćeš povratiti slike, verovatno nikako

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno