Šta je novo?

Xiaomi Mi Mix 3

Uvek neko čekanje :)

Mada dok je ovako slajder urađen male su šanse za veću bateriju . Npr z5 pro je debeo 9.3mm da bi imao nešto veću bateriju to jest 3350mah

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Uhh to nisam video, tih 9.3mm bode oci.
Slazem se, jako smara cekanje i licno nikada nisam za tu opciju ali ako je bas zagrejan za Mix 3 a smeta mu samo ta baterija onda je izbor jasan. A pretpostavimo da ce izaci "ispravka" u vidu 3S modela. [emoji4]
 
Jel neko upratio fast charging sa punjacem koji dolazi sa telefonom? Za koliko puni?
 
^Ako je suditi po slicnim 10w output punjacima, cca 3 sata 0-100%, sem ako nisu smislili nesto novo
 
10W je bezicni punjac a kolega Djilkosh je ako se ne varam mislio na brzi punjac koji se dobija u pakovanju. [emoji4]
 
Tacno :) A pomislih na wireless jer i on dolazi u pakovanju :p Moja greska.
 
Ma da, za zicni punjač, wireless ne smatram punjacem, dok se ne smanji na nekih sat i po da se puni :)

Imaću neku kombinaciju možda i Shenzhen-a, pa mi se tako nešto vrzma po glavi :)
 
Uhh to nisam video, tih 9.3mm bode oci.
Slazem se, jako smara cekanje i licno nikada nisam za tu opciju ali ako je bas zagrejan za Mix 3 a smeta mu samo ta baterija onda je izbor jasan. A pretpostavimo da ce izaci "ispravka" u vidu 3S modela.

Ko jos voli čekanje :) , pa namerno to rade ne Xiaomi nego svi , znaš ono sve je full ali , namerno zakinu svake godine nešto da bi imali šta sledeće da dodaju i da mi kao kažemo vau , a ustvari sve šminka , al dobro to su normalne stvari , mislio sam da cu uzeti ovaj Mix 3 ali teško , uskoro ću pod ruku sa ženom do operatera da vidimo kakva je situacija sta ima izloženo, a treba i ona da uzima nov telefon (vec vidim u najavi da ce to biti neki od Samsunga iz A serije ) .. a ja cu sta mi ostane tako to ide :)
 
Poslednja izmena:
idem u petak u Kinu, pa razmisljam da se ponovim, a prakticno najvise naginjem ka mi mix 3, ali me kopka i Magic 2 :p
Koji od ova dva, je bolje ulozen novac? :)
 
Mix3 po meni zbog sd845. Verovatno ga i lakše prodaš ovde ako ti ne bude odgovarao. Mada ni sa jednim nema greške!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
^i ja razmisljam u tom pravcu, a i ako me bude smorio miui pre ce za sd845 biti rom-ova no za kirin.
Jedini bedak, sto trenutno u mi prodavnicama nemaju zeleni :) nadam se da ce do subote da obnove stock :)
 
Ajd donesi i meni jedan [emoji4]

Sent from my MIX 2S using Tapatalk
 
Evo i Kris je uradio test.
Iskreno, ovaj night mode radi slabo...bolji je na oneplus 6t, pixelu i huaweiu...ali svakako ce moci da se instalira gcam, tako da to resava problem...ali se nadam da ce ovaj night mode doci i na druge xiaomi telefone, pa bar malo da se popravi kvalitet nocnih fotki. :)

 
Što se tiče night moda, izasao je miui 10.2 na kom je ta kamera sa mix 3 i ne izgleda mi nešto kao na oficijalnim slikama.
Isto tako imam i GCam sa night sight ni tu mi nije tako kao na pixelu

Sent from my MIX 2S using Tapatalk
 
Da stim sto pixel kosta dva puta vise, i preko toga XL model.

Odgledao sad review, posebno iscekivao njegov komentar na battery life, jer znam kako cedi i da sa jedne strane ima uvek heavy usage, plus izbacuje apsolutno tacne podatke. Uglavnom ako stvarno bude izmedhu 7 i 8h sot sa ovakvim njegovim usage-om, to je onda stvarno bruka rezultat za ovakav kapacitet baterije i dijagonalu ekrana. Jos jednom MIUI optimizacija na delu. Jos je on ovde koliko vidim koristio kineski rom...dakle neki bugovi i mane ce realno nestati na miui 10 global stable, kao i do sada, nesto pre, nesto kasnije.

Sve u svemu za mene je ovo najbolji telefon visoj klasi na trzistu, ovakva celina pocev od dizajna do softvera za cenu od 475$ za startni model (realno nista vise za 99% ljudi nije potrebno u realnom radu/koriscenju), to je fenomenalno. Magic 2 sa kirin-om i onim djubretom EMIUI je opasno iza, neki licni sud/stav naravno.
 
Pa taj lik izvlači ubedljivo najveće sot od svih likova na netu. Njegovih 7,8 sot računaj kao 5h kod normalnog čoveka :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Ne znam sta je onda normalan covek, provukao sam 5 xiaomi telefona kroz ruke i sa mojim koriscenjem sot mi je uvek bio gotovo identican njegovom. Cak i preko, s'obzirom da ne igram nista na fonu.
 
Neka te dobro sluzi. [emoji3]

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Cestitke, neka te dobro sluzi. [emoji4]
Prelep mob, steta sto ga nije bilo u zelenoj ili plavoj, mada uz ovakav dizajn dobro lezi bilo koja boja. [emoji4]
 
Koliko si ga platio? Da li imas PayPal da ti pustim pare da i meni uzmes jedan :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Čestitke. Uzmi nam svima

Sent from my MIX 2S using Tapatalk
 
Ne znam sta drugo jos uvek da kazem sem da je ultra lep :)

ispod je ss baterije i dve random slike.

ps. prosli put kada sam donosio imao gomilu problema na aer kod nas, tako da nikome vise nista ne donosim :)
Screenshot_2018-11-12-00-42-07-152_com.miui.securitycenter.png Screenshot_2018-11-12-00-41-56-041_com.miui.securitycenter.png Screenshot_2018-11-12-00-41-31-653_com.miui.securitycenter.png
IMG_20181111_151520.jpg
IMG_20181111_202354.jpg
 
Poslednja izmena:
Ne znam sta drugo jos uvek da kazem sem da je ultra lep :)

ispod je ss baterije i dve random slike.

ps. prosli put kada sam donosio imao gomilu problema na aer kod nas, tako da nikome vise nista ne donosim :)
Pogledajte prilog 260476

Veliki je to drain za wifi samo. Proveri to sta je. Nesto ti bas rucka bateriju dok ga ne koristis

Huawei Mate 20 pro
 
Da li ti mix3 ima gap na gornjem delu ? Ovaj kaže da je video 2 I da oba to imaju. Isto tako po njemu je magic2 dosta bolje napravljen mob ..

[Youtube]V9b65HdkGjU[/YouTube]

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Da li ti mix3 ima gap na gornjem delu ? Ovaj kaže da je video 2 I da oba to imaju. Isto tako po njemu je magic2 dosta bolje napravljen mob ..

[Youtube]V9b65HdkGjU[/YouTube]

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Nema gap nigde. Magic 2, nije jos u prodaji.
Meni je top sve vise i vise, nazalost ovde nesto i nemam vremena da testiram razne stvari

Screenshot_2018-11-13-00-06-45-255_com.miui.securitycenter.png
Screenshot_2018-11-13-00-06-29-799_com.miui.securitycenter.png
Screenshot_2018-11-13-00-06-07-536_com.miui.securitycenter.png

danas gomila gpsa, fotki i video
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno