Šta je novo?

Xiaomi Mi Mix 3

Bice ranije naravno. Ta 5G verzija ce naknadno izaci. Za nas nema poentu svakako. [emoji4]
 
Verovatno u vidu mix3s. Veća baterija i 5g :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Pa bilo bi fino. Inace bi stvarno bilo glupo da prokockaju ovako primamljiv dizajn sa 4h sot baterijom.
Covece, kad mi neko posle rn5 kaze 4h sot-a mislim da me sprda. [emoji23]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ne znam sto je baterija problem. Ko gleda u telefon vise od 4h (i to je mnogo) dnevno... to je vec problem.
 
Nerealno slab rezultat da sa tom baterijom bude samo 4h SoT.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nece biti, nije ovo Samsung.
 
Na 4g lagano oko 4h sot..

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Bit će to sve odlično

Sent from my Phh-Treble vanilla using Tapatalk
 
Ne može sa 0.2 inča većim ekranom i 200mah manjom baterijom da bude to toliko lošije od mi8.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Može, dovoljno oled panel veće potrošnje da su ubacili i ćao. Kad se pojavi, videćemo iskustva nekoga iz prve ruke...tipujem na tebe srele [emoji4]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ne može sa 0.2 inča većim ekranom i 200mah manjom baterijom da bude to toliko lošije od mi8.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Upravo tako i ja razmišljam.
Drugar mi je u Kini još sutra, šteta nije već krenula prodaja da donese jedan.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Da samo što ovaj ima 0.2" veći displej ali bez notcha :)

200mah nije mala stvar na ionako prosek bateriju .

Primera radi ja imam 5.9" 3100mah i s710 pa mi Sot ide od 4h do 6h i 30min

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Odličan i lep telefon , samo šteta za tu slabašnu bateriju , a i skeptičan sam za ovaj slajder kako će da radi posle npr par meseci , kad u njega ulete neke mrvice , prašina , neka prljavština itd ? :)
 
Mix 3 i dalje bolji. [emoji4]
Videcemo kakvi su sa cenama kad se budu pojavili na KP pa eventualno tada praviti neka poredjenja, ovako je jos uvek rano. Mada generalno mislim da je Mix bolji izbor.
 
Meni je lično Mix 3 lepši, ali na strani Honora je jača baterija, FP ispod displeja...malo li je?
 
FP ispod displeja ne računam kao prednost dok ne bude brz i pouzdan kao tradicionalni, i još displej mora u tom trenutku da pojača osvetljenje na tom delu pošto je optički otisak (valjda) što može smetati uveče i uticati na još sporiji rad. Takođe nema ni snapdragon processor što je bar za mene lično velika mana, samim tim i nema portovane Gugl kamere a lično sam se uverio koliko može uticati na kvalitet slika. Nema ni custom romova sto je bar za mene a verujem i dobar deo foruma bitno, imati izbor i slobodu. Baterija je veća malo, ali mix ima optimizovaniji soc i softver, ne bih se iznenadio ni najmanje da mix ima bolje trajanje baterije.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
FP na prednjoj strani je uvek prednost, kakav god bio. Uvek je dosad SD bio u prednosti, ali ono što sam video na Mate 20 Pro je da je Kirin 980 đavolski brz.
 
Super telefon , al šteta za tu slabašnu bateriju što su stavili , mali sot u najavi , a i pitanje je kako će se ponašati taj slajder posle par meseci kad unutra uleti neka prljavština , mrvice ili već nešto drugo :)
 
Pa to nije za seljake da ga diraju masnim rukama i da jedu nad telefonom.
 
A torbica ? Prašina , prljavština , dzep ? Hoćes da mi kažes da se tu prljavština ne nakuplja :) ti telelefon ne stavljas u tašnicu ili dzep jel ? Meni uleti čoveče uvek i u silikonsku masku unutra i zavuče se izmedju telefona i nje , a kamoli u slajder koji se otvori i stvori se rupčaga i prostor ..
 
A koliko ima slajder telefona koji i dan danas funkcionisu, a neophodno je svaki put koristiti slajder kad se koristi fon?

Ovde je samo prednja kamera u slajderu, sto se mene tice to je maksimum dva puta dnevno, ako i toliko, upotrebljavanje slajdera.
 
Lenovo izbacio z5 pro , isto slajder samo sa 3350mah i s710 :) stereo zvučnici, Samsung amoled i na papiru brutalna kamera. Kada bi postojala global varijanta:) cena ispod 300e u Kini ...

Lenovo Z5 Pro was officially released in Beijing. The price of 6GB+64GB was 1998 yuan, and the price of 6GB+128GB was 2298 yuan.

Lenovo Z5 Pro equipped with a rear-mounted 24 million + 16 million pixel Sony AI rear dual-camera camera, equipped with 1.8μm (4 in 1) large pixel high-sensitivity imaging sensor, effectively enhance the camera's imaging capabilities in low-light environments, regardless of Whether it is a photo or a video, it can be presented more clearly at night.

It uses a 6.39-inch Samsung AMOLED display, which accounts for 95.06% of the screen, and is the Lenovo mobile phone with the highest screen share.




Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Na kraju krajeva to je sve testirano kako treba, sigurno ne racunaju da ce se koristiti u idealnim uslovima.
Svakako bolje resenje od onih koje imaju Oppo i Vivo.
 
U svakom slučaju ostaje samo da se vidi kako će to sve raditi , mozda i bude funkcionisalo , a i kako će se pokazati ova slabašna baterija realno , da su stavili jaču bateriju telefon bi bio zmajčina , bio bi kompletan telefon , ovako ostaje to ali uvek , 4,5 sati sot je vec odavno odavno prevazidjen ..
 
Poslednja izmena:
Veća rezolucija sekundarnog ekrana na nubia-i od ekrana na iPhone Xr, a da stvar bude još gora po apple, OLED panel je u pitanju. [emoji16]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kinesko, ne valja, bolji je ajfon sa najruznijim bezelima na svetu, 2900mAh baterijom i 720p IPS ekranom :)
 
U svakom slučaju ostaje samo da se vidi kako će to sve raditi , mozda i bude funkcionisalo , a i kako će se pokazati ova slabašna baterija realno , da su stavili jaču bateriju telefon bi bio zmajčina , bio bi kompletan telefon , ovako ostaje to ali uvek , 4,5 sati sot je vec odavno odavno prevazidjen ..
Cekas onda Mix 3S sa vecom baterijom i nema problema. [emoji4]
 
Nazad
Vrh Dno