Šta je novo?

Xiaomi Mi Mix 3

The way that Xiaomi pulled it off is pretty innovative. It uses neodymium magnets to lock the phone in the open and closed positions and also to provide the "springy" feel in between. This is a more durable solution than actual springs, Xiaomi says the Mix has been tested through 300,000 open/close cycles and you can use it as a fidget toy.

Still, pressing down on the top edge of the phone, we can feel the top half of the slider bend a bit. Drop tests with the Mix 3 will be interesting.


https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_mix_3_handson-review-1844.php
GSM arena . Bice zanimljivo videti da li taj mehanizam može da se rasklima posle par meseci :)



Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Baterija baš smor. Baš su ga zakinuli. Da je 4000mAh i 450e bio bi najbolja kupovina. Ovako samo da se venča čovek sa utičnicom (kao ja sa S7 trenutno).
 
Kao i svaki klizni mehanizam rasklimace se manje ili vise. Meni je to glupost nevidjena. Bolje veci bazel 3-4mm i veca baterija nego glupiranje
 
Motorolu Milestone sam koristio jače od godinu dana i nije se mehanizam nimalo rasklimao. Zavisi koliko dobro ga urade.
 
Ja isto n95 (8gb crna) i D900, trajali haos, prodao drugu i kod njega teralo ihaj. Dok d500 i u600 (ili beše u700) su brzo crkli.
 
Ma sad ce na prolece 3s sa senzorom ispod ekrana i vecom baterijom. Samo nek se stancuje. :)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pa da . Uz 5g model verovatno ide baterija od oko 3500mah.

Inače magic2 će verovatno imati 3400mah bateriju , što je donekle prihvatljivo. To bi bilo nekako taman i za ovaj mix3

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Dzabe mu i 4000 kad ima Kirin. Neprihvatljivo svakome ko se malo razume u tu materiju.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Polako sa tim ocenama dok ne izađe anandtech i notebookcheck full review.
Možda su išli na varijantu kirin955 što se tiče efikasnosti :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Džabe kad nema root I ne može da pokrene gcam. [emoji4]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Svidja mi se Mi Mix 3, samo mi nesto nije jasno...u gornjem delu ima zvucnik za pozive, ali takodje i na zadnjem delu, tj, na slajderu ima jos jedan zvucnik, pa mi nije jasno, cemu on sluzi?
Takodje, mislim da ovaj nocni mod nije bolji od huawei-a kako pricaju, treba to jos da se utegne, ali svakako je kul stvar...nadam se da ce slajder izdrzati akanje...steta sto iza nema ultra siroke kamere...mislim da je ona mnogo zanimljivija od 2-3x zuma...i ne kontam 2 prednje kamere...portrait mod isto radi i sa jednom i sa dve..bolje da je ubacena jos jedna sira kamera napred za grupne selfije... :)
 
Auuu, pa cujete vi sta kaze ovaj Kinez sto ga rastavlja...
.
.
.

:d
 
Šta kaže? Ne razumemo kineski.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Telefon je perfekcija. Ocekivano, moze da se koristi case koji je otvorem dole bez problema. Tvrde da je mehanizam toliko dobar da moze da se igra sa njim :)

https://youtu.be/VROc-dqWb4I

8/256 za ispod 600e, vrh :)
 
Mislim da osnovna verzija 8/128 završava posao većini. Verovatno će cene kod nas biti malo niže nego na tom sajtu.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Naravno, za vecinu je verovatno i 64GB dosta. Za mene licno i 32GB je puna kapa, ovih 64GB koje trenutno imam na telefonu nema sanse da popunim, ali je lepo videti 8/256 i ovakav dizajn i hardver po toj ceni :)
 
Valjda je osnovna verzija sa 6GB rama?
To zavrsava realno i na duze staze.
 
[YouTube]tph1XI8CMPQ[/YouTube]

Da 6/128 je osnovana verzija.


Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Odličan ali žalosno što je samo za usko tržište pravljen! Sreća pa bar ima global rom verzija ali opet zbog nedostupnosti kontam da će u startu da bude dosta skuplji kod naših švercera! Baš me zanima hoće se pojaviti kod našeg zastupnika (tehnomanija, winwin ili ko beše uzeo)?!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Bice kod nas i za EU trziste sigurno, kao sto su i Mix 2(S), Mi 8, RN5 i ostali modeli dostupni svuda pa i kod nas.

U domacim radnjama ocekujem cenu od 80-85K za osnovni model.
 
Kad počinje prodaja u kini?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nisam siguran ali mislim da svi Mix telefoni ( mix2s i mix 3 ) sa sva trzista (Evropa) jer podrzavaju i band 20 pitanje je samo sa kojim ROMom dolaze, Global ili CN. Ne znam da li ce u slucaju MIX 3 biti isto onaj problem oko prelaska sa kineskog na globalni ROM da se ne sme zakljucati bootloader.
MIX serija je za Xiaomi ipak malo vise flagship od mi serije, mislim na mi8 i mix2s. Mix2s vec dobio PIE dok mi8 kaska. i tako.
 


Cini mi se da su kamere poprilicno bolje od 2s modela...ekran odlican, slajder izdrzljiv, ova zelena mi je kul skroz, bilo bi dobro da ubace i neku bordo nijansu... :D
Mana je samo baterija...kazu oko 4h sot-a, e sad, sve zavisi koja je osvetljenost ekrana, itd...ali mislim da ce ici do 5h, eventualno 6h sot-a nekog normalnog koriscenja... :D
Mada, ne znam koliko je za ljude u Srbiji, mi smo poprilicno nervozan narod, pa ako koristimo slajder za opustanje, mislim da ce se brzo pokvariti... :D
 
6h sot zaboravi, a 4h sot na 8h up je poprilično žalosno. Ako sam dobro razumeo u evropi tek početkom 2019 u 5g izvedbi ili će biti i ranije u 4g obliku?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno