Šta je novo?

Xiaomi Mi Mix 3

Po mom misljenju je Mix van konkurencije u ovom novom segmentu. Mogu u Magic da ugrade i 4500 mAh utisak mi kvari Kirin.
Ti si mi usadio tu odbojnost prema Kirinu i Exynosu. [emoji23]
Mada sa pravom, skapirao sam neke stvari. Daleko od toga da su to losi cipsetovi ili da su miljama daleko od SD, prosto tu su neke druge stvari u pitanju koje nisu sad za ovu temu. [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Naravno, ekvivalentni Exynoss/Kirin telefon mora da kosta barem 20% manje od SD-a da bi usao u razmatranje :)
 
Naravno, ekvivalentni Exynoss/Kirin telefon mora da kosta barem 20% manje od SD-a da bi usao u razmatranje :)
Ne mora cak ni to, neka se samo zamene verzije za pojedina trzista i to bi bilo to. Ili neka budu svuda obe pa da postoji izbor. [emoji4]
 
Pa kako bi onda zarađivali extra profit na tržištima van USA ? :)
Ali da ne idemo u tu temu , uvek dobijem ban kada to napišem :)

Što se tiče mix3 bukvalno je bolje bilo da su izbacili bežično punjenje i tako oslobodili mesto za tipa 3400mah bateriju .. znaci ostaje mi samo još op6t :)

Edit:
@joxy
Pa to mi samo ostaje.. doduše meizu 16, op6t ili mi8. :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ostaje ti samo Mi8. [emoji4]
Dovlaci ga iz Kine kad vec mozes i ne razmisljaj puno. [emoji6]
Edit: Onda mozda cak Meizu 16. Deluje kao najveca ekskluziva. Mada poceo je Meizu ponovo da se pojavljuje kod nas, videcemo kojih ce sve modela biti u ponudi.
 
Poslednja izmena:
Meni ovo sve odlicno. Nista ja tu ne bi diro. Ni baterija, nista me ne smeta. samo cekam da se pojavi u prodaji i mix2s ode na dobos. ne zato sto nije dobar, vec zato sto mi se mix3 vise svidja. Huawei ne razmatram vise ni pod razno, pa da su im telefoni 50evra samo.
 
Kakav meizu, pa i on ima malu bateriju, još manju od mix 3.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Sto rece Loznica da su izbacili bezicno punjenje a uspeli da uguraju vecu bateriju, tipa 4k mAh tu ne bi bilo dileme sto se mene tice za sledeci mob.
Ali ruku na srce ova Jade green pokopava sve te teorije. [emoji2]
 
Mene zanima kakav je ekran. Ako je kao na mi8, to će biti vrh.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Kakav meizu, pa i on ima malu bateriju, još manju od mix 3.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Stereo zvučnici,6" , otisak ispod ekrana i vibra motor kvaliteta sličnog kao na iphonu :) i da , senzor kamere najbolji kod savremenih telefona , isti onaj valjda koji je na običnom p20.

Što se tiče amoleda , trebalo bi da je isti kao na mi8 , makar po onim specifikacijama sa njihove stranice

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
A meizu android skin, jel uopšte ima redovan update? Kakva je podrška developera? Xiaomi je tu sigurno bolji dosta.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Meni je Flyme OS jedno vreme bio bas gotivan, mada i sada mi je odmah iza MIUI, makar sto se kineskih proizvodjaca tice. Ne racunam One Plus i Oxygen. Vivo i Oppo imaju kriminal OS, totalna kopija iOS, EMUI mi isto nije toliko privlacan.
 
A meizu android skin, jel uopšte ima redovan update? Kakva je podrška developera? Xiaomi je tu sigurno bolji dosta.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Sada baš čitam na 4pda da više ne može sa kineskog da se pređe na global :/ smaraci kineski :)
Slabija je podrška nego na xiaomi , naravno ako pričamo o global romu.

Sorry za off :/

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Ma Mi8 place za tobom, ne znam sta cekas. [emoji23]
Eventualno da cekas novi Mix ali pitanje je kada ce se cene na KP stabilizovati. Mada ako imas tu kombinaciju za dovlacenje iz Kine onda biraj sada, nema cekanja. [emoji4]
 
Mi8 će se pokazati kao najbolji za uloženo, razbucava konkurenciju.
Meni ovde baterija nije najveći problem nego što je težak kao cigla, a i prevelik.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Vec se pokazao kao takav. Za 300 i kusur € koliko je u Kini ne postoji bolji izbor. [emoji4]
 
Ja isto mislim da uzmem Mi8. Jeste mix 3 state of art, ali ne bih da se vežem za stekere.

Mi8 ima 0.2" manji ekran i 200 mah veću bateriju.

Ebiga miksonja, vidimo se sledeće godine :d
 
Pošto ja planiram da pazarim mix 3, znate kome da se javite za mi8 u mint stanju ako neko hoće da kupi. [emoji4]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Znaci pao si na izgled bez bezela :)

Imam još jednu zamerku , toliki gornji deo se izvuče a na njemu nema onaj dot projektor za precizniji face unlock kao na m20pro i iPhone .. ozbiljno zakida xiaomi

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Sada baš čitam na 4pda da više ne može sa kineskog da se pređe na global :/ smaraci kineski :)
Slabija je podrška nego na xiaomi , naravno ako pričamo o global romu.

Sorry za off :/

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Jos od MX4 ne moze da se predje sa kineskog na globalni
 
Mislim da je mislio na Xiaomi :)

Inače otkljucas bootloader i predjes.
 
Moguce je da je na to mislio.Saznat cemo kad nam kaze :)
Inace isto kao i Sreten , posto i ja planiram da predjem na mix 3, ako nekog zanima mint stanje mix2s nek zna kome da se javi :)


Na ovom Sretenovom videu. Ubacili i njemu Night Photo, radi slicno kao na Pixel-u. Videt cemo za par dana kad stigne neki test fotografija.
Inace kad se planira prodaja?
 
Poslednja izmena:
Kako li će da radi ovaj slider posle šest meseci nošenja u džepu i skupljanja prašine? [emoji4]
https://youtu.be/CGXDmaecuI8
Sent from my MI 8 using Tapatalk
Koliko je lep ovaj zeleni, valjda ce ga biti na KP.
Inace i dalje u pakovanju dolazi ona vrhunska maskica, nije obicna silikonska kao za vecinu modela. Iskreno ocekivao sam posto ide i bezicni punjac da ce onda masku izbaciti ali su je ipak zadrzali. Bravo za Xiaomi, jako lepo pakovanje. [emoji4]
Koliko mocno izgleda pored M20P. [emoji4]
 
Sta znam...meni nit smrdi nit mirise....gurnuli su taj prokleti slajd da bi se smanjili bezeli,ali uopste nije bezeless....nemam pojma...cekam neku krstenu recenziju za konacni sud. I da,malo je debeo za danasnje standarde...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Od meizu 16 ne može.

Prodaja od prvog novembra u Kini .

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Ok, Ni MX4 nije mogao, znam jer sam ga brikovo,pokusavajuci da instaliram global na kineskirom , pa slao u servis ovde u Francuskoj da ga unbrikuju, pa su ga u servisu povarili, nekako su uspeli da odlome lem koji spaja Vol + na plocu, i telefon vise nije mogao da se bootuje u recovery ili fastboot.
Uglavnom bitno je da je o Meizu rec bila u onom tvom gore postu.
 
Poslednja izmena:
Meni je i zeleni mix 2s bio brutalan, tako da će i ovaj biti :)
 
Nazad
Vrh Dno