Šta je novo?

Xiaomi Mi Mix 3

Mene samo brine baterija, vidim da se za druge tel dosta njih zali da se pokvarila autonomija nakon update. Inace gladam na gsmarena ss za update i preko 2gb je a ovde 800 i nesto, bas me cudi.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Jel ima neki nacin da se onemogući to sto mi sam prebacuje status bar u crno kad on "konta da tako treba"? Mislim da je to nesto do dark moda al ne znam sta da ukljucim/iskljucim, jako iritira bude praktično neuporedivo..

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Mene samo brine baterija, vidim da se za druge tel dosta njih zali da se pokvarila autonomija nakon update. Inace gladam na gsmarena ss za update i preko 2gb je a ovde 800 i nesto, bas me cudi.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk

preko 2gb je full rom, a 800mb je ako se radi ota
 
Mene samo brine baterija, vidim da se za druge tel dosta njih zali da se pokvarila autonomija nakon update. Inace gladam na gsmarena ss za update i preko 2gb je a ovde 800 i nesto, bas me cudi.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
Meni ako nije i bolja baterija. Ovo je sve bez wifia, u vikendici sam gde domet i nije najbolji.
31f45815dffe32d4ce3a5a869b3757a8.jpg


Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Tomi nisam skontao to, hvala za pojasnjenje.

Kamango vidim i ja da verovatno nije losija, tj za sad mi je ok, i ceo update generalno cini mi se da je bolji nego 11-ca posle 10-ke kad je dosla, jedino me jako nervira ovaj dark mode sto neke stvari tako bez potrebe forsira. Ima i nekih sitnica ali nisu toliko bitne.

Btw jel moze u status baru da se prikazuje vise obaveštenja, kao pre, s obzirom da nemamo notch i slično bez veze mi je da stoji 3 samo i onda stavi .. ako ima jos.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Po meni,baterija definitivno losija. Od jutros oko 1 sat SOT, a baterija otisla na 60%. Istina da sam dobar dio dana bio u putu van dostupnih wifi, ali bez obzira na to,slabo

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako bi htio da uradim hard reset, koje su mi opcije za backup i restore aplikacija i podesavanja istih? Znaci posebno mislim na naloge,sifre i sl. Tel.mi nije rootovan

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Koja je najbolja GCam za MiMix 3 5G.
Dobio sam jedan da ga malo istestiram pa prosledim dalje :)
Inace super izhleda i slajder lepo klizi.
Malo je težak i podeblji ali mi ne smeta previse
 
S pocetka kada sam uzeo telefon, bilo je moguce brzo punjenje na bezicnom punjacu. Ne uvjek, ali sam siguran da sam na telefonu kada ga spustim na disk za punjenje vidio quick charge. Odavno to ne vidjeh...da li neko ima ovakvo iskustvo?

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Meni je taj punjač i dalje u kutiji, nisam ga ni probao, ali mislim da je bilo priče da nema brzo punjenje ako se dobro sećam

Sent from my Mi MIX 3
 
Sto znam, meni je zgodan uvece kad legnem pa pred spavanje nesto uzmem da procitam. Lakse mi je samo spustiti tel na disk nego u mraku brbati i traziti kabl

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Da li je neko dobio OTA na 12.0.2.?

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Nisam video ni jedan vec 2 meseca od kad je dosao miui 12.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Jel instalirao neko taj 12.0.2, sta je novo sto donosi? Vidim da mi iskace ali ne pise sta donosi, osim da je security patch od oktobra, a 2.2 gb je..

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Ja sam instalitao sinoc, ali ne vidim nikakve promjene u interfejsu

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Pusticu ga i ja da se dl cim stignem, samo me cudi da je toliko "težak" a samo security patch

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Ni ja nisam primetio nista od promena

Sent from my Mi MIX 3
 
Ja se iskreno nadam da su malo ispeglali softver po pitanju trajanja baterije. Bas sam razocaran tim segmentom telefona. Sve ostalo je brutalno

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Ovako na prvu sta sam primetio jeste da su se ikonice neke promenile, razne app su u zadnje vreme menjale izgled ikonica, najvise Google app, ali su ovde ostajale "stare", sad nakon update vidim da se to promenilo, nista bez cega se ne moze ali eto to sam primetio.. nadao sam se da ce mozda da ubace u multitaskingu izbor za drugaciji raspored recent app ali nema toga koliko vidim.

Edit: i meni se cini da je nesto losija baterija od kako je MIUI 12, al jos mi gura dan pa nije strasno, ali poboljsanje u autonomiji nikad nije na odmet, dosta ima budjenja dok se ne koristi.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kalendar se nešto kao promenio sad vidim

Sent from my Mi MIX 3
 
Prije par dana isključih gps i AOD, i baterija je bolja.. poslije ne znam koliko vremena sam uspio da sastavim od ujutro do uveče bez dopunjavanja, sa 100% do 15%, uz 5 sati SOT

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Kako se zove ona funkcija da na neke notifikacije trepce plavo svijetlo sa strane telefona, i da li tu ima nekih podesavanja? Pitam jer mi se to ne pali za sve notifikacije, nego samo za neke

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Ne znam, ja sam mislio da to moze da se ili ukljuci pa da bude za sve ili skroz iskljuci.. vidi jedino da ti u toj nekoj app za koju se ne pali nije nesto u podesavanjima isključeno, sad sam se setio da je meni nesto kod vibera bilo zezalo ato se toga tice oa sam video i viber podesavanjima da je nesto bilo zeznuto samo ne mogu tacno da se setim sta je bilo.

Edit: ta opcija se nalazi ovde, i nema nekih podesavanja bas koliko vidim


Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
95b037fb324cc7a80865f5c2cdc3d084.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno