Šta je novo?

Xiaomi Mi Mix 3

Zvuči zanima taj mi mix 3. Kinezi su čudo. Ako bude oko 500 evra biće baš primamljiva kupovina. [emoji3]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Biće bomba. Ako ostave imx363 sa ois kao na mi8(ili pixel3) biće super priča :)

Svakako verovatno moj budući mob u Januaru ako ne otkinu bolesnu cenu :) biće borba op6t , mix3 ili mi8 :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Ipak 25okt. Kakav će ovo telefon biti :) samo da starta cena bude oko 450e, mada ne verujem..

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Nema sanse, Huawei lupio €1000+ za 'beta'/telefon u razvoju. Onaj sensor mi ne uliva poverenje, kameru ce peglati mesecima, gpu nece moci da izgura 3D animacije stabilno, vec se vidi microstater u samom meniju/launcheru itd.
Ovo ide na €600-700.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Teško .. mislim da će osnovni model biti oko 500e u Kini .
Živi bili pa videli

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Kod nas pricam, u Kini/Indiji je sve jeftinije ~20%, tamo se i proizvodi.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nema sanse, Huawei lupio €1000+ za 'beta'/telefon u razvoju. Onaj sensor mi ne uliva poverenje, kameru ce peglati mesecima, gpu nece moci da izgura 3D animacije stabilno, vec se vidi microstater u samom meniju/launcheru itd.
Ovo ide na €600-700.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Huawei Mate 10Pro imao cenu od 700evra, u roku par meseci 400evra, Mi Mix2s 450 i toliko je i sada.
 
Samo da bude imx363 senzor, uz gcam 50% bolje fotke u nocnim uslovima. ^^

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Mislim da su i SoC i senzor glavne kamere uveliko poznati, verujem da je gotovo nemoguće da se odluče za nešto drugo.
 
Auh kakav finis godine. [emoji2]
Pozdravljam otisak pozadi. Jedino taj slajder moze biti diskutabilan u smislu da ce mob verovatno morati da se nosi bez ikakve zastite ali ne sumnjam da su sve to sredili da funkcionise kako treba tako da to i nece biti neka mana. [emoji4]
 
Ozbiljno dobar
44428297_1961884593847124_4349489483461165056_n.jpg
 
Vecina ljudi je odusevljena novom Mate serijom, i ima pravo biti definitvno ali ja bih ipak sacekao Mix 3 i 6T pa nakon toga razmatrao o eventualnom telefonu godine. [emoji4]
 
Dva mixa da uzmeš za jedan Mate 20 pro. Ja ću ipak Mixonju :d
 
^ pardon za of topic ali nažalost u praksi nije tako kod nas.

Trenutno mogu da uzmem mate pro sa poklonima za 5300din mesečno sa pretplatom a kad dođe mix moram kod nekog g..ww... na rate po minimum 3000 pa plus bar 1500 pretplata koju bih inače uzimao...

Ja bih voleo da je to tako, da mix sa tom cenom dođe do operatera ali njima očigledno mora dobro da se plati (neko podmiti) da bi prodavali.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kakvi crni operateri, gg i posebni banda iz w.w. pored zivog kp-a. :)
 
Kao što djoko kaže, ne kupujem od operatera sem ako nije dobra cena kao na kp.

Može i to Joxy :d
 
Uzeo sam jednom telefon preko operatera. I nikad više. Bio je to mate 10 Pro. Nisam imao keš pa rekoh ajd polako na dve godine, telefon aždaja, neću sigurno menjati. Kad hoćeš vraga, prodao ga posle par meseci. Cena za koju sam ga prodao ne pokriva rate, tako da još uvek plaćam rate a imam drugi telefon.

Sent from my Phh-Treble vanilla using Tapatalk
 
Ne vredi , mora biti moj sledeći mob :)

Samo me interesuje baterija , negde piše da će imati 4000mah mada mi je to teško da poverujem

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Negde pise cak i 4200, ako bude i 4000 bice odlicno. [emoji4]
U koliko sati je predstavljanje u cetvrtak?
 
Verovatno po našem vremenu oko 8,9am. Gotovo uvek tako bude kada je predstavljanje u Kini :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
To mora da se isprati onda. [emoji4]
Iako se manje-vise sve zna jedva cekam da vidim kako u praksi funkcionise ovaj slajder.
Svi zaboravili na ovaj model, da li namerno ili ne, ali lagano moze uci u konkurenciju za mob godine. Realno jedina zamerka i realan nedostatak Xiaomi telefona je izostanak iP sertifikata. Sve ostalo je na top nivou. Kamera uz GCam vrhunske fotke pravi.
 
6.4" displej :)

Ovako bez bezela to će biti taman :) predstavljanje je sutra u 8am ( to jest danas )

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Uh, ko ce ustati tako rano kad se zaginulo u gradu. [emoji23]
U svakom slucaju jedva cekam da vidim sve specifikacije i neki prvi review iako se manje-vise sve vec zna. [emoji4]
 
Gde tačno misliš da će biti live da se gleda?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno