Šta je novo?

Xiaomi Mi Mix 3

Nisam imao prilike da vidim Mi8 uživo ali verujem da je dobar. Išao sam skoro u Vipovu prodavnicu u Nišu da ga vidim uživo ali nemaju ga izloženog. Pitam radnicu dal ima Mix3 izložen, pogleda me bledo kao da sam je pitao neko teško pitanje iz nuklearne fizike.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
U odnosu na S9 je sigurno losiji ali ne drasticno. Uostalom S9 je do izlaska desetke imao najbolji ekran na trzistu. Svakako nije u interesu Samsungu da prodaje konkurenciji iste ekrane koje ugradjuje u svoje top modele. [emoji4]
Ekran na Mi8 je odlican, ako je na Mix 3 jos malo bolji to je super, nema greske. [emoji4]
 
Ja se dvoumim između zelenog i plavog, tj. na lageru kod mog dobavljača imam samo zeleni i crni, ali ako se otisci prstiju drastično slabije vide na plavom, sačekao bih onda njega. :) Pretpostavljam da crni ne treba ni da razmatram, najgori je po tom pitanju...
 
Mix2s naspram mi8 bas se vidi razlika, i izgleda vise premijum. Ako je na mix3 tako, onda je to stvarno vrh.
Mislim da cu prodati ovaj mi8 i preci na mix3.
mix serija je ipak iznad mi serije. a cena ista.
 
Gde je to ista cena da i ja uzmem mix 3? [emoji16]
 
mix 2s vs mi8 cena ista, cak i mix2s jeftiniji. Mi9 vs mix3/mix3 5G skoro pa ista

mi8 128GB kod nas "skoro" ista cena kao mix3 :)
 
Pitanje za vlasnike, i ostale koji su ga videli uživo, da li je ekran normalan tj skroz ravan ili je ipak zakrivljen malo onaj 2.5D il kako se već zove to?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
^ Pa svaki mob danas ima takvo staklo. [emoji3]
Ceka se Mix 3 5G sa 3800 mAh i S855. Nemojte zuriti. [emoji14]
 
Pa nisam nikako uspeo da vidim tačno kakav je, i iskreno nadao sam se da je ipak skroz ravan [emoji4]

Druga stvar, jel ga ima neko u drugoj boji osim crne? Meni se plavi najviše svidja sto se tice ledja, ali gledajuci malo klipove sa plavim ne svidja mi se bas taj prelaz sa plavog na crno kod ekrana, jako mi odudara, pa mi se ipak nekako sveukupno crni cini kao mozda bolja varijanta, zanima me uzivo kako to izgleda ako moze neko da prokomentarise, nemam gde da ga vidim

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
^ Pa svaki mob danas ima takvo staklo. [emoji3]
Ceka se Mix 3 5G sa 3800 mAh i S855. Nemojte zuriti. [emoji14]
Tačno 1cm je deblji 5G tako da je po meni on promašaj u najavi, pljoska...
 
^ Ne verujem da ce se to primetiti toliko. Uostalom po meni itekako vredi, jer 3800 mAh + 855 je zver u najavi. [emoji4]
Ne moze biti deblji 1cm, on je toliko debeo. [emoji23]
^^ Sve su boje lepe, nema greske ni sa jednom. Meni je zelena najlepsa ali kapiram da bih mozda isao na crni jer bih ga nosio u kejsu koji ide u pakovanju, dok se ne nadje neki drugi dobar jer je situacija specificna zbog postojanja slajdera.

Ja se dvoumim između zelenog i plavog.

Definitivno zeleni, boja je nesvakidasnja. Uostalom zad ima posebno mesto u kineskoj kulturi. [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Tačno 1cm je deblji 5G tako da je po meni on promašaj u najavi, pljoska...
Da. Stvarno šteta. DOA mobilni kako kažu ameri.

Mislim da će najbolji android ove godine biti op7.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa nije on deblji za 1cm od obicnog Mix 3, njegova debljina je tolika, cak nije ni 1cm, 9.4 mm da budemo precizni.
Mislim da se to nece mnogo primetiti.
OP7 opet nece imati bezicno punjenje (meni nije db), ali ako ne bude imao to onda pitanje je veliko da li ce imati i stereo zvuk. Led not sigurno nece, kao ni 3.5mm. [emoji3]
Najbolji Android ove godine bi mogao biti V50 ali jos je rano za prognoze. Ceka se opet Xiaomi u drugom delu godine, sigurno ce biti iznenadjenja.
 
Poslednja izmena:
Ne moze biti deblji 1cm, on je toliko debeo. [emoji23]
Vjeruj mi da sam ovo i ja pomislio, ne mogu da vjerujem da će skoro DUPLO deblji da bude, to je haos. Ali, zvanično je pretstavljen, specifikacije su tu, ako koza laže rog ne laže... :)
 
Mix 3 5G je deblji za nepun milimetar od mix3

Sent from my Mi 8 using Tapatalk
 
Naravno, dimenzije su tu, sve to stoji, ali najbolje bi bilo uzivo ih uporediti pa onda doneti zakljucak.
Po pitanju autonomije 5G verzija bi trebalo biti znacajno bolja ali i obican Mix 3 je odlican po pitanju baterije, tako da ne vidim tu problema.
5G verzija je vise future proof, noviji cipset i veca baterija, pa i taj famozni 5G koji je nama jos uvek daleko. [emoji3]
 
Bilo bi lepo da je 2cm debeo [emoji28]

Sent from my Mi 8 using Tapatalk
 
Hteo si da napišes da ima 1cm debljine :) a što je najgore ja sam tako i pročitao tvoj post :)

Na stranu što će biti težak oko 250g..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pa sad ajd reci da li je teško pakovanje kafe od 250gr?

Sent from my Mi 8 using Tapatalk
 
Preterali Kinezi sa dimenzijama i tezinom, Mix 3 sa SD 855 i S10e dimenzijama, makar baterija bila 2800mAh, savrsen telefon bi bio.

Kad uzmem u ruke stari P9 Lite nakon RN5 (a ja imam ogromne sake, jednom rukom mogu koristiti RN5), vidim koliko je bolje imati telefon manjih dimenzija.
 
Poslednja izmena:
U manjini si. [emoji14]
Ziveli veliki mobovi. Ceka se Max 4. [emoji16]
 
Stvarno. Sad mi i ovaj mi8 mali. Sećam se kad sam kupio note2 od samsunga. Nisam izdržao nedelju dana

Sent from my Mi 8 using Tapatalk
 
^^
ja volim teške telefone ali 250g je ipak previše..

Što se tiče dimenzija , iako su mi od G7 idealne mi9 bi lagano prošao jer je zaobljen na pravi način. To je potvrdio i onaj Nemac YouTuber :) kaže mnogo mu lepše leži mi9 u ruci nego s10 ;) ( pored toga što je većih dimenzija od s10)

Kakva šteta što nisu imali herca da stave 3500mah u mi9 :(

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kad razmislim da sam i sam hteo Mi Max seriju, da je Mi Max 3 izasao kad i kineski RN5, uzeo bih ga.

Sad kad uzmem u ruke A2 Lite/S8/S9/P9 Lite ili bilo koji od tih manjih i laksih (neki nisu preterano manji), vidim koliko je lakse koristiti takav uredjaj, a u moju saku bi po duzini komotno stao Mi Max 3, samo bi sirina bila problem za koriscenje jednom rukom :)
 
^ Meni su svi mobovi isti do nekih 6.5'. Ovakvi odnosi stranica ubijaju u pojam. Tek preko 6.5' se vidi neka razlika. Naravno govorim o ekranu, ne o dimenzijama.
^^ Pa mora nesto da se cuva i za desetku.
Desetka sa 4k mAh, nekim 865, IP sertifikatom, vracenim 3.5mm i stereo zvukom, sa moje strane bi samo bilo "shut up and take my money". [emoji23]
Videcete kakve ce tek zveri izlaziti iz fabrike sada kada budu digli cene.
 
Poslednja izmena:
Ja sam ubeđen da će uskoro izbaciti mi9s ( ili mi9 5g) sa većom baterijom i ois na kameri ..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Mislim da to ipak cuvaju za desetku. Mada sve je moguce. [emoji4]
 
Upravo uzeh zeleni, utisci malo kasnije... :)

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Čestitke :) nisam ni znao da se zeleni prodaje u global varijanti :) zar nije bila priča da je samo za Kineze ?

Uh prelazak sa s9+ na mix3 , ne znam da li je to pravi potez :)
Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno