Šta je novo?

Xiaomi Mi Mix 3

Nije fejk. Bilo je ovo na slikama pre tri meseca. Obe varijante su bile u glasinama.
 
Majko mila koji odvratluk....

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mix 2/2s, po meni, imaju mnogo lepši dizajn. Mada, postoji šansa da je ovo šala. :)
 
Ako se budu cela ledja pomerala, onda je to super. `pogotovo ako se bude mehanicki pomeralo, kao slajder na onim nekadasnjim telefonima.
 
Malo bolje sam sad zagledao sliku i rekao bih ipak da je fejk...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Moguće da malo zezaju i skreću pažnju u vreme IFA sajma ;)
Do sada su sve vesti u vezi mix 3 bile da je samo prednja kamera pokretni deo.
 
Normalno da je fejk, pogledajte debljinu bocnog bezela dole levo i onda isti na gornjoj strani :)
 
Meni se sviđa, ovakav slajder me podseća na legendarni N95
Vidim sada isti slajder ima honor magic 2.
Verovatno sada ide trka između xiaomi i Huaweia ko će da izbaci prvi takav mobilni pošto su dizajnerski 99% isti :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Splasla euforija od kada je izasao render. :D
Ne treba preterivati ni u cemu pa ni u STB %, treba biti umeren. Sto veci STB odnos to vise pokretnih delova. Ne kazem da to mozda nece biti dobra opcija ali vise mi se dopada resenje koje je nasao Vivo, gde samo prednja kamera izlazi iz moba. Cak je i to potpuno nebitan detalj onome ko retko koristi prednju kameru. :)
 
Dm_KZf_WVUYAAjngp.jpg
 
Lepotan! :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
[YouTube]qujGOyubagU[/YouTube]

Ipak nije auto mehanizam tako da je dobro :)

Amoled gotovo sigurno
Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Fuuuu.....slajder!! :///

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Jesam ja dobro pročitao negde da je uskoro predstavljanje? Sredinom oktobra treba da bude?

Zanima me samo kako su rešili slušalicu, pošto je baš nisam video na prototipovima.
 
Verovatno je gore na samoj ivici telefona.
Mislim da izlazi ako ne 16og onda 30og to jest dan pre magic2. Faktički 2 osta telefona samo jedan sa s845 drugi sa kirin980 :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Imali smo mehanicke slajdere pre 20 godina i sad izmisljaju toplu vodu kao pametni su

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Da, imali smo mehaničke slajdere pre XX godina, ali na znatno manjim telefonima. Šta hoću da kažem, sad kad cigla od 6 i kusur inča padne nekome na beton, ne mora ni da se saginje da ga uzme. Ima da se odvoji na dva sastavna dela. :d
A ne vidim kako će da reše pitanje nekih maski, zaštita... na slajderu.
 
Ne vidim razlog zašto bi se raspao na dva dela.

Sent from my MIX 2S using Tapatalk
 
Ipak 25okt. Kakav će ovo telefon biti :) samo da starta cena bude oko 450e, mada ne verujem..
e6cb21805c8744798cfe50429e21f194.jpg



Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
ERROR: ACCES DENIED pise kad se klikne na sajt :)
 
Ne vole te Kinezi :)

Ma nema šta da se vidi , samo slika gde piše kada je event. Navodno to će biti i prvi telefon koji je 5g ready I koji će možda imati 10gb rama u najjačoj verziji

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Sve je moguce :)
Evo i na tom tvom postu gde je bio link sada ima plavi kvadratic sa upitnikom

Jedva cekam da izidje, i kao sto kazes da ako bude cena oko 450Evra, bit ce to stvarno odlicno. Potincijalno moj sledeci fon.
 
Poslednja izmena:
Da li će imati oled ili lcd?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
OLED. Mora zbog otiska ispod ekrana :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno