Šta je novo?

Xiaomi Mi Mix 3

@SretenBG je l ovo dark mod ili tema? Dobra baterija, kao Mi 8.
 
Zna li neko gade are može pogledati ovaj telefon u Bg-u?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Pitao sam u WW, Gigatronu i Vip-u i nigde nije mogao da se pogleda. A navodno imaju na stanju.
 
Koristite li neku zastitu za ekran? Kako mu stoje stakla s obzirom da ekran prekriva gotovo citavu prednju stranu.
 
Poručio sam dve vrste a ovo koje sada koristim je bas loše i menjam ga ovih dana

Sent from my MI MIX 3
 
Baterija je bila napunjena do 93%, nisam mogao da je praznim do kraja, treba mi napunjen telefon za večeras. Sve je na 4g.




Sent from my MIX 3 using Tapatalk
 
Prestani Sretene, nateraces me da ga uzmem sledece nedelje :D

Jel koristis gcam?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ova baterija u rangu mate 20 pro koji ima 30% jaču bateriju.

Sabija mix na 4G, sta bi bilo da je samo na wifi [emoji23]
 
Još kad izađe sutra verzija sa sdm855 i ako povećaju bateriju malo, mada i ne moraju biće još bolji. Samo što imam osećaj da će staviti manju bateriju zbog 5g modema koji je poseban čip i koji izgleda zahteva da bude dobro hlađen. I ako bi trebalo da uradi obrnuto i da baš zbog toga stave i veću bateriju jer će 5g biti sigurno solidan potrošač u startu. Svakako nas ta priča o 5g ne zanima, tamo do izlaska mix 7 [emoji23]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
*mjau**mjau**mjau* ispade da je bolja nego na mi 8.. A manja je..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ma sve je to individualno, zavisi od upotrebe. Samsung FullHD+ Amoled ekran na oba, isti softver, isti chipset, slican kapacitet, ne verujem da bi isti korisnik osetio razliku u autonomiji izmedju ta dva.
 
Poslednja izmena:
Mix 3 5g, sd855 i 3800mah baterija 599 evra.

Sent from my MIX 3 using Tapatalk
 
Eto bombe :D a kukali smo za sd855 i 3800mah :D

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Biće mnogo skuplji od Mix3, ne isplati se. Baterija je ionako odlična, a gcam radi vrhunski sa sd845. Pitanje kako bi radio na sd855.

Sent from my MIX 3 using Tapatalk
 
Kako stancuju telefene , totalno ludilo :)
S855 i 3800mah , to je prava stvar :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Au, ova 5g verzija je po mom mišljenju i za moje potrebe najkompletniji telefon trenutno. Drago mi je što su zadržali kamere od mix3 kao i otisak pozadi.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Znaci ladno su mogli da ubace 3800mah i u običan Mix3. Ne znam kako to može da stane u ovako tanko kuciste, odnosno donju polovinu.

Sent from my MIX 3 using Tapatalk
 
Samo mu stereo zvucnici fale da bude savrsen fon :D

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Naravno da jesu , kao što su mogli 3800 u mi9. Ali marketing i dugoročna strategija čine svoje.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Da su stavili takvu bateriju u mi8, verujem da niko ne bi kupovao mix3.
Ovako imaju 2 uredjaja flagship, pa mora neki da ima neke prednosti u odnosu na drugog, da bi se prodavali.
Jedva cekam da se pojavi ovaj novi mix3.
 
Samsung je u oba svoja flagshipa stavio 4000mah bateriju. Znaci mi 10 i mix 4 bi trebali da budu tu negde.. Dosta vise kineskog ciganisanja :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Samsung ide svesno da ce se jedan vise prodavati od drugog. Predstavili su 3 S10 telefona, samo da bi parirali Jabuci. Prodavat ce se ova jeftinija varijanta, i ova skuplja, jer ko ima za ovu srednju, taj moze da doplati 50evra za skuplju varijantu.
 
Pa izmedju s10 i 10plus ce velicina najvise odlucivati.. Po meni je totalna glupost npr mi 8 i mi mix 3. Dva flagshipa. Bolje da furaju fazon inovacije kao na mix3 i da to bude jedini flagship nakrcan dobrim hw.. Ovako imas dva telefona koja su flagship a opet nemas kompletan fon..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
To stoji.
Jednostavno su krenuli sa idejom za telefon bez notch-a, i sa notchem ( mix serija, i mi serija).
Pored toga mix serija je mnogo kvalitetnija od mi serije ( pisem o mi 8 i mi 9 ), tako da kome se sta vise svidja, taj ce to kupiti. Logicnije mi je ovako nego kao kod samsunga sa s10 i s10 plus serijom.
 
Predjena igrica sto se mene tice. Kapa dole!
Ladno su nam ispunili zelju, ne mogu da verujem. [emoji23]
Uhh, ovo tamo krajem godine kada bude doslo na cenu sadasnjeg Mix-a bice top prica.
E sada je samo pitanje da li taj 5G modem trosi bateriju i ako se ne koristi? Jer onda nema poente.
Trebalo je samo da nazovu mob 3S, odrade ovo sto su odradili samo bez 5G i dovidjenja. Ali ocigledno da moraju trendovi da se prate, svi izbacuju sada po jedan premium 5G model.
 
Ako do kraja godine bude 450e nov ode Mi 8 u prevremenu penziju. :d
 
Deblji je za skoro mm pa zato veća baterija...
Dolazi tek u 5. mjesecu, a dotad će Mix 3 dodatno pojeftiniti da se po meni ne isplati dati 150+€ za bolju bateriju i chipset. A poznavajući Xiaomi, brzo će predstaviti Mix 3S/Mix 4...
 
*mjau**mjau**mjau* sad vidim da je debeo skoro 1cm :O

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Napravio sam previd sto se tice debljine. [emoji4]
I obicna trojka deluje debelo zbog samog mehanizma, ovo ce biti cigla. [emoji3]
No dobro, veca baterija i noviji/stedljiviji soc mislim da vredi ali polako, vreme ce pokazati. [emoji4]
 
Nazad
Vrh Dno