Šta je novo?

Xiaomi Mi Mix 3

Znam ja to, telefon izadje ~600e, pricam o pravim cenama od 470e [emoji14]

Barem je kod Vipa bolje nego kod derikoza gde je 700e.
 
Dobro, ja gledam da bih svakako koristio taj paket u VIP-u zbog GB, tako da me telefon izađe 350€ jer bih paket plaćao pa plaćao. Po tom scenariju, telefon je povoljan. Sve i da je 300€ na oglasima, vredi dati 50€ više kod operatera zbog garancije i svega.
 
U odnosu na mts su zlatni, cak se i zahvale porukom, kada im se plati racun :)
Da li ga ima nege u slibodnoj prodaji sa validnom garancijom?
 
U odnosu na mts su zlatni, cak se i zahvale porukom, kada im se plati racun :)
Da li ga ima nege u slibodnoj prodaji sa validnom garancijom?
Za taj paket placas 1000 dinara vise jer uzimas sa telefonom, racunaj dodatnih 200e na cenu.
 
Najviše se isplati intarifa, za sve telefone. Tu je oko 405e, a pretplata je 1500 dinara. Bez telefona ta pretplata je 999 dinara, tako da na kraju onda telefon ispada 505e.
 
Kojom matematikom si dosao do 405e, kada je 430-440e sam telefon i 100e doplata za tarifu jer se uzima telefon?

Aha, 505e ukupno, nisi mnogo omasio onda :D

Aha 2, ako dajes kes stvarno je 405e, okej :D
 
Da, in tarifa ispade najbolja ponuda.. *mjau**mjau**mjau*, cak se razmisljam sada.. :S
 
I Poco je ok cena. E sada, svako treba da odluči da li mu izrada, dizajn i oled vrede 200e više.
 
Ko radi taj i gresi :D

Mix 3 je odlicna kupovina svakako i kod operatera i za kes. Fale samo stereo zvucnici, IP sertifikat i veca baterija da bi bio kompletan, ali je i ovako dobar.

@joca89
Btw, Nitro+ 470 je jos uvek kod mene :)
 
Stigle su mi ove Mofi futrole.
Prvi utisci: ok izgleda, nije "klizava" jer nazad ima neki fejk materijal :) , cini mi se da je futrola blaga deblja no ona koja se dobija uz telefon. Nije onako utegnuta kao hard shell koji se dobija uz telefon, ali sve je lepo pokriveno.

Neko je ranije pitao gde je notification LED, mislim da niko nije odgovorio... nalazi se u ono malo bazel-a sto ga ima na vrhu :)
 
Pa kao neki back-up, vredi ..... nisu nesto wooow da se razumemo ;)
 
Jesu li otvorene sa donje strane? Da li je moguce koristiti mehanizam?
 
^pa naravno :) ne bi ih uzimao da je drugacije :p Suludo bi bilo napraviti futrolu da ne moze da se otvori mehanizam
 
Slazem se ali na onim slikama kupaca sa Alija deluje kao da maska ima i donju stranu pa rekoh da proverim. Sve u svemu odlicno. [emoji4]
 
Kako vam se cini kvalitet Amoleda na Mix3?Recimo u poredjenju sa nekim drugim flagshipom?

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
@DaPimp Ok, cekam da mi stignu neka dva silikona pa mozda poručim još koju
@Joxy Verovatno si na Aliju video slike korisnika koji su poručili maske za druge modele, slika maski za mix 3 je bas malo

Sent from my MI MIX 3
 
Verovatno, trenutno im svaki drugi mob ima ista ledja i lako se pomesa. [emoji23]
 
Upravo mi poštar doneo jedan od silikona ali je izdeformisan zbog lošeg pakovanja pa ne naleze lepo na tel odnosno spada donja strana. Pokušaću da ga vratim u normalu a ako ne uspem kanta

Sent from my MI MIX 3
 
Je li kamera drastično lošija u odnosu na S9+, ekran takođe? Ozbiljno se razmišljam da mijenjam S9+ za ovaj model... :)

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Sa njegovom stock kamerom je tu negde sa s9+(note9). Negde mix3 izvlaci vise detalja, negde note9. Noću night sight sa gcam šije sve osim m20pro.
 
Imalo, nemalo, tako je. Ja ne bih koristio stock kameru jer i kada se pogase oni kineski filteri za skidanje bubulja, imam osecaj da i dalje ima neki filter koji 'zamućuje' sliku. Sa gcam je to druga priča ipak.
 
Nazad
Vrh Dno