Šta je novo?

Xiaomi Mi Mix 3

Ja sam mislio da u 2018 svi koriste bar jedan cloud sa auto upload-om. Ili bar svi posetioci ovog foruma.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
*mjau**mjau**mjau*a, koristim i ja , ali situacija je bila specificna. Sad je gotovo, sta je tu je.
 
Sad moraš nazad u Kinu da slikaš nove slike

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Pa da vidimo i to cudo. Da l' se u kutiji dobija onaj wireless charging? Vidim ima i EU rom vec za mix 3.
080e285cbfee1e14d763839c2aa4a040.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Dobija se, to je sastavni deo fabrickog pakovanja. [emoji4]
Javljaj utiske cim stigne. [emoji2]
 
^^ dobija se wireless charger, obican charger, futrola, usb kabl i to je to :)
Ako dobijes sa CN rom-om, apdejtuj na 10.0.11.0 i onda ces moci da otkljucas bootloader iste skunde :)

Ako si na ovom rom-u iznad, skini ovaj pre-patched boot.img, restartuj u bootloader (restart i volume down kad krene da se bootuje) i onda u adb:
fastboot flash boot patched_boot.img,
fastboot reboot ... instaliraj Magisk Manager samo da potvrdis da je rootovan :p

Sto se tice twrp-a, postoji samo neki kineski za sad.
 
Al' ga dave na TD, trebao sam uzeti sa honorbuy-a.
Narucih neko staklo i 2-3 maskice, dajte preporuke za neki dobar armour case.
003b62f70a9dc6d8d07a6fbf07f4bd5f.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ima li Max 3 na nekom mestu u BG da se vidi kako radi?
 
Prosto pitanje: šta vam rade.ovi naši na carini kada stigne telefon iz kine? koliki je rizik da ne stigne, da se "izgubi" negde od carine do pošte primaoca?
 
@Imotep ako si vec dobio telefon, poslacu ti ja tempered glass.
Ne mogu da prezalim sto ne uzeh vise tih tempered glass 9H. Kupio jedno i drugi treci dan mi pukne na par mesta :)
Posle u Pekingu kupio jos 5 komada, ali neko no name, i sve vreme mislim da nije za Mi Mix 3, ali svi "izrezi" su na mestu gde treba da budu :) Tako da mogu da ti poklonim jedno, dok ti ne stigne to tvoje pa menjaj :))
 
Ma nije, juce je preuzeo DHL, sutra dobijam tracking vrv, nadam se da ce u utorak biti u Becu, a u sredu-cet. kod mene. Javicu se cim potvrde da je stigao u Bec.

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
Najlepši telefon koji sam držao definitivno, još sam pod utiskom kako su odradili ekran. Kineski miui bez komentara, za 3 dana ide unlock bl i prelazi se na xioami eu rom,
ed6d0b5b5c3ffd63394f6866c7b438ab.jpg
757eb1000465a29d43ab5856c5c87643.jpg
82b35a49910e9950b9e073ade78151ea.jpg

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
Prelep. Ne znam da li je neko kacio, ali vec je najavljena verzija (verovatno mix 3s) za 2019. sa sd 855 i verovatno 5g. Jos kad bi nategli bateriju bar do 3500 mAh...bomba.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
@Imotep95

Kazi mi kakvo je stanje sa slajderom,odnosno sa razmakom sa donje i gornje strane izmedju ekrana i kucista telefona? Posto su se neki zalili da im se gornji deo "klacka" i da ima vise razmaka sa te gornje strane ekrana....
 
To klackanje se desi kada ti sam pomeras gornji deo, dok je ovako sve normalno. Prenapucane su te price oko slajdera, to je sve testirano lepo.
@Imotep95

Kazi mi kakvo je stanje sa slajderom,odnosno sa razmakom sa donje i gornje strane izmedju ekrana i kucista telefona? Posto su se neki zalili da im se gornji deo "klacka" i da ima vise razmaka sa te gornje strane ekrana....

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
Efekat klackanja je moguc samo dok je telefon zatvoren i bez futrole.
Gornji deo "pliva" 0.05mm levo desno kada se donji pomera palcem ili kada se telefon bas uhvati za gornji deo i cima levo desno. Kada je sladjer otvoren nema tog efekta.

Ali da se razumemo, ne deluje da ce se raspadne :)
 
To je meni sve normalno, ipak je mehanicki slajder sa magnetima.
 
Magic 2 je mnogo bolje odrađen od mix3, govorim o tom mexanizmu. Šteta što nema malo bolje kamere

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Pa Magic 2 ima skroz drugaciji pristup slajderu. Tj isti se nalazi u kucistu, dok je ovde "slobodan".
Kako god, ja sam vagao izmedju Magic 2 i MiMix 3 i na kraju sam uzeo lepsi i bolji :))) Magic ima "krs" kameru, nema wireless charging, nema gorila glass, skuplji je u startu, kirin, a i realno naginjao sam vise ka Xiaomi-u. Ima vecu bateriju i screen fingerprint... Ne znam da li ima jos neku prednost.
Elem, nisam se pokajao ni sekunde :)
 
Poslednja izmena:
Jedini razlog zašto bih odabrao Magic 2 jeste vizuelno bolje odrađen mehanizam. U praksi verujem da je to isti đavo.
Definitivno bih odabrao Mix 3 kada se sve sabere i oduzme.
 
Kada se očekuje global varijanta

Sent from my MI 6
 
Šuška se da izlazi globalno Mix 3(s?) sa sd855 i in-display FP senzorom krajem Februara.
Uzmes Mix 3 i flesnes EU rom i uzivas u najlepsem telefonu trenutno.

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
Trebao sam da idem na mi8 ali mi je iskrslo nešto pa mozda bude i mix3 ako prodje po planu a flesh nisam radio do sada pa ne bih da experimentisem

Sent from my MI 6
 
Koji twrp koristite? Onaj sa xiaomi eu sajta?

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
Za sad ima samo kineski twrp (koji se posle flashovanja, prebaci na eng).

Ja sam pre install-a EU roma, isao wipe all/system/data ... sve :p Magisk 18 ne sljaka na xioami eu romu, tako da koristi 17.3
 
Hvala, ubaceno sve [emoji3059][emoji3059][emoji3531]
fd7b667582c2238c8e9ae3531b9dfb53.jpg
f8d4ba349b68c047c0c8d3bdf9cf0d15.jpg


Послато са MIX 3 уз помоћ Тапатока
 
Lepo :)

Meni je na neku magiju, posle poslednjeg weekly-a uredjaj enkriptovan ... ni sam ne znam kako. Danas sam hteo da apdejtujem novi weekly i skapirah da je encrypted.
Pretpostavljam da je resenje wipe all? :)
 
Format data/yes jedina opcija nazalost, vidim da magisk18 ima problema.
 
Nazad
Vrh Dno