Šta je novo?

Xiaomi Mi Mix 3

isto je i za fejs.dobra stvar je što su stepenasti apdejti (dakle ne ceo build aplikacije,do par mb najviše),loše što bar koliko sam ja našao ne mogu da se ograniče.npr ja arčim unifi na fonu koji je meren i znači mi svaki mb...

nego ima neka preporuka za te folije i stakla u balkanskoj?da stavim nešto dok mi stignu nillkin...
 
Da li je neko dobio update na miui 11? Ima li kakvih informacija kad se moze ocekivati?

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Miui 11 android 9
d775b8d6c9f7619743003a6c372f5b4b.jpg


Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Meni isto prije nekoliko dana stigao update, telenor cg.. Zna li se kada ce android 10?

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Meni stigao isto, 01.11. al sta znam, nisam nista specijalno video, čak ima stvari koje me nerviraju u odnosu na 10-ku

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Ima li neko Mix 3 5G? Drugar planira da ponese par komada da proda, mislio sam uzeti devojci jedan, ali vidim da je deblji za ~1mm. Da li se ikako mogu kosristiti maske od obične Mix 3-jke? Jer za 5g varijantu na Aliju nema ništa...

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Pozdrav ,jutros mi se dogodila nezgoda s telefonom , ispao mi je i pao na ostar kamen okrenut prema displey. Staklo izgleda ko novo bez ikakvog ostecenja ali LCD tj displey neradi ,telefon radi al nema slike
Eh sad mene zanima dali ga vrijedi pravit ,jer sam cuo da je dosta skup displey za njega ,jel se nekom vec ovo desavalo?
Hvala !
 
Kratko-skup je displej. Amoled je oko 100e na aliju ako znaš sam da ga zameniš. Ne mogu ni da zamislim koliko je kod nas sa zamenom ali verujem da ispod 150 nije.

Sent from my MIX 2S using Tapatalk
 
Imam utisak da mnogo cesce promasujem slova prilikom kucanja nego na drugim telefonima. Ima li neka tastatura da je preciznija? Koju koristite?

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
To ti se vrlo verovatno desava zbog full screen-a, pa je zno6g odsustva bezela dosta vise spuštena tastatura, ostaje ti il da se priviknes vremenom, ili možeš da je podignes malo, imas u gboard opciju, kao i u jos nekima. Ovde se zove "floating" pa probaj da li ti pomaze.
6f04c2ad6f13a98760cbe2ba0e474940.jpg
f8a4403c5706414b31826e42d37b8745.jpg


Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Čini mi se da je ovaj tel malo podcenjen...
Obican se kreće ispod 200e a 5G oko 250...
Jel ima neki konkretan razlog za to?
 
Ako misliš kod nas, nisam video ni Mix 3 ispod 280, kamoli 5G.

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Sorry ja ne živim u Sr pa malo predvideo :)
Evo ovaj neotpakovani 5G za 250-60e
Jetzt auf ricardo.ch kaufen: ** Xiaomi Mi Mix 3 ** 5G-Handy **
https://www.ricardo.ch/de/a/1106324668

Obican polovan izleti i za 150e
Mi8 je npr skuplji o Mi9 i da ne pricam
 
Džabe pare. Ja bih rado menjao Mi 8 za Mix 3 5g.
Mi 8 je i bolja kupovina od Mi 9. :d
 
zaziru ljudi i od popap kamere kamoli od celog slajder mehanizma.da parafraziram lafkrafta najjači strah poznat čoveku je strah od nepoznatog.meni je to drugi najlepši fon ikad,i rado bi menjao poka za njega,a ovde našalost cena je pojačana i generalno ga nema novog,i sad već bar meni je bitno da sledeći fon ima bar 50w punjenje pošto mi je to sad najveći benefit kod telefona...
 
Jel zna neko kada ce da puste android 10?

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Planirao je brat da uzme Mix 3 5g, ali je odustao zbog loše podrške, koja kaska i na mix 3, a za 5g varijantu nije bio Android 10 u planu dok su ga i mid rendžeri tada uveliko imali na beta verzijama.

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Klasični xiaomi , kod njih odavno vazi pravilo uzimati samo modele koji su extra popularni

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Vidim MiRum beta i stable na 10-ci. Cudo da nisi jos dobio.
 
Klasični xiaomi , kod njih odavno vazi pravilo uzimati samo modele koji su extra popularni

Sent from my MI 8 using Tapatalk
To je za Kinu, od global ni traga ni glasa.

Nista mi ne fali i ovako jer ce isto biti miui 11 pa necu primetiti razliku. Ali sam iskreno ocekivao da ako dajem 450+ u to vreme za tel, da dobijem bar updejtove na vreme.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Ne jos, mozda sutra ako stignem..

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Ja jesam ali nemam sta da kazem iskreno, sve je identicno a i iinstalirao sam ga pre par sati. Jedino mi se cini da su ispeglali animacije pa sada full screen gestures radi lepse.
 
Ja koliko sam za ova 2 dana primetio čini mi se ram menadžment je agresivniji, ne znam dal da ugasim u developer ono Miui optimization, ne mogu da se setim dal sam to ranije dirao. Takođe, primetio sam da više ne može pri pozivu da se pojača preko maksimuma a znam da je pre moglo, čuje se dobro ali nije loše imati i tu opciju. Aod ne koristim ali sam probao da vidim kako sad radi, i primetio sam da mi sada prikazuje sms a ranije nije, jer ne koristim stock app za sms nego Google, pre nije hteo nju da prikazuje valjda samo stock he moglo, ali sad može i Google.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno