Šta je novo?

Xiaomi Mi Mix 3

Poslije update-a desava mi se redovno da u aplikaciji koju koristim izgubim internet (kucni wifi). U tom momentu provjerim ostale aplikacije i u nekim imam internet a u nekim nemam. Samo na trenutak iskljucim na telefonu wifi i odmah ukljucim i internet proradi. Veoma cudno pogotovo ovo sto u nekim aplikacijama ima a nekim nema interneta

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Kod mene za sada sve kao i pre

Sent from my Mi MIX 3
 
Da li je neko rootovao mi mix3 i ako jeste da preporuci dobar tutorijal-postupak za rootovanje?

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Isto ti je rutovanje kao kod bilo kog xiaomi telefona (mi8, mi9, mi9t, mi9tpro, mix2s...) znaci moras imati otkljucan bootloader, i instaliranu twrp recovery i onda u twrp recovery flashujes magisk i to je to.
 
Jel instalirao neko ovaj zadnji update, sa aprilskim patchom?

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Vidim da na kupujem prodajem neko menja baterije na mi mix 3. Jel upoznat neko cime li zamenjuju? Nisam pametan da li da dajem nekom da ga otvara ili da jednostavno zamenim telefon.
 
99% nije original baterija, ali najbolje da ga pitaš koje tačno baterije stavlja, i koja je cena

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Vidim da na kupujem prodajem neko menja baterije na mi mix 3. Jel upoznat neko cime li zamenjuju? Nisam pametan da li da dajem nekom da ga otvara ili da jednostavno zamenim telefon.
A koliko ti drzi baterija? Meni izvuce 3-3 ipo sata SOT-a, a kad je bio nov znao je da izvuce i do 6 sati

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Isto toliko. Mada ja iskreno nikad nisam bio ni blizu 6 h sota. Mislim da nikad nisam uspeo da navucem ni punih 5h.

Edit: Zvao sam par puta i Mesc servis za telefone kupljene u Mi Stoeu ali oni se ne javljaju. Po logici stvari, oni bi trebali da imaju baterije jer su prodavali mi mix 3 do kraja leta prosle godine koliko mi se cini.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Javili se iz Mesca, nemaju na stanju, videce da li mogu da nabave?! Pa ce mi javiti koliko kosta. Baa.me interesuje sta bi trebao da radi onaj koji je kupio telefon u mi storu i ima garanciju dve godine.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Za Xiaomi je ovlašćeni servis Mobis Electronic Servisni Centar? Nadam se da to nije ex Begram, i ako mi se čini da su na njihovoj lokaciji.
 
Javili se iz Mesca, nemaju na stanju, videce da li mogu da nabave?! Pa ce mi javiti koliko kosta. Baa.me interesuje sta bi trebao da radi onaj koji je kupio telefon u mi storu i ima garanciju dve godine.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
3400 su meni rekli za Mi 8, ali na kraju ništa od toga jer telefon nije kupljen na našem tržištu.
Ako možeš da zameniš kod njih to ti je najbolje, jeste da platiš malo više, ali bar znaš da je original baterija.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pokušavam da nadjem gde se podešava trajanje pozadinsko svetla ali ne uspevam?

Послато са Mi MIX 3 помоћу Тапатока
 
Meni je telefon iz Madjarske. Sta su ti rekli kakve to veze ime ako im vec dajem pare.
Ta cena mi je ok ali ne bih mnogo vise davao da dobijem 1 sat sota, pritom telefon vredi koliko, 200-250e.

@šile Always on display -> Sleep.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Našao, hvala

Послато са Mi MIX 3 помоћу Тапатока
 
Odradim factory reset juce jer nije radjen od maja prosle godine kada je uzet. I drasticno bolji rezultati, prosto neverovatno. Standy time je bio ocajan, bukvalno je baterija curela, a ja sam to prepisivao losoj bateriji.

Evo rezultata od danas. Jeste na wifiju i kod kuce, ali poprilicno sam siguran da nisam bio ni blizu ovog rezultata skoro. Jeste zezanje da se podesi sve ali eto udahnuo sam mu zivot na jos neko vreme.
b65f1094a4970ea009f15e114e6cb2a8.jpg
0897184ebfdb1e34e8ef2602533179c9.jpg


Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Kako čuvate podatke kada radite factory reset?

Послато са Mi MIX 3 помоћу Тапатока
 
Na koje tacno mislis. Meni je uvek sve sinhronizovano, slike, poruke, call log, itd. Whatsapp vraca sve ako si backupovao a viber samo poruke bez slika.
 
Sačekaću još malo verovatno sa resetom, zadnji put sam ga radio pre par godina na Mi6 i istumbala mi se galerija skroz nisam mogao više da se snadjem sa njom a za ostalo sam i zaboravio kako sam prošao

Послато са Mi MIX 3 помоћу Тапатока
 
Meni je telefon iz Madjarske. Sta su ti rekli kakve to veze ime ako im vec dajem pare.
Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk

Hoce da ubiju kp prodaju sa tim. Jednostavno, ako nisi kupio u Srbiji sa fiskalom, nema delova, tj ima, ali samo ko je kupio regulare.
 
Da li me to oci varaju ili napakon imamo viber ikone na AOD?

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Pa ima vec par meseci [emoji849]

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
I kod mene se promenilo od juče

Послато са Mi MIX 3 помоћу Тапатока
 
Zna li se kada mozemo ocekivati zvanicnu 12-icu?

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Jel vam ova sekcija za bateriju promenjena od pre par dana? Nesto mi se update-ovalo pre par dana i ovo se promenilo, i od onda vidim cudan prikaz potrošača, naime ovako se pojavi Aod, iako mi je isključen..

4a144d831f81d7d0b2b973e74ea103b5.jpg


Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno