Šta je novo?

Xiaomi Mi Mix 3

Stavio sam na 340 i sad mi deluje kao da je to to, kao sto je i bilo, kako sam navikao. Hvala vam za pomoć!

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Ako baterija bude takva bice vrhunski, jedino bi voleo da ostanu na "ravnom" ekranu.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Samo da ostane ravan ekran, dzabe sve ostalo ako to zeznu sa onim edge glupostima....

Sto se cene tice msm da je 449$ bilobza pocetni model mi mix 3, lagano ali lagano mogu 499$, a ocekivano je i preko.
 
Jel instalirao neko?
93add67577a2e63cc061e5bfe7a554a5.jpg


Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Instalirao ja danas ali je jako kratko na telefonu da bi ti bilo sta rekao.
555dedfcc6fd10fe5a96a26c7640140d.jpg


Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Instalirao sam i ja danas, ma da kontam da nije nista spec, security patch i Mi cloud, nista sto bi osetili posebno, nego nisam mogao da ga skinem, pa pitam jel neko drugi uspeo.
Imam tel preko 2 meseca, i dobio sam 2 updatea za to vreme, e sad oba puta mi izbaci kako imam update ali kad krenem da skidam nece i izbacuje kako se update prekida, ne moze da se poveze, tako nesto, kasnije kad probam odradi normalno. Ovo mi je prvi dodir sa Miui, pa ne znam jel se to nekome jos desava inace, jel to do servera mozda, preopterecen cim izadje il sta vec..

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Da li je neko u skorije vrijeme uzimao nesto od zastite za ekran a da se moze fino postaviti? Da je za preporuku? Takodje i od case-ova ima li sto da valja?

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Ja sam na kraju skinuo sa ekrana staklo i za sada ne vidim nikakve ogrebotine. A sto se tice futrola na kraju najvise koristim originalnu jer telefon ne postaje cigla kao sa svakom durgom koju sam uzeo(nilkin, kineske genericke itd...). Narucio sam jos jednu orignalnu sa alija ako ova pukne.

Iskreno se razmisljam da odnesem telefon u Mobile Outfitters i stavim onaj clear coat. Koliko sam para puko do sada na folije i futrole mogu sam barem jednom da ga odnesem tamo.
 
I ja sam danas skinuo jer nisam vise mogao gledati kako izgleda. Drzacu bez stakla do daljnjeg, nadam se da nece biti posledica. S tim u vezi pitanje za one koji nose telefon bez zastite, da li se ikome pojavila ogrebotina na staklu?

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Ja bas suprotno :)
Nazad imam umetničku sliku koliko je izgreban , isto mi8.

Mada mix3 ima keramiku pozadi tako da teško da može da se izgrebe kao ova plastika

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja drzim fabricki case i ok mi je, a za staklo valjda bude bez ogrebotina. Pazljiv sam sa telefonom, ali nikad se ne zna

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Ja bas suprotno :)
Nazad imam umetničku sliku koliko je izgreban , isto mi8.

Mada mix3 ima keramiku pozadi tako da teško da može da se izgrebe kao ova plastika

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Da,ja sam furao Mix 2 skoro godinu dana bez kejsa uglavnom,ledja dobila svega 2-3 mikro ogrebotinice....keramika FTW!!!

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Keramika je full, al staklo lose, gg ovaj je katastrofa, dobio ogrebotinu u startu, iako je samo u torbici bio, ili sam u džepu, ne primeti se pri korišćenju, alimkad znam gde je i kad ga stavim onako pod uglom vidi se.. samo bez veze mi da stavljam stakla kad vidim da nema nekog koje lezi kako treba.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Ja sam to rešio hydrogel-om. Ide od ivice do ivice, lepo klizi prst i pokriva ceo ekran, što kod stakla nije slučaj i ogrebotine se uopšte ne vide.
 
Jel to ono što stavljaju u Ušću? Razmisljao sam o tome ali nisam stavio jer sam video kod drugara na s10+ da se cela folija pomerila, vidi se kod prednje kamere kako je cela otisla u stranu malo.


Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Jok, ovo je sa Alija. Ne bacam ja tolike pare na te gluposti. Bolje da promenim na godišnjem nivou 4 hydrogel-a za 5$ nego da iskeširam 20-30 na to. Baš je dranje.
Ja sam zadovoljan sa ovim folijama, bukvalno idu od ivice do ivice i lako se lepe.
 
Ja sam probao taj hydrogel sa alija i lijepo je legao ali se vremenom malo s krajeva poceo odvajati. A bas sam bio zadovoljan kako je leglo. Ajde baci link koji si ti uzeo

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Skroz ok zalepe i oni u balkanskoj za 400din. Staklo nije neko ali kakvo god da je, za 400 din menjacu ga svaki mesec.
 
Do juče sam imao taj Hidro gel i extra je ali sam promenio masku i ova mi je odmah podigla gel po ivicama tako da sam ga skinuo, porucen odmah drugi ali ga neću uparivati sa ovom maskom
@korisničkoime sad sam porucio i ovaj sa tvog drugog linka, kod prvog poštarina skoro 3$
Sent from my MI MIX 3
 
Poslednja izmena:
Skroz ok zalepe i oni u balkanskoj za 400din. Staklo nije neko ali kakvo god da je, za 400 din menjacu ga svaki mesec.
To staklo na Aliju košta 1$, ako ćeš da menjaš stalno bolje naruči tamo više komada i miran si plus štediš :)

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Vec nekoliko dana vise puta dnevno mi se pojavljuje sledeci update. Da li se ovo jos nekom javlja?
e96e05bbc308c7670fe9e4cd3bca36fd.jpg

I to zna da bas dugo stoji

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Isto se i meni dešava svaki dan na mi8.. nemam predstavu o čemu se radi :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Isto i meni na Mi 9T
 
I meni se javilo par puta, pa ga svajpujem ili udjem u not i onda nestane..

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Google se zeza.


Google’s Chrome Canary version on Android recently added a new flag named Enable ‘Google Play Inline Update Flow,’ which if enabled doesn’t require you to go to the Google Play Store to update your Chrome Canary app, you can do that in the app, much like how you update your Chrome browser on the desktop.

As per the description of the flag, “When this flag is set instead of taking the user to the Google Play Store when an update is available, the user is presented with an inline flow where they do not have to leave Chrome until the update is ready to install.”


Ova vest je stara 5 meseci, što znači da su ubacili u Chrome beta i u stable verziju chrome-a.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno