Šta je novo?

Xiaomi Mi Mix 3

STriderKOCOBO

Slavan
Učlanjen(a)
25.04.2009
Poruke
3,620
Poena
270
Xioami-Mi-Mix-3-launch.jpg


The next generation of the Full-screen bezel-less device from Xiaomi i.e. Xiaomi Mi Mix 3 may officially launch next month. An alleged launch teaser received by Androidpure suggests that Xiaomi Mi Mix 3 will officially launch in the middle of next month i.e. on September 15. The launch may happen first in China, but lately, Xiaomi has ditched that trend by global launches of flagship devices in cities such as London.

The launch teaser also reveals almost negligible bezel even at the bottom of the display suggesting a much higher screen to body ratio compared with Mi Mix 2. Mi Mix 2 still has narrow bezels at the bottom having a screen to body ratio of 91.3%. At the moment, Oppo Find X has the highest screen to body ratio of 93.8% and going by this teaser, it seems that Mi Mix 3 may beat that.

AT the moment, not much is known about the hardware specifications of the device but you can safely assume most of the premium flagship specifications similar to Mi 8 explorer edition. We still need to wait for some leaks before we get some credible information about the specifications.

Earlier leaks have suggested the following variants along with their prices:

Mi Mix 3 Standard Variant:

6GB RAM + 64GB ROM: 3399 Yuan
6GB RAM + 128GB ROM: 3699 Yuan
8GB RAM + 128GB ROM: 3999 Yuan
8GB RAM + 256GB ROM: 4299 Yuan
Mi Mix 3 Ceramic Variant:

6GB RAM + 64GB ROM: 4399 Yuan
6GB RAM + 128GB ROM: 4699 Yuan
8GB RAM + 128GB ROM: 4999 Yuan
8GB RAM + 256GB ROM: 5299 Yuan


Source
 
Bitna je gornja strana. [emoji3]

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Nema tu onda šta da iznenadi, ako ovakva bude donja strana. Ide taraba gore kako trend nalaže [emoji23]

Gesendet von meinem HUAWEI VNS-L21 mit Tapatalk
 
Pre bih rekao da ce ici periskop prednja kamera, nego da ce staviti notch :)
 
Periskop ce biti garant.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Moj sledeći telefon :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Lepo, mada mi se vise dopada "a la iPX" polozaj kamera na ledjima. :)
Kada se ocekuje predstavljanje?
Nije mi jasno kako niko osim Jabuke ne moze da sredi ovaj donji bezel. Na iPX su svi bezeli jednake velicine.
 
Poslednja izmena:
Najverovatnije je u oktobru predstavljanje, ali još uvek ništa nije zvanično. Makar neće biti još jedan klon jabuke
 
Na iPX je ekran duzi od samog telefona i kod donje ivice se uvija(ka unutrasnjosti uredjaja) i na taj nacin im ne treba ni malo chin-a zbog konektora za displej.

Skupo u PM, a nije nista strasno i da ima manji chin kao NEX/MIX serija, a jeftinije je :)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ako je ispod displeja otisak prsta, onda će morati amoled, jel tako?

Gesendet von meinem HUAWEI VNS-L21 mit Tapatalk
 
Da , amoled je sigurno. Sada posle mi8 nema nazad

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Prelep telefon. Ja lično prednju kameru gotovo nikada ni ne koristim, pa kako god da je reše neću imati zamerku. Posle par godina ovo će biti prvi telefon za koji ću možda biti spreman da dam malo više para :)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Naravno, ne treba žuriti. Ako u startu bude 500eur ili više, svakako treba pričekati da cena bude normalnija.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Hmmmm....po ovoj fotki gde se vidi ekran bih definitivno rekao da nije amoled u pitanju....
 
Pošto nema FPR otraga, onda će imati ispod ekrana. A zato mora imati OLED ekran
 
Loša je fotka , mora biti amoled :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
I da nije amoled (koga briga, mada ja licno istim i nisam odusevljen), samo da budu svi ovi renderi i slike legit i polecemo:d
 
Ima li naznaka za prednju kameru? [emoji16]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Valjda će se izvlačiti kao na vivo nex :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Da, definitivno će biti kamera pop-up kao na nexu :) Svakako i moj sledeći tel :D

Kod:
https://wccftech.com/xiaomi-mi-mix-3-september-launch-date-specifications-features-price-release/
 
64b587a4ly1fus3dume86j21kw11yx6r.jpg


Thanks to an image posted by Xiaomi’s President Lin Bin and later confirmed by CEO Lei Jun, though, it seems as though the Mi Mix 3 will take the overall design to a whole new level.
 
Poslednja izmena:
Uh baš šteta ako bude ovakav. Smara to podizanje celog gornjeg dela moba

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Koliko vidim pomeraju se cela leđa, bar tako deluje pri dnu telefona
 
Pogrešno kopirali :D
Umesto vivo nex oni drugog kineza oppo find x
 
Ma kakvi,ja mislim da je ovo krvavi fejk....ako se ovako ceo fon bude rasklapao,mislim da su sami sebi u noge pucali....
 
Nazad
Vrh Dno