Šta je novo?

Honor Note 10

ROCK

Slavan
Učlanjen(a)
18.12.2008
Poruke
2,442
Poena
390
https://www.gsmarena.com/huawei_honor_note_10-8799.php

Pasto je zvanicno predstavljen, otvaram novu temu. Konkurent MiMax3 po velicini ali po spec i ceni klasa iznad. Mogo bi da bude zanimljiv ljubiteljima velikih telefona.
Jos kad bi bio najavljenih 400e 6gb model bilo bi super. Ali bice sigurno 500+ eura
huawei-honor-note10-cn2.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Meni ovo zvuči super!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ovo mi je za pola god verovatna kupovina

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Ako se bude masovno prodavao u Evropi za pola god ce biti oko 300e i sasvim dobra kupovina
 
amoled=neka hvala, ne bih da mi se ekran raspada pred mojim očima...ne razumem zašto ljudi toliko žele jednu očito nezrelu tehnologiju...

ostatak telefona deluje ok, posebno ako mu padne cena...mislim da će nabavljivost biti njegov glavni problem u srbiji, bar je tako bilo ranije...
 
Meni ovo izgleda obecavajuce , reko kako ce izgledati sa 7 inca bio sam skeptican , al sad kad pogledas odlicno izgleda i nije toliko preveliko u ruci , ima male bazele pa ga to izvlaci i izgleda kompaktnije :D ako se to moze uopste reci za telefon od 7 inca , tamo sledece godine kad mu padne cena , ko zna ...
https://youtu.be/EKRYrfa_Tbc
 
Poslednja izmena:
Najlepsi Honor telefon do sada, od napred izgleda kao V30
 
Pitanje je samo dal ce ga uopste biti kod nasih operatatera , i ako bude koliku ce mu cenu duknuti :) ... ako bude stigao i kod nas moracu da vidim kako izgleda u ruci , do sad najvece sto sam koristio to je bio Huawei Mate 7 (157 x 81 x 7.9 mm) , ovaj Note 10 je ipak dosta veca dijagonala a mere su mu ( 177 x 85 x 7.7 mm ) ..
 
2cm duzi i pola cm siri od Mate9. Nije to tako strasno. Koristio sam Lumiu 1520 skoro god dana sa slicnim dimenzijama
 
Poslednja izmena:
Sve su telefoni kompaktniji zbog malih bazela , pre par godina bi telefon od 6 inca, imao slicne dimenzije kao sad telefon od 7 inca to sve govori , bazeli sve manji telefoni sve kompaktniji :)
 
Dimenzije m10 pro vs hn10 vs x2
00a76fa900f3fda95f0d41a4071f1970.jpg


Gesendet von meinem BLA-L29 mit Tapatalk
 
Za pola godine nece sigurno. Mozda za godinu dana. Ja cu ipak ici na max 3, zbog gcam. Inace prelepo izgleda tel. Samo osecam da je koriscenje bez neke obloge veoma rizicno.
Ako se bude masovno prodavao u Evropi za pola god ce biti oko 300e i sasvim dobra kupovina

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Naletece u oglasima sigurno povremeno neki i za 300e samo treba malo biti strpljiv. Sto se obloge tice to je pod obavezno. Meni svaki tel mora biti zasticen jer nisam dovoljno pazljiv i ispadne telefon pobremeno. A sto je veci to lakse ispadne i treba vise voditi racuna
 
Videcemo hoce li ga uopste biti kod nasih operatera i koliko ... ja isto pod obavezno uvek zastitno staklo odma stavim i silikon ultra tanki providni neki i zdravo :) svaki telefon koji sam uzeo mi bude posle godinu dve dana i dalje perfektan i mogu ga lako prodati :)
 
Ma nema sanse da ovo dodje kod nas.Ne secam se da i jedan Note i bio.
 
Za sve postoji prvi put ... ko zna , mada i ja sumnjam pre svega zato sto ova velicina od 7 inca ne bi odgovarala vecini , a nasim operaterima to nije u interesu :) ... sad su najpopularniji modeli od 5.2 do 6 inca ... bar ja tako mislim , pogotovo zbog toga sto su bazeli sve manji pa su i telefoni dosta kompaktniji ... pa telefon od 5.5 inca sad deluje i mali ... a telefon od 6 inca skroz normalan
 
Ne zaostaje al se isto tako vidi da u sustini sve otvara bar malo brze Honor :) ... a i na ovom snimku mi izgleda da honor ima mnogo lepse boje , ekran belu boju idt ... na Max 3 mi nekako sve zućkasto ..
 
Koliko para toliko muzike. [emoji3]

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Naravno. Oni su konkurencija samo po velicini. Harver je totalno druga klasa. Honor je flaf ship dok Max3 mid range
 
400 dolara regularna cena u honor radnji u Pekingu....
 
Koliko je ovo cudo bre,pa ovo je velicine tableta.Najjace ce biti telefoniranje sa ovoga :D

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Nije prevelik za 7". Velicina u rangu lumie 1520 koju sam davno koristio i bila je ok za telefoniranje
 
Pazi imao sam Huawei Mate 7 .... od 6 inca ... pa sad koristim J7 koji je 5.5 inca , verujem da bi mi bilo malo nezgodno da predjem sad na 7 inca :D .... al nije on velik uopste mnogo kad pogledas da ima ogromnih 7 inca a nije mnogo veci od mate 7 :D .... znas kako se to kaze ziv se covek na sve navikne ... jos uzeti onaj sa plavim ledjima i zamisli to cudo negde izvadis, kontam da bi me malo ljudi cudno gledali haha :D
 
Poslednja izmena:
Za koriscenje najmanji problem ali je problem nosenje po dzepovima. Ko je naviko na torbice opusteno :)
 
Ja ne nosim po dzepovima nikad ... i bas zbog toga sam bio prisiljen da nosim torbicu tj pederusu oko struka i zdravo ... posto imam jos svasta sto vucaram sa sobom svakodnevno pa moram , pre svega zbog pazara i tudjeg novca ... ovako lepo sve turim u nju i zdravo , ne boli me mozak , tako da bilo bi tu mesta i za jedan poveci telefon :)
 
Poslednja izmena:
Ja jedno 10 god nosim torbice, ne znam kako se da ljudima akati po dzepovima, pa nosimo i kljuceve i novcanike plus..

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Ja nosim torbicu samo kad krenem negde na put. Ovako me smara svaki dan. A imam osecaj da cu uvek negde usput zaboraviti ili mi neko ukrasti :D
 
Nazad
Vrh Dno