Šta je novo?

Koji tablet do 250 eur

janka123

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
15.01.2018
Poruke
147
Poena
20
Pozz, imam Galaxy Note N8000 godinama i sjajno je sluzio, poceo je da baguje a i baterija ne moze 4 sata kad se igra na njemu..Prvenstveno mi treba novi tablet za igrice, da ima dobru bateriju i ekran najmanje 8 inca, da se uklapa do 250 eur..Android svakako..Samo ne Tesla..imam vec jedan, pa to je nebo i zemlja sa samsungom..skuplja prasinu..hvala

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Jos uvek ga nema kod nas, ali ga ima na aliexpressu...cena je oko 160e za model sa 3gb rama, ali iskreno, bolje idi na 4gb model, carina i porez ce ispasti oko 60-70e, tako da ce mozda ispasti malo skluplje, ali isplati se... :)
 
Mi Pad 4 bez razmisljanja onda.
 
U Srbiji nista, preskociti tablet. :D
 
Snapdragon 425 je procesor vrlo skromnih mogućnosti koji se nalazi u telefonima niže kategorije. Ne kažem da je loš tablet, ali možete zaboraviti na igranje bilo kakvih zahtevnijih igrica na njemu.

Sent from my Redmi Note 3 Pro SE using Tapatalk
 
Taj se možda i isplati, ali za 200-220e za koliko se može naći na oglasima. Ne bih ga kupovao u gore pomenutoj prodavnici jer kod njih košta 340e i to sa uračunatim popustom, što je suludo. Naravno, snapdragon 435 opet ne može ni prići snapdragonu 660 iz Mi Pada 4.

Sent from my Redmi Note 3 Pro SE using Tapatalk
 
Snapdragon 425 je procesor vrlo skromnih mogućnosti koji se nalazi u telefonima niže kategorije. Ne kažem da je loš tablet, ali možete zaboraviti na igranje bilo kakvih zahtevnijih igrica na njemu.

Sent from my Redmi Note 3 Pro SE using Tapatalk

igrice i ne koristim ostalo bas ok,yutube,skype,drustvene mrese poneka fotografija meni dosta. kamera je bas solidna u odnosu na druge kineze, ja nemam nameru da bacam pare 250-300 ev za tablet koj se koristi povremeno
 
Da se ogrebem za informaciju :)

Jel ima nešto dobro od 10", na prvom mestu za čitanje stručnih knjiga (kolor pdf A4 format sa slikama, grafikonima...)?
Računam da ekran mora biti dobar, kao i baterija (koliko može da traje ako se samo čita?).

Kod nas, inostranstvo...
 
Taj se možda i isplati, ali za 200-220e za koliko se može naći na oglasima. Ne bih ga kupovao u gore pomenutoj prodavnici jer kod njih košta 340e i to sa uračunatim popustom, što je suludo. Naravno, snapdragon 435 opet ne može ni prići snapdragonu 660 iz Mi Pada 4.

Sent from my Redmi Note 3 Pro SE using Tapatalk
Ja sam verziju od 8 inča platio 20000 pre par meseci na KP.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
@Nemanja123 : sa dobrim ekranom i dobrom baterijom npr samsung galaxy tab a 10.1 smt580 , ja ga imam i prezadovoljan sam, baterija će ti trajati ceo dan korišćenja, možda i dva. Ima i boljih al su cenovno skuplji. Na ovom je i rezolucija ok kao i sam ekran.
 
Da se ogrebem za informaciju :)

Jel ima nešto dobro od 10", na prvom mestu za čitanje stručnih knjiga (kolor pdf A4 format sa slikama, grafikonima...)?
Računam da ekran mora biti dobar, kao i baterija (koliko može da traje ako se samo čita?).

Kod nas, inostranstvo...

Ja imam Huawei t3 10* ,uzeo preko boxa cena oko 150evra.Koristim za čitanje pdf i surfing,face,jutjub....pokazao se odlično
 
Pozz, imam Galaxy Note N8000 godinama i sjajno je sluzio, poceo je da baguje a i baterija ne moze 4 sata kad se igra na njemu..Prvenstveno mi treba novi tablet za igrice, da ima dobru bateriju i ekran najmanje 8 inca, da se uklapa do 250 eur..Android svakako..Samo ne Tesla..imam vec jedan, pa to je nebo i zemlja sa samsungom..skuplja prasinu..hvala

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
Xiaomi mi pad 4. Neznam ima li ga u Srbiji ali je na Aliju oko 150e. Sa carinom te nece izac preko 200, sto je svakako za te pare najbolje sto se moze nac.
Ako hoces review evo ga ovde:
 
Da se ogrebem za informaciju :)

Jel ima nešto dobro od 10", na prvom mestu za čitanje stručnih knjiga (kolor pdf A4 format sa slikama, grafikonima...)?
Računam da ekran mora biti dobar, kao i baterija (koliko može da traje ako se samo čita?).

Kod nas, inostranstvo...

@Nemanja123 : sa dobrim ekranom i dobrom baterijom npr samsung galaxy tab a 10.1 smt580 , ja ga imam i prezadovoljan sam, baterija će ti trajati ceo dan korišćenja, možda i dva. Ima i boljih al su cenovno skuplji. Na ovom je i rezolucija ok kao i sam ekran.

Nemanja poslušaj :)

Preporuka i od mene, i hvala za one knjige :)
 
Poručio sam ovaj nov Samsung Galaxy Tab A SM-T590, deluje pristojno. Stiže sutra ili u ponedeljak, pa ću ostaviti svoje utiske.

Uzeo bih ja i TAB S4, ali ne daje mi se 700€. U stvari, znajući sebe, možda bih ga i stvarno uzeo, samo da se pojavio u Srbiji :D
Bolje ovako, uštedeo sam 400€ :)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Već su mu spustili cenu za skoro 5k,kad se nisam šokirao kad sam video... Bukvalno jedan dan da sam sačekao samo.

Utisci : kvalitet izrade - klasičan plastikaner. Verovatno sam navikao na flagship telefone, pa mi je ovo bio nov osećaj, pomalo neprijatan.

Karakteristike tableta su sasvim solidne - octa core, 3gb RAM-a, full HD ekran. Međutim, kada uporedim rad na S9+ i rad na ovom tabletu - razlika je zaista drastična. Na tabletu je sve puno lagova I štucanja, prilično neprijatno...

Kameru nisam testirao, ne treba mi. Zvučnici su solidni, ali opet, sigurno 15-20% slabiji nego na S9+. Verzija Androida je 8.1

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da se ogrebem za informaciju :)

Jel ima nešto dobro od 10", na prvom mestu za čitanje stručnih knjiga (kolor pdf A4 format sa slikama, grafikonima...)?
Računam da ekran mora biti dobar, kao i baterija (koliko može da traje ako se samo čita?).

Kod nas, inostranstvo...

Poslednji iPad 2018. godiste.
 
Ja probao navedeni iPad, nema šanse da se naviknem na iOS. Prodao sam ga posle par nedelja.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Pro nikako ne vredi te pare. Ima Huawei M5 za slične pare, koji je aždaja za njega u svakom smislu te reči.

Ima ga na KP za 370€, ali to je već dosta van okvira ove teme.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno