»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 4 od ukupno 4

Tema: Test: Huawei Y7 Prime 2018 (Video)

Robot Avatar korisnika Benchmark
        Na forumu od
        Sep 2006
        Poruka
        47.834

Veoma je teško nadmetati se u nižim cenovnim razredima, čak i kada su u pitanju najveći brendovi. Huawei ima najviše ambicije i želi da vremenom postane broj 1, a za to mu je potrebna široka paleta proizvoda, kojom bi omogućio svim korisnicima da pronađu nešto za sebe u njegovoj ponudi. Kompaniji u tom smislu ide veoma dobro i za očekivati je da nastavi u istom stilu.

Stoga, na naš test stiže jedan od modela iz niže kategorije. Reč je o uređaju Y7 Prime za 2018. godinu, koji bi trebao da ima cenu od oko 165 evra na domaćem tržištu - mada to treba uzeti sa zrnom soli, budući da konačna cena još uvek nije formirana. Osim cene, mnogo toga može da utiče na utisak. Zahtevi su pooštreni praktično u svim cenovnim kategorijama, i nema više situacija da se prašta kada neki proizvođač "tek odradi” neku kategoriju. Srećom, deluje da je Y7 Prime sasvim pristojno osmišljen i dobro balansiran uređaj. Pogledajmo zbog čega.

Uređaj na testu
        Telefon je stigao u praktično standardnom Huawei pakovanju. To znači da dolazi u stilizovanoj Huawei ...
        Ceo tekst pročitajte na Benchmark sajtu

Bojan
        Guest
        Telefon sa testa mi se čini kao dobra kupovina.
        Meni je plastika OK sasvim, pogotovo sad kad telefoni prelaze sa 5,5" pa na više i kad je nemoguce ostati na udobnih 150g. Staklo i metal daju notu ekskluzivnosti ali evo sad imam situaciju da nosim 6" telefon tezak 185g i jos se nisam navikao.

cika pera
        Guest
        Cena Y7 je u radnji minimum 194 eur, svaki J7 Samsung je bolji od testova do činjenice da je rađen u 14nm tehnologiji, tako da pada u vodu to kako je Huwei jeftin u odnosu na Samsunga ta cena od 165 je možda željena cena, u realnosti u radnji je 194, dok je J7Nxt i sa giga manje po meni bolji telefon a i bolji modeli J7 mogu da se nađu za realnih 175 na spram virtuelnih 165 ( 194 eura ).

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •