Šta je novo?

MS Industrial CUBE - Best Buy kućište za 2018-tu!

vladimirdowla

Slavan
Učlanjen(a)
03.03.2011
Poruke
3,463
Poena
270



Pozdrav za Bench ekipu, evo jedne kratke ali vrlo detaljne recenzije MS Industrial CUBE kućišta, koje dolazi u Mini Tower formatu sa mATX i Mini-ITX podrškom, ali vrlo dobrim rasporedom unutrašnjosti i zanimljivom konstrukcijom nudi dovoljno mesta za high end gaming komponente. Takođe, za razliku od većine kućišta ovog formata na našem tržištu (a detaljno sam bacio oko na tih par drugih modela ovakvog kockastog dizajna) ovo kućište sa sobom donosi i izvanredne AirFlow mogućnosti, pod uslovom da sami obezbedite ventilatore.
 
Bas sam dugo vremena trazio o ovom kucistu i nigde nista nije bilo na netu o njemu. Nasao sam da je isto kao sama carbon cube, diypc cuboid, tecware carbon, ms-tech crow q1.. Kuciste je ok ali mi se cini tt core v21 mnogo bolje, jeste skuplje ali kad na ovo dodas 20cm ventilator dodje na isto. Ti u recenziji kazes da je ovo novo u njihovoj ponudi a ja sam pre par meseci pricao sa ms i rekli su mi da su povukli iz prodaje taj model jer se jako lose pokazala prodaja. Imam samo jednu zamerku, kazes ms se potrudio oko kucista, nista se oni nisu potrudili nego dovukli iz kine i nalepili svoj sticker. Recenzija je naravno super :)
 
To je više štos, kao MS se potrudio ;). Da sam testirao isto pod SAMA brendom rekao bih da se SAMA potrudio(la) ;). Čisto iz nekog našeg ugla posmatranja, gde ovi drugi brendovi nisu poznati ili dostupni u prodaji. To je neki osnovni deo kad ti određeni brend pošalje nešto na test, iz ljubaznosti.
 
Vrh kuciste.

Jedino je pitanje kako napraviti airflow, bilo bi idealno da podrzava 2x140mm za intake. Da imam mATX plocu, ovog trenutka bih stavio Falcona na oglase i narucio ovo :D

Unapredjeni su i HDD nosaci, na starijim, kao sto znas, je morala da se rasteze plastika da bi ulegao HDD. Ovo je daleko bolje resenje.

Sve u svemu, odlicno kuciste po odlicnoj ceni :)

Sto se recenzije tice, mislim da bi lepse bilo da muzika bude malo tisa i dok pricas i ovako, mada to je samo moje misljenje..
 
Poslednja izmena:
Kad sam nedavno kupovao kućište razmišljao sam o Cube zbog mikro atx ploče ali sam se odlučio za MS Cyclops IV. Sad vidim da sam se zeznuo

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Фали usb-c.
Да ли је могуће на било ком делу ставити радијатор било које величине за водено хлађење?
Да ли филтер за прашину има и испод, тамо где напајање увлачи ваздух?
 
Poslednja izmena:
Dovla odlicna recenzija jos jednom. Samo mi se ne svidja vodoravan polozaj maticne u kucistu. DISHONORED.
 
Фали usb-c.
Да ли је могуће на било ком делу ставити радијатор било које величине за водено хлађење?
Да ли филтер за прашину има и испод, тамо где напајање увлачи ваздух?

kupi na aliexpress usb c i skini ovaj 3.0 i ubaci taj mesto njega. ima filter ispod
 
Хвала на одговору за филтер.

Недостатак USB C је било више као запажање, сумњам да корисници који купују за ове паре желе да мењају ствари на кућишту...
Генерално ми смета јако јако спор прелазак на усб ц што се тиче свега од кућишта телефона тва итд...
Ја све нове флешиће што узмем - узмем са дуплим прикључцима(3 а-ц) тако да избегнем смарања.
 
@Boemstari

Stiže uskoro jedno sa Type-C konekcijom, ali duplo skuplje od ovog. Takođe radijatori mogu ovako - 120mm napred ako ga staviš na gornji 120mm deo, 120mm pozadi naravno i max 280mm gore jer ima mesta za dva 140mm venta gore.

@ivanbass1

Večite muke sa mjuzom :D, nije vezano za tebe već mi jedni govore "Pojačaj", drugi "Smanji". Valjda kakve ko ima sluške ili zvučnike ...
Ja editujem sa Audio Technica M40x studio monitorima i nervira me što čujem mnogo šuma koji mikrofon pravi i onda gledam to da eliminišem. Onda npr. poslušam sve na TV-u i njegovim zvučnicima i apsolutno ništa ne hvata od toga. Jednog dana ima da ubodem kako treba, samo čekaj :D
 
Хвала имењаче на брзом одговору.

Кад већ опет куцам овде само да додам добар опис, ако може само мало мање меланхоличним или спорим гласом,
нисам сигуран како бих тачно назвао, некако веселије, жустрије.
Мада можда је то само до мене а другима је ок, не знам ;-)

Све најбоље у сваком случају и срећно са будућим описима.

Ах едит, тек сад видим да си из нс отуда то за глас ,-))))
 
Poslednja izmena:
offtopic

То за шум сећам се давно пре колико ми је сметао шум са касета које сам снимао те пробај ово те оно,
на крају ставио звучнике на зид до плафона што даље од мене ;-)
 
Nisam fan svog glasa inače, kao što verovatno niko nije (za vlastiti), ali *mjau**mjau**mjau* "taki" smo mi ovde u NS. U Sremu, odakle sam inače, se priča još sporije. Tako da sam se dolaskom u NS prilično i ubrzao :D.
 
Nisam fan svog glasa inače, kao što verovatno niko nije (za vlastiti), ali *mjau**mjau**mjau* "taki" smo mi ovde u NS. U Sremu, odakle sam inače, se priča još sporije. Tako da sam se dolaskom u NS prilično i ubrzao :D.

Знам, служио сам војску први део у Сомбору ,-)
Све најбоље,
Влада ;)
 
Ima neko slično kućište za full atx ploču?

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno