Šta je novo?

Savet za neki 2018 TV do 1000e od 65" a da ima EON aplikaciju

core2extreme

Cenjen
Učlanjen(a)
04.11.2012
Poruke
78
Poena
160
Planiram da kupim neki tv do 1000-1100e 65" 4K i da ima najnoviju tehnologiju qled ili koji je vec najbolji za kvalitet slike. Ako nema neki od 65 moze i neki 55 ali da je za tu cenu bas dobar. Nisam u toku sa televizorima pa se i ne razumem. bitno mi je da ima eon aplikaciju,onda kodi da moze da se instalira i to je to. Hvala unapred na savetima
 
EON i Kodi - treba ti Android TV (nema Kodi-ja za druge TV platforme, koliko znam)
QLED uglavnom štanca Samsung koji ima Tizen. nema ni u snovima QLED-a 65" 4K ovogodišnjeg za te pare
 
Hisense H65U9A (ovogodišnji 65" 4K QLED) košta oko €2500 (najmanje 290K dinara kad sam poslednji put gledao cene) a nema ni EON-a ni Kodi-ja za njega. čisto da vidiš kako se kreću cene.
 
Planiram da kupim neki tv do 1000-1100e 65" 4K i da ima najnoviju tehnologiju qled ili koji je vec najbolji za kvalitet slike. Ako nema neki od 65 moze i neki 55 ali da je za tu cenu bas dobar. Nisam u toku sa televizorima pa se i ne razumem. bitno mi je da ima eon aplikaciju,onda kodi da moze da se instalira i to je to. Hvala unapred na savetima

Ako nadjes neki koji za te pare (moze i za par stotinak evra skuplje) nikako nemoj da zaboravis da nam javis gde si to nasao jer verujem da bi ti svi bili zahvalni na tome...
 
Ako nema neki od 65 moze i neki 55 ali da je za tu cenu bas dobar. Nisam u toku sa televizorima pa se i ne razumem.

Mozda je 1000e za TV nekada bio pojam i klasa, ali sada su najbolje tehnologije rezervisane za televizore 1400+e (OLED), a cene od 2-3.000 e su postale uobicajene.
 
al' njemu treba i Kodi. znači, da gleda Philips i Sony zbog Android TV-a a i trebalo bi da imaju modele koji se uklapaju u traženo (budžet, dijagonala, godište)
 
Nazad
Vrh Dno