Šta je novo?

Konfiguracija savet?

Nikola9

Cenjen
Učlanjen(a)
20.06.2012
Poruke
34
Poena
160
Pozdrav, interesuju me vasi saveti u vezi ove konfiguracije.

i5-8400
gtx 1060
ss520
16gb ddr4
b360 asrock pro4

Koliko bih bio miran sa ovom konfom u narednih par godina sto se tice igranja u full hd ? sto se tice igrica to je cs:go dota 2, sportske igre i trke recimo.

Da li bih mozda trebao da idem na neku jacu grafu ili ne? Ili mozda bolji procesor? Svi saveti su dobrodosli. :)
 
Odlicna konfica :)

Mislim da je bolje zrtvovati ram memoriju(i uzeti 8GB) i izdvojiti vise novca za grafu, ako je moguce, za 49k ima Manli 1070 Ti, vrh kupovina, pogledaj u 1070 Ti temi.
 
Imam jos jedno pitanje kako se zove tacno adapter da mogu da povezem nekoliko kulera u jedan pa da to ide preko molexa ? Ako moze link gde bih to mogao da kupim, znam da ce preko molexa svi raditi na 100% ali mi to ne smeta :D
 
Drugari jel moze pomoc, posto ne mogu da nabavim u domacim prodavnicama SS 620, kazu mi da nije dobavljivo, moze li neka preporuka za modularno napajanje 600+ wati ? I to sve ako moze da se uklopi do nekih 11-12 hiljada max. :)
 
Jel ima nesto da nije LC Power ljubim te, njih ne podnosim. :D Da li bi bilo pametno uzeti nesto kod madjara? Jel moze neko da sibne link od coveka u inbox kod koga je proverena kupovina. :)
 
LC power ne proizvodi napajanja, samo stavlja nalepnicu, ovo je isto kao Corsair CSm, odlicno napajanje. Imaju oni razna napajanja, od ofis H-12 serije(njih ljudi na nasim prostorima koriste za gaming/mining :d), pa silent serija koja je malo bolja, pa ovo Gold koje je dobro napajanje, do Platinum skupljih koje Seasonic proizvodi..

Preko oglasa Seasonic Focus 550 Gold..
 
Poslednja izmena:
Prvo i osnovno, mnogo trazi.

Drugo, dobar je to model, pogledaj precizne rezultate na netu.
Trece, ako ima 2 godine domace garancije, nikakav problem sto je rudarila.
 
Samo bih zeleo da se zahvalim na savetima a pogotovo Ivanu kojeg sam udavio na PM :D Konfa je sklopljena, intel i5-8600, msi h370 gaming plus, 16gb patriot viper rgb, be quite pure power 700w, i dok ne skupim pare sto je do 10 decembra kao grafa ce posluziti nvidia gtx 460 cyclon 1gb, interesuje me samo koliko bottleneck ova grafa stvara procesoru? Jel pametno da igram nesto od igrica ne bih da se procesor muci bzvz kad ne moze grafika da ga ispravi.
 
Ne muči ga :)

Igraj slobodno na low sve što može da pokrene.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno