Šta je novo?

Sharkoon Shark Zone M50 - Omron + Avago laser za 17€!

vladimirdowla

Slavan
Učlanjen(a)
03.03.2011
Poruke
3,463
Poena
270


Pozdrav za bench ekipu, evo jedne lagane recenzije vrlo interesantnog Sharkoon miša koji za oko 2.050 dinara donosi zaista mnogo toga, a pritom je i vrlo kvalitetno izrađen. Snimajući unboxing klipove za određene prodavnice upoznao sam se manje-više sa 90% domaće ponude miševa koji se u Srbiji zaista i kupuju, u rasponu cena od 1.199 din pa sve do 4.999 din. S vremena na vreme bi se pojavio poneki model Marvo ili ReDragon brenda koji bi pomalo iskakao iz ustaljenog kalupa, ali su takvi miševi obično bili pri samom vrhu ove liste kada je cena u pitanju. Miš sa ovog testa, bez ikakvih problema može da se nosi i sa 2-3 skupljim miševima, a opet dolazi po izvrsnoj ceni. Pravi best buy ;)
 
Zanimljiv misonja, ako si se vec uzeo u testiranje jeftinih periferija, nadam se da si testirao/ces testirati legedarni V7m ili V8m, naslednike X7 miseva.
 
Nisam mnogo paznje na to obracao, mislim da je neki recoil softver za pucacine, nisam siguran.

Mislio sam zbog samog kvaliteta plastike i kabla, osecaja pod rukom, ima i metalne glajdere, bas dobar budzet mis.
 
Radio sam unboxing klipove za svaki A4 Tech. Nisu neinteresantni, ali iskreno nisu ostavili neki jak utisak. Doduše bio je jedan sa ekstremno malim left/right tasterima, koji su još bili teksturirani. Taj mi jako dobro leži u ruci ...
 
Radio sam unboxing klipove za svaki A4 Tech. Nisu neinteresantni, ali iskreno nisu ostavili neki jak utisak. Doduše bio je jedan sa ekstremno malim left/right tasterima, koji su još bili teksturirani. Taj mi jako dobro leži u ruci ...

Jel ima neki od this A4Tech koji moze da zameni X7 XL-747h ?
 
A90 ima oblik kao stari X7 miševi. Ima optičke prekodače, metalne klizače i košta oko 2000 dinara.
 
Nazad
Vrh Dno