Šta je novo?

Polaris Media

šta te briga, ne plaćaš, gledaš na crno svakako
 
Placam. A ne zelim da gledam nista u SD, pogotovo SK. Koja to budala u 2022 godini uvodi nove kanale i to takve, u SD ???
 
Da li su sportski kanali počeli da se emituju u HD rezoluciji?
 
Ne pratim bas sat scenu ali mislim da to nije cak ni u planu.
 
Jel za 1050 dinara paket sa svim programima u ponudi?
 
Polaris platforma će raditi još maj i jun, posle toga korisnici prelaze na TOTAL TV.
 
Koliko znam a ne znam puno jer me nije bas preterano ni interesovalo, informacija je bila da bi trebalo da rade do kraja avgusta kao sto pise u postu iznad.
 
Sutra mi dolazi instalater da skine POLARIS opremu i da montira TOTAL TV, kaže da do kraja ovog meseca treba da se završi taj prelazak.
 
Zamenjena je oprema, montiran je TOTAL TV. Dobio sam novi model risivera, manji je od prethodnog modela koji je koristio TOTAL. Nema karticu, ima u sebi čip. Po meni bolja je bila starija verzija TOTAL TV risivera.
 
Zamenjena je oprema, montiran je TOTAL TV. Dobio sam novi model risivera, manji je od prethodnog modela koji je koristio TOTAL. Nema karticu, ima u sebi čip. Po meni bolja je bila starija verzija TOTAL TV risivera.
A jel sada imas vise kanala ili isto kao sto si imao na Polarisu.
 
Valjda do kraja godine ili nešto posle toga... Kraj je blizu.
 
Da li Polaris jos uvek radi,vidim da im je sajt jos uvek aktivan.
 
sa nacionalnom frek. Srpski kanali,viasat kanali ,amc i jos par kanala...
Sportski Bugarski Max sport i Nova sport kanali ...
 
Kako sam ja dobio informaciju od njihovog montazera Polarisu se blizi kraj verovatno sredinom Marta ce biti ugasen signal.Ko je presao na TV Total presao je ko nije mora ce da potrazi drugu alternativu.
 
Sve je moguce,ali ja mislim da ce ostait u ponudi Neosat-a sve ovo sto je sad na ovom satelitu.
 
Da li još nekom radi televizija ili je definitivno kraj?
 
Nazad
Vrh Dno