»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 3 od ukupno 3

Tema: Test: BlackBerry Motion (Video)

Robot Avatar korisnika Benchmark
        Na forumu od
        Sep 2006
        Poruka
        46.650

Pošto je BlackBerry od kompanije REM postao vlasništvo TCL-a, definitivno se pojavila potreba da se načini otklon od dotadašnje taktike i portfolija. Jednostavno, vreme je učinilo svoje i omiljeni poslovni telefon je morao da se prilagodi novim vremenima. To je značilo prelazak sa BBOS-a na Android, ali i još mnogo toga. Čime je to rezultovalo? Vreme će pokazati, ali je jedno sigurno - BlackBerry telefoni su definitivno mnogo prijemčiviji.

Iako je vrlo moguće da će stari BlackBerry "čistunci” kukati za starim vremenima, mišljenja smo da je načinjen pravi potez. Proizvođač se fokusirao na bitne BlackBerry servise i implementirao ih na novu generaciju telefona i kroz Android operativni sistem, a onda kreirao specifične telefone koji se definitivno razlikuju od ostatka ponude na tržištu. Već smo imali na testu jedan primerak takvog telefona, pa vam preporučujemo da pročitate njegov prikaz na linku ispod. Sada pred sobom imamo još jedan telefon koji je, mišljenja smo, još veći otklon ka Androidu i modernoj filozofiji korišćenja telefona. Šta to znači u praksi?
        Test: BlackBerry KeyONE
        Telefon na testu
        Jedno je sigurno - pakovanje u kom dolaze BlackBerry telefoni ...
        Ceo tekst pročitajte na Benchmark sajtu

Member Avatar korisnika Vanitas
        Na forumu od
        Aug 2013
        Poruka
        613
        Kao zadrti korisnik BlekBerija, imam pitanje o zagrevanju telefona. Moj Passport se ponekad jako zagreje, a isti problem je imao i KEYone, po raznim komentarima koje sam čitao. Passport i KEYone su čak imali probleme sa odlepljivanjem ekrana u gornjem desnom uglu, upravo u tom koji se greje. Da li ovaj telefon ima takav problem, kakvo je iskustvo sa testa? Navedeni telefoni su se najviše grejali kada su bile upaljene Android aplikacije, pa mi je nekako logično da to nije smetnja kod Motiona, ali ipak da pitam.

Inače sve pohvale za recenziju, video sam je na Tjubu čim je okačena na kanal.

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •