Šta je novo?

Lc 500h smrdi

Marko_

Slavan
Učlanjen(a)
22.04.2008
Poruke
1,018
Poena
375
Kako omirisah ovo crno smrdi pustih komp na 100 posto i ugasih rasklopih, ovaj crni deo je vreo ko plotna. Jel mu ovo kraj?
Radi racunar normalno al cim se optereti dobro pocinje miris plastike i ustanovih da je iz njega.,
b26f8b398b197e5e9e8fa9f8fef271a4.jpg


Sent from my P10 lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Baci to LC djubre iz kompa, pre nego sto povuce ostale komponente kada bude uginulo.
 
Porucen fps fortron hyper s 500w, hteo sam chiefteca eco 600 al treba da se ceka skoro u svim radnjama. I jos ovde 5 god garancije pa prelomih. Citam i da nije neko napajanje al za ovaj quad sad klokovan i gtx dovoljan. U planu je neki ryzen posle sto ce isto lagano gurati ili i5 8xxx.

Sent from my P10 lite using Tapatalk
 
Inace posto je definitivno da se ova zavojnica pregreva i smrdi plastika, jel ima pomoci napajanju ili je za kantu? Kako procitah malo ako ona gori nije ona problem nego nesto drugo, kondezatori izgledaju ok svi. Napajanje i dalje radi normalno ali prilikom opterecenja zavojnica se usija. Staro je nepune 3god, znam da je isforsirano klokovanim quadom i ostalim komponentama i povecim vremenom rudarenja. U kantu ce najverovatnije al me cisto zanima uzrok pregrevanja zavojnice?

Sent from my P10 lite using Tapatalk
 
ima mu spasa i nije crklo.

pošalji ga meni kao poklon, bolje nego da ga baciš ;) (zezam se malo, može to da se opravi uz minimalna ulaganja, i da radi na nezahtevnijoj mašini još dvadeset godina)
 
Nazad
Vrh Dno